WSBK 2019

Status
Not open for further replies.
https://www.crash.net/wsbk/news/930531/1/razgatlioglu-joins-pata-yamaha-2020
 
Sinna said:
Šta dižete Reu u nebesa! :misli: Ne bi osvojio ni 1 pobjedu da kreteni iz Dorne nisu skidali okretaje Bautisti, svako 3. utrku!!! :shock: :x
Vi ste to zaboravili! Koji redikuli!!! :palacdolje:

Daj konkretno neki link gdje si to vidio za Ducati?
 
http://www.motorcycledaily.com/2019/04/wsb-authorities-reduce-ducati-rpm-limit-due-to-success-of-bautista-honda-gets-increase/

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Sinna said:
Šta dižete Reu u nebesa! :misli: Ne bi osvojio ni 1 pobjedu da kreteni iz Dorne nisu skidali okretaje Bautisti, svako 3. utrku!!! :shock: :x
Vi ste to zaboravili! Koji redikuli!!! :palacdolje:

Si ti stavrno toliko slijep u svojoj ljubavi prema Ducatiu da misliš da je Rea prvak samo zato što su Bautisti spustili okretaje. Šta je Bautista radio greške, padao i bio nekonzistentan zbog okretaja.
 
Mislim da smo negdje raspravljali o tome, tih 250 okretaja nije previše utjecalo na snagu Ducatija. Problem je u Bautistinoj glavi a takav je kroz cijelu karijeru, kao neki priglupi klaun. Pitanje je samo da li je moguće da je namjerno sabotirao, pogotovo nakon potpisa za Hondu...


 
A ja se samo pitam kad ce zabari uvest controled electronic MM kao u Moto GP  :mrgreen:
 
mate said:
Pitanje je samo da li je moguće da je namjerno sabotirao, pogotovo nakon potpisa za Hondu...

Da... Ili su mu obećali mozda 2021 mjesto gdje u GP-u pored izdašne plaće

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Ne vjerujem da će ga više itko vratiti u GP ali prije nekoliko dana je Domenicali izjavio da je odbio šest nula. Nije baš skroz jasna ta priča...
 
Nešto sam i čita na tu temu od 6 nula, i kako se šuška da bi Cal moga u mirovinu  21' da je Honda uskočila s lovom i ponudom za GP dogodine ako sve bude po planu.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 
Švabo said:
Nešto sam i čita na tu temu od 6 nula, i kako se šuška da bi Cal moga u mirovinu  21' da je Honda uskočila s lovom i ponudom za GP dogodine ako sve bude po planu.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Mislis na Bautistu u GP? Napisao sam vec da ne vjerujem ali generalno da odlucujem bazirao bi se na novim klincima. A i jako me zanima ta Honda u 2020 WSBK, po ne znam koji put se najavljuje revolucija...
 
https://www.yamaha-racing.com/worldsbk/articles/news/2019/792073/toprak-razgatlioglu-to-partner-michael-van-der-mark-at-yamaha-in-2020
Op op[emoji108][emoji122]

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

 
Možda bi piškili, a možda i kakili...  :LOL: :LOL:

“It's been a pleasure working with Toprak since he was 16 years old, helping him grow up and succeed inside the Puccetti team on the various Kawasaki Ninja models. His mentor Kenan told me; ‘This kid is gold, please work with him.’ Of course we listened and he has always delivered Kawasaki top results in the Stock categories, and now concluding his journey with us by making history on the new Ninja ZX-10RR in the highest category of World Superbike!

Of course we are very sad to see him move on but would like to thank Toprak and Kenan for their great achievements with Kawasaki, past and present, and we thank the WorldSBK Championship format for helping to bring such new young talent into the future of motorcycle racing in general.”

-Steve Guttridge, Kawasaki Europe Racing manager

 

Attachments

  • Toprak2015.jpg
    Toprak2015.jpg
    352.9 KB · Views: 88
Alex Lowes joins Kawasaki Racing Team for 2020 season!

Bit će svakako zanimljivo vidjeti kako se Toprak-Lowes snalaze na novim motorima...  (y)
 
Nebi reko , VDM je stvarno ok vozač , s jajima  , kad nema ozljeda , sve je bolji i bolji . (y)
 
Zanima me koliko ce ih dana startati, vidim da su jako ljuti na Reu jer je bio među bojkotašima :mrgreen: a onda promijenio stranu.
 
Status
Not open for further replies.