Vrijedi pročitati.....

Aprilia said:
2 ribe : Pa kaj jos nisi sredio to sa skuterom ?? :?

Ajme da samo znaš koliko sranja i svega u ovom proteklom vremenu ....
Imam feeling da će se još to rastezati tko zna koliko
 
ribe said:
Aprilia said:
2 ribe : Pa kaj jos nisi sredio to sa skuterom ?? :?

Ajme da samo znaš koliko sranja i svega u ovom proteklom vremenu ....
Imam feeling da će se još to rastezati tko zna koliko

..pa sjecam se da si mi otprilike prije 2 mjeseca napisao da imas problema s talijanima, te da trazis da ti daju novi skuter i da te nitko od njih ne shvaca ozbiljno...nadam se da ces uskoro rijesiti problem te da ce ti dati novi skuter .. :)
 
Vjerujem da Piaggio nije loš ali mi ide na živce šta se uzdižu u nebesa.
Da se radi o motoru od 50000 kuna i više, još bi možda i razumija zašto mu se ne potrude napravit kvalitetan servis ali prominit te stvari na skuteru od 50 kubika ne stoje puno. Mislim, banalan primjer.
Čovik je kupija pedeseticu (ccm) i reka sebi - staviću prst u uvo i vozit se po gradu i na posal i neću imat problema (iman garanciju), kad ono... To je ono najveće razočarenje.
Nažalost, izgleda da je tako kod nas u svim servisima, rijetki su oni koji su fer 100%. A sjećate se bilo je priča na forumu već o tome sa tim garancijama.
Treba isprsit lovu, a onda ti se okrenu leđa...

E, ah da - ima rješenje: svaki put kad odete na pizdunski servis (izmjena ulja, dolijevanje antifriza...), pozovite servisera sa strane pa ono kroz priču - tutnite mu koju stoju u đep. I tako par puta. Vjerujem da će onda stvar profunkcionirat i da će se javit "angažman". Provjereno radi... 8)