World Superbike

101 said:
Advokat said:
Neznam stvarno što je to štovani Nike napisao , ali je totalno krivo. Naime u pvoj trci rez. 1. Suzuki 2. Suzuki 3. Ducati

Druga trka 1. Honda 2. Ducati 3. Suzuki

Napokon da škovaca od Suzukija nije dobila obje utrke :cool:

Advokat , a zakaj nisi pogledal datum kod Nikeovog posta , to ti je bilo na prošloj trci !!!

Znao sam da će bit pizdarija kad probudim stari topic :mrgreen:
 
Evo Bandit mi je konačno dal večeras snimku pa mogu i ja pogledat kaj se događalo a zahvaljujući jednoj dobroj duši još malo pa bum i ja gledal direktne prijenose :D
 
gigi said:
Evo Bandit mi je konačno dal večeras snimku pa mogu i ja pogledat kaj se događalo a zahvaljujući jednoj dobroj duši još malo pa bum i ja gledal direktne prijenose :D

Daj tu dušu podjeli z nama forumašima :mrgreen: :mrgreen:
 
Cigara said:
gigi said:
Evo Bandit mi je konačno dal večeras snimku pa mogu i ja pogledat kaj se događalo a zahvaljujući jednoj dobroj duši još malo pa bum i ja gledal direktne prijenose :D

Daj tu dušu podjeli z nama forumašima :mrgreen: :mrgreen:

Ta dobra duša, zapraf je velka buša :mrgreen: :mrgreen:

A daj nek mi netko ispriča kraj druge trke...zaspal sam :cry:
 
Bandit said:
Cigara said:
gigi said:
Evo Bandit mi je konačno dal večeras snimku pa mogu i ja pogledat kaj se događalo a zahvaljujući jednoj dobroj duši još malo pa bum i ja gledal direktne prijenose :D

Daj tu dušu podjeli z nama forumašima :mrgreen: :mrgreen:

Ta dobra duša, zapraf je velka buša :mrgreen: :mrgreen:

A daj nek mi netko ispriča kraj druge trke...zaspal sam :cry:

Laconi je vodio sve do pred sam kraj utrke a vulemen :mrgreen: mu skidao cak i do 2 sekunde po krugu. U zadnjem krugu ga je prosao na straznjoj ravnini i zavrsio trku. To ti je po sjecanju ukratko. :mrgreen: Ne odgovaram za eventualne rupe u sjecanju :wink:
 
Nije baš neusporedivo...
Ide li itko na utrku?
 
Nike said:
Nije baš neusporedivo...
Ide li itko na utrku?

Ide!A na koji program TV-a treba ici :mrgreen:
 
Danas u 1200 počinje SBK show , a ne onaj glupi i dosadni GP

EUROSPORT
 
Advokat said:
Danas u 1200 počinje SBK show , a ne onaj glupi i dosadni GP

EUROSPORT
kako moze bit dosadan kada rossi sa 6 mjesta za 3-4 kruga dojde na 1. ??? eto uzmimo samo tu situaciju kao primjer!?!?
 
Cyrus said:
Advokat said:
Danas u 1200 počinje SBK show , a ne onaj glupi i dosadni GP

EUROSPORT
kako moze bit dosadan kada rossi sa 6 mjesta za 3-4 kruga dojde na 1. ??? eto uzmimo samo tu situaciju kao primjer!?!?
zato što to napravi na svakoj trci. a nije mi jasno zašto to u motogp nije dosadno i dobro je, a kad šumaher rastura 5-6 godina zaredom onda ne valja i nije dobro
 
jolly the roger said:
Cyrus said:
Advokat said:
Danas u 1200 počinje SBK show , a ne onaj glupi i dosadni GP

EUROSPORT
kako moze bit dosadan kada rossi sa 6 mjesta za 3-4 kruga dojde na 1. ??? eto uzmimo samo tu situaciju kao primjer!?!?
zato što to napravi na svakoj trci. a nije mi jasno zašto to u motogp nije dosadno i dobro je, a kad šumaher rastura 5-6 godina zaredom onda ne valja i nije dobro

zato što je na f1 trkama bilo dva prestizanja na trci. za doć sa šeste na prvo poziciju treba pet. i nije mu uspjelo iz prve ostat ispred capirossija, što znači šest. a odmah iza njega se isto fajta ekipa. eto zašto.
nemojte sad krivo shvatiti da mislim da superbike ne valja, ali svi vozači koji su došli od tamo u gp se nisu baš iskazali.
 
maff said:
... ali svi vozači koji su došli od tamo u gp se nisu baš iskazali.

Mali update...Edwards se u Yamahi počel "snalazit". Samo nakratko ili je konačno dospio u formu bumo videli.