Vremena na Grobniku

Cigla

New member
Iako nisam jos vozio motor na stazi, cilj mi je ove godine to uciniti...pa me tako zanimaju razne stvari vezane uz stazu, a medju njima i tko radi koje vrijeme na stazi...?
 
ja sam R1 prvi puta izveo prosle godine na stazu, dan poslje Speedweekenda, bilo je mokro i nismo stopali. na sljedecem Happeningu sam na treningu rundao 1.54 sa kriminalnim gumama. za ovu godinu mi je cilj spustiti ispod 1.50 i napraviti bar 2 izlaska na stazu :)
 
foggy said:
ja sam R1 prvi puta izveo prosle godine na stazu, dan poslje Speedweekenda, bilo je mokro i nismo stopali. na sljedecem Happeningu sam na treningu rundao 1.54 sa kriminalnim gumama. za ovu godinu mi je cilj spustiti ispod 1.50 i napraviti bar 2 izlaska na stazu :)
Kak si pocel nebu ti vrijeme dozvolilo da postignes tih 1:50
Vis prvi pokusaj i tuca je padala :cry:
 
ovo sam isao cisto da ubijem stare gume... tek u 7mj cu imati nove a onda idem pokusati, pa sta bude :D
 
Ja sam vozio oko 2.30, ali na rekreativnoj vožnji :mrgreen:
 
shmrkavac said:
:evil: Pa i ti si me brzi!! 2:34.11 sa Yamahom Dragstar 650.... :cry: :mrgreen:

A i lakši sam bar 100 kila :mrgreen:
 
Pozdrav.Imam pitanje i bio bi zahvalan ako mi neko može odgovorit.Bio sam na grobniku prvi put sa serijskom hayabusom i postigao vrijeme 1.49,pa me zanima jeli to dobro i može li se postignut još bolje s ovakvim motorom?Gume su Michelin power race medium soft.
P.s.:uzmite u obzir da sam amaterski vožač i drugi put na pisti.

Hvala
 
moj jedan jedini krug na grobniku je bio negdje 3.33 :)
na apriliji SRditech :)
btw kad pisete vremena napisite s kojim motorom i sta sve imate na njemu
 
Danas sam rundao 1:55 s tim da mi je ovjes kriminalan i pakni skoro da nema, brijem oko 1:50, a o putanjama da ni ne govorim...
:oops:
 
Da vam dam jedan mali savjet. Dok ne naucite putanje nemojte niti pomisljati o voznji ispod 1:50. Letite u travu 100 % (kao sto i jesu neki). Prvo ispravite putanje pa ce vreme doci samo po sebi. Ovako cete stiskat uzaludno i samo negdje nesto zajebat. Vozio sam se danas iza nekih i nije sve to lose ali vas kompletno krive putanje tjeraju na opasne situacije koje vam jedu sekunde ko lude.

Grawe, na 150 neces nikad kociti :D
 
Sasa MK Motori said:
Da vam dam jedan mali savjet. Dok ne naucite putanje nemojte niti pomisljati o voznji ispod 1:50. Letite u travu 100 % (kao sto i jesu neki). Prvo ispravite putanje pa ce vreme doci samo po sebi. Ovako cete stiskat uzaludno i samo negdje nesto zajebat. Vozio sam se danas iza nekih i nije sve to lose ali vas kompletno krive putanje tjeraju na opasne situacije koje vam jedu sekunde ko lude.

Grawe, na 150 neces nikad kociti :D
ma znam zajebavam se, danas sam skuzil kolko nemam pojma kroz rupu one zavoje peglat, super su mi 1, 2, 3, rijecki zagrebacki, al kad dodem u rupu zgubim se, svaki put odvozim drukcije, ne znam crtu kroz to i da ga jebes.
:mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
Jebi ga, pre rano si otisao. Meni kad je guma pocela pustati vise se nisam ganjao pa sam imao vremena za skolicu.
nisam mogel vise, dosel sma u 10, i vozil do 2, osim toga upalila mi se rezerva pa sam poslije imao avanturu trazenja benzinskih po rijeci :mrgreen:
 
ima tu jos jako puno posla za radit

sa godisnje par izlazaka na grobnik i cestovnim gumama 1,55 mi je kao svemir :D

mislim da sa boljim gumama i malo boljim putanjama to vrijeme mogu ponovno odvoziti, a za nesto bolje nemam prevelikih ambicija

ako bude islo koju sekundu dolje, mrak, ali i ovo je za mene i vise nego dovoljno :D
 
BirD said:
ima tu jos jako puno posla za radit

sa godisnje par izlazaka na grobnik i cestovnim gumama 1,55 mi je kao svemir :D

mislim da sa boljim gumama i malo boljim putanjama to vrijeme mogu ponovno odvoziti, a za nesto bolje nemam prevelikih ambicija

ako bude islo koju sekundu dolje, mrak, ali i ovo je za mene i vise nego dovoljno :D

Pohvalno razmisljanje. Osobno mislim da je za rekreativnu voznju Grobnikom, najljepse rundat izmedju 1:48 i 1:52
 
Sasa MK Motori said:
BirD said:
ima tu jos jako puno posla za radit

sa godisnje par izlazaka na grobnik i cestovnim gumama 1,55 mi je kao svemir :D

mislim da sa boljim gumama i malo boljim putanjama to vrijeme mogu ponovno odvoziti, a za nesto bolje nemam prevelikih ambicija

ako bude islo koju sekundu dolje, mrak, ali i ovo je za mene i vise nego dovoljno :D

Pohvalno razmisljanje. Osobno mislim da je za rekreativnu voznju Grobnikom, najljepse rundat izmedju 1:48 i 1:52

Rekreativnu?Ja sam imao najbolje vrijeme 1.49 i vrlo sam se namučio da sam došao do toga.Za mene rekreativna bi značilo oko 2.