WSBK 2022

Jako puno smo pisali o toj famoznoj maksimalnoj brzini. I sam moram priznati da je na ekranu izgledalo zastrasujuce, ali nakon nekoliko diskusija sa prijateljima koji isto prate SBK (njih cijela 3) isao sam malo pogledati sluzbene podatke sa 2. utrke koji je BauBau razorio.

I kad tamo :eek:


Izmedju Tetrapacka i BauBau niti 2 km/h razlike, Johnny cak i brzi, a Honda uvjerljivo najbrza. Ruku bih stavio do ramena u supak bijesnom lavu da je BauBau imao barem 15 km/h veci top speed o_O

Dobro tko je tu lud? :unsure:
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Jako puno smo pisali o toj famoznoj maksimalnoj brzini. I sam moram priznati da je na ekranu izgledalo zastrasujuce, ali nakon nekoliko diskusija sa prijateljima koji isto prate SBK (njih cijela 3) isao sam malo pogledati sluzbene podatke sa 2. utrke koji je BauBau razorio.

I kad tamo :eek:


Izmedju Tetrapacka i BauBau niti 2 km/h razlike, Johnny cak i brzi, a Honda uvjerljivo najbrza. Ruku bih stavio do ramena u supak bijesnom lavu da je BauBau imao barem 15 km/h veci top speed o_O

Dobro tko je tu lud? :unsure:
Sleepstream je bitan ali ovako ispada da je zapravo najveća razlika na otvaranju ili prenošenju brzine iz zadnjeg zavoja prema ciljnoj.
 
  • Like
Reactions: bolcic and 101
Nisam bas siguran, pa nismo vise u Jugoslaviji sa speed trap metodama.

Ovo je po meni maksimalna ostvarena brzina.

Vise smisla mi ima stojadinovo misljenje, koliko god da me cudilo.
 
Brzine koje su bile u Aragonu:
 

Attachments

  • Aragon.jpg
    Aragon.jpg
    330.6 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Jako puno smo pisali o toj famoznoj maksimalnoj brzini. I sam moram priznati da je na ekranu izgledalo zastrasujuce, ali nakon nekoliko diskusija sa prijateljima koji isto prate SBK (njih cijela 3) isao sam malo pogledati sluzbene podatke sa 2. utrke koji je BauBau razorio.

I kad tamo :eek:


Izmedju Tetrapacka i BauBau niti 2 km/h razlike, Johnny cak i brzi, a Honda uvjerljivo najbrza. Ruku bih stavio do ramena u supak bijesnom lavu da je BauBau imao barem 15 km/h veci top speed o_O

Dobro tko je tu lud? :unsure:
Komitet lažira podatke