vožnje u popodnevne sate

spori_lori

New member
evo ljudi s obzirom da sam nov ne znam, mozda postoji, al ovo sam zamislio kao mjesto di bi se dogovarale vožnje poslje posla... ja sam htio predložiti da se danas složi ekipa za đir do vrbovskog il tak nekaj al nisam imao di to postaviti pa eto...
i tema i upit za vožnju su tu pozz  :konjic:
 
Evo jedna posljepodnevna:

Zagreb-Vrbovec-Križevci-Sudovec-Bisag-Zagreb ...cca 200 km  :misli:

Lagani dir, ljepi okolic, na djelovima odlicna cesta.... u centru KŽ dobar sladole  :mrgreen:


 
eto ideje... ja sam za... ljudi prijave, prijave....  :spank:  :konjic:
 
Evo jedan prijedlog za popodne, Karlovac D1...možete doć do mene vadit krumpit, posle odemo do Žganjera na pivu i svi sretni.   :mrgreen:
 
e baš sam si mislio di ću danas sj križa i eto tebe ko as na desetku  :cijpadrva: :cijpadrva:
 
sad se vratio s mora drito na poso :mrgreen:

bil sam tamo di smo se dogovarali za klopu,al samo popio kavicu,to cekam da se skupi nas par pa zapicimo do gracaca na klopu,ima svega :mrgreen:

sutra radim ujutro,pa mogu bilo di nakon 15;30,ak danas nejdes nikam sutra mozemo picit negdje,il vadit krumpir il meni u zagorje u vinograd :D

spori_lori said:
e baš sam si mislio di ću danas sj križa i eto tebe ko as na desetku  :cijpadrva: :cijpadrva:

il se provozaj do tresnjevke pa cemo bacit pivu i belu  :LOL:
 
oćemo u 4:15 u bbf il nekaj pa mozda i dir neki opalimo? meni sve pase a danas i sutra nemaju veze...  :konjic: :konjic: :konjic:
sve moze gazda
 
Možemo koji dan ak si za na neki đir da vidimo kak ide taj ktm
 
spori_lori said:
Sutra vrbovsko i nazad. Strudla je na mene
Za sutra nisam siguran ali koji drugi dan javim ti na pp
 
Street Illegal said:
Evo jedan prijedlog za popodne, Karlovac D1...možete doć do mene vadit krumpit, posle odemo do Žganjera na pivu i svi sretni.   :mrgreen:
(y)
 
Jel to aj da nemres fora? Sto se mene tice nek ide jos jedan i picimo da se ne vozam sam sim tam
 
kad tebi pocinju popodnevni sati? :misli:
 
Ja arbajten do pol 4. U 4 na bilo kojoj lokaciji u ful opremi redi tu rejs su popodnevni sati  :konjic:
 
spori_lori said:
Ja arbajten do pol 4. U 4 na bilo kojoj lokaciji u ful opremi redi tu rejs su popodnevni sati  :konjic:

a sta je to ful oprema redi tu rejs :misli:

to nekaj opasno?  :bojimse:

:mrgreen:
 
Je je. Koonj na narandastom princu hehe
ma nis pametno. Poanta price, odem mado, skinem se iz radne garderobe i obucem sta mi treba za voznju taj dan i to je to. Idemo sutra do ostarija? Covjek zove, nije drugarski ne otic
 
spori_lori said:
Je je. Koonj na narandastom princu hehe
ma nis pametno. Poanta price, odem mado, skinem se iz radne garderobe i obucem sta mi treba za voznju taj dan i to je to. Idemo sutra do ostarija? Covjek zove, nije drugarski ne otic

poanta price je slicna mojoj  :mrgreen:

gremooo  :yoman:
 
Mrak. Domacine stavi pivo u led. Stizu dva gosta u sokak! Za sad! Poziv stoji za sve koji imaju volje.
 
Ljudi dogovor je pao. U 16:15 u bbf sastanak. Dogovaramo se kud se ide i kojim putem. 99% da palimo u ostarije kod skuce. Svi pozvani!