vožnje u popodnevne sate

dogovreno. bbf u 4, do pol 5 kava a onda gasssssssssssssssssssss :cheer: :cheer:
 
ej ljudi... dolaze opet topli dani i voznje u popodnevne sate.... svi koji imaju plan za neki dan i voznju od nekih 4 na dalje, nek jave pa da se vozamo malo s nekim novim facama... (y)
 
Ja idem sutra popodne do Trakošćana, ak ima zaineresiranih...
 
Kad popodne bi tamo bio? kojim putem bi išao? možda se ja iz Varaždina dopelam ili vas počekam u Gornjem Knegincu ako ideš kroz Varaždin...
 
VG-obilaznica-stara zagorska-Zabok-Lepajci-Donji Macelj-Trakošćan-Lepoglava-Zlatar Bistrica, a onda ili Marija Bistrica-ZG ili Bedekovčina-ZG.
Polazak oko 14 h
 
jessy said:
VG-obilaznica-stara zagorska-Zabok-Lepajci-Donji Macelj-Trakošćan-Lepoglava-Zlatar Bistrica, a onda ili Marija Bistrica-ZG ili Bedekovčina-ZG.
Polazak oko 14 h

Danas sam upravo to odvozio. Krenuo sam u 12.
Cesta je od Krapine do Trakoscana savrsenstvo - mogo bi ju odvozit par puta na slijedecem djiru do Trakoscana  :D Bez zrnca sodera, hrapava, bez rupa - motoristicka nirvana. U Trakoscanu sam stao na cik pauzu i vidio da su gume ciste ko da sam ih taj tren oprao - fakat rijetko cista cesta.

Par km od Trakoscana prema Lepoglavi je cesta katastrofa - jako grbava, sa puno rupa, a i ima jako puno sodera i pijeska. To traje 15tak km i onda je OK. Sasvim dovoljno da umjesto tim putem, u ZG krenem od Trakoscana nazad putem kojim sam dosao.


Murije je bilo po putu, ali svi mobilni - vidio sam 4-5 policijskih oktavija i 2 kombija, ali svi su vozili i nije bilo sacekusa.
 
3alfa3 said:
Danas sam upravo to odvozio. Krenuo sam u 12.
Cesta je od Krapine do Trakoscana savrsenstvo - mogo bi ju odvozit par puta na slijedecem djiru do Trakoscana  :D Bez zrnca sodera, hrapava, bez rupa - motoristicka nirvana. U Trakoscanu sam stao na cik pauzu i vidio da su gume ciste ko da sam ih taj tren oprao - fakat rijetko cista cesta.

Par km od Trakoscana prema Lepoglavi je cesta katastrofa - jako grbava, sa puno rupa, a i ima jako puno sodera i pijeska. To traje 15tak km i onda je OK. Sasvim dovoljno da umjesto tim putem, u ZG krenem od Trakoscana nazad putem kojim sam dosao.


Murije je bilo po putu, ali svi mobilni - vidio sam 4-5 policijskih oktavija i 2 kombija, ali svi su vozili i nije bilo sacekusa.
neda mi se sve čitati :mrgreen:
no ako ti je ta cesta tak super, onda bi ti preporučio da slijedeći put  napraviš đir
Zagreb - začretje (Tu skreneš na novi golubovec tj lepoglava) - i onda trakošćan, krapina, pregrada - zagreb.

Ovaj dio od začretja prema golubovcu ima onak...fakat dobrih zavoja. Novi asfalt za skidati rubove :mrgreen:
Preporučam taj smjer, a ne obrnuto.

 
pinky said:

ima

http://prognoza.hr/prognoze.php?id=izgledi&param=

ponavlja se prošla godina...  :no:


live-for-ride said:
Ovaj dio od začretja prema golubovcu ima onak...fakat dobrih zavoja. Novi asfalt za skidati rubove :mrgreen:
Preporučam taj smjer, a ne obrnuto.

Tak je!  (y)  Samo treba biti pažljiviji dok se od Začretja ne dođe do novog asfalta... A onda peri do spuštanja prema pruzi, pa natrag i tako 2-3 puta...  :D  ondak na cugu!
 
Jel se vozi tko u popodnevne sate?  :mrgreen:


Mogli bi u petak neku vožnjicu (ili subotu malo dužu vožnjicu)  (y)


naravno ako nisu svi na IB-u  :021:
 
zx-6r said:
Jel se vozi tko u popodnevne sate?  :mrgreen:


Mogli bi u petak neku vožnjicu (ili subotu malo dužu vožnjicu)  (y)


naravno ako nisu svi na IB-u  :021:


Kaj je to IB?