World Superbike

Nike

Active member
Troy Corser na Suzukiju opet rasturio u obe utrke. Vermulen na Hondi bio drugi. Odličan i Walker na Kawasakiju, treći
 
Sasa MK Motori said:
Jebeno mi je zao sto nisam gledao utrku. Jel netko od blize ekipe ima mozda snimku ?
ma ja sma gledal samo prvu trku i SS, na ES nisu prenosili LIVE 2 trku nego u snimci.
 
SAŠA veceras na EUROSPORT2 U 21h i druga u 22h. :!:
 
Sta nije bio snooker sinoc u to vrijeme? Ne kuzim se u kartice...

Ili postoje kodirani i nekodirani eurosport?
 
Sad u 23.00 je snimka današnje druge utrke u Monzi na Eurosportu
 
Advokat said:
Šta nije u 2. trci Honda 1. Ducati 2. Suzuki 3. ??

Nemam pojma, zaspal sam. Ali ako si čitao topic od početka...malo je stariji, od prošle trke. Čekamo da 101 donese izvještaj sa jučerašnje trke :mrgreen:
 
Vermeulen je svjetski odvozio drugu trku.
Ne kuzim ove talijancice u Kawasakiju, jedan iza drugog se voze, totalni vozaci bez jaja.
:mrgreen:
 
Neznam stvarno što je to štovani Nike napisao , ali je totalno krivo. Naime u pvoj trci rez. 1. Suzuki 2. Suzuki 3. Ducati

Druga trka 1. Honda 2. Ducati 3. Suzuki

Napokon da škovaca od Suzukija nije dobila obje utrke :cool:
 
Advokat said:
Neznam stvarno što je to štovani Nike napisao , ali je totalno krivo. Naime u pvoj trci rez. 1. Suzuki 2. Suzuki 3. Ducati

Druga trka 1. Honda 2. Ducati 3. Suzuki

Napokon da škovaca od Suzukija nije dobila obje utrke :cool:

Advokat , a zakaj nisi pogledal datum kod Nikeovog posta , to ti je bilo na prošloj trci !!!
 
101 said:
Advokat said:
Neznam stvarno što je to štovani Nike napisao , ali je totalno krivo. Naime u pvoj trci rez. 1. Suzuki 2. Suzuki 3. Ducati

Druga trka 1. Honda 2. Ducati 3. Suzuki

Napokon da škovaca od Suzukija nije dobila obje utrke :cool:

Advokat , a zakaj nisi pogledal datum kod Nikeovog posta , to ti je bilo na prošloj trci !!!

Kaj bu gledal datume ak mu rezultat paše :mrgreen: :mrgreen:
 
Rekao sam ti ja da će Walker unucima pričati da je 2005 jednom bio treći :mrgreen:
p.s.
Evo mi Zoka propustio utrku pa sad čeka snimku u srijedu... Biće i njemu dopizdilo gledati non stop kako Corsera ljubi ona plavuša