World Superbike

Bandit said:
maff said:
... ali svi vozači koji su došli od tamo u gp se nisu baš iskazali.

Mali update...Edwards se u Yamahi počel "snalazit". Samo nakratko ili je konačno dospio u formu bumo videli.

Kaj mali , pa i Lovson i Rejni i Švajnc i Duan su prvo bili prvaci u superbajku , pa su od tam krenuli u GP !!!

NEZNALICE !!!! :roll: :roll: :roll:
 
101 said:
Kaj mali , pa i Lovson i Rejni i Švajnc i Duan su prvo bili prvaci u superbajku , pa su od tam krenuli u GP !!!

NEZNALICE !!!! :roll: :roll: :roll:

Dobro, kaj smuliš odmah. :mrgreen: Čak sam i ja bil mali kad su vozili ovi starci :mrgreen: :mrgreen: Iako, još se sjećam i kad je Kenny Roberts vozil. Ovaj stari, ne ovaj kvazi prvak svjeta na Suzukiju. :mrgreen:

Zanimljivo je ( a to smo mate i ja komentirali jednom) da ovi kaj su prije nekoliko godina prešli iz superbika u GP nikak da se prilagode. Nekaj se očekivalo od Troya jednog i drugog, ali niks. Konačno da je jedan od njih "proradio".
 
Bandit said:
maff said:
... ali svi vozači koji su došli od tamo u gp se nisu baš iskazali.

Mali update...Edwards se u Yamahi počel "snalazit". Samo nakratko ili je konačno dospio u formu bumo videli.


...ak se ne bude snašel na domaćoj stazi i pred domaćim navijačima di je godinama vozio SBK a di bu onda....! :paper:
 
V-TWIN said:
Bandit said:
maff said:
... ali svi vozači koji su došli od tamo u gp se nisu baš iskazali.

Mali update...Edwards se u Yamahi počel "snalazit". Samo nakratko ili je konačno dospio u formu bumo videli.


...ak se ne bude snašel na domaćoj stazi i pred domaćim navijačima di je godinama vozio SBK a di bu onda....! :paper:

A utrka prije?
 
Rezultati Brno 17.7.

1. trka

1. Corser SUZUKI
2. Toseland DUCATI
3. Laconi DUCATI
4. Walker KAWASAKI

2. trka

1. Haga YAMAHA
2. Corser SUZUKI
3. Vermulen HONDA

Corser ima veliku prednost u bodovima i vjerovatno uzima prvenstvo, bravo za starog ASA!
 
troy57yb.jpg