WSBK utrka Nurburgring 7.09-09.09.2012

Dečki,Kawasaki ove godine ima strojcinu to i sami vozači izjavljuju na twiteru i fbooku al ovog Toma nece pa nece.
 
bullitt said:
Najpametnije mu je da ode u penziju..,s ako/prvenstvom u đepu :wink:..,ali zanimljivo bi bilo gledat profine vožnje na Kawcu (y)
mislim da je bjadi jos uvijek jako motiviran....jedono ako njegova zena ne odluci...kao sto je bio slucaj i sa stonerom  :palacdolje:
 
bmw m 5 said:
mislim da je bjadi jos uvijek jako motiviran....jedono ako njegova zena ne odluci...kao sto je bio slucaj i sa stonerom  :palacdolje:
Ne žena kod Stonera već PUNICA :)"........a i Davis je bio na podu pa su ga spasili njegovi dugi krakovi :mrgreen:
Aprila e sponzor prijenosa poslje ovog cleansweepa ubit ce nas reklama
 
bullitt said:
Najpametnije mu je da ode u penziju..,s ako/prvenstvom u đepu :wink:..,ali zanimljivo bi bilo gledat profine vožnje na Kawcu
(y)

Što će Melandri bit nabrijan u drugoj vožnji :punk: :eek:pakoljut:.,jedva čekam  :yoman::chainsaw:
zato je i opleo u prvoj voznji....a izgledno da ce tako nekako biti i u drugoj....jebe ga bjadi... :LOL: :LOL: :LOL:
 
Sad će Turcin u supersportu zelenima vratit smještaj na lice.
 
I to je to :mrgreen:  Turkey Znam.....gledate f1!?pravi ste fanovi motora....radje sada gledam BSBK na eurosport2 nego F1
 
Turčin!
Covik ima 67 utrka i 47 podija reka je komentator

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2
 
Da...ubojica,al vidiš kad je došao u superbike nije se bas nametnuo i vratio se u supersport i opet uzeo titulu
 
Szzi2448 said:
Da...ubojica,al vidiš kad je došao u superbike nije se bas nametnuo i vratio se u supersport i opet uzeo titulu
u SBK mu nije pasala satnica utrke jer se poklapalo sa serijom 1001 noc,a koliko znam on je veliki fan šeherezade ;D

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2
 
Odose aprilie u istom zavoju. :shock:Sada ako Sykes ne pobjedi onda stvarno....Melandri samo treba bodove skupiti i nesreća napadati za pobjedu tako da mu je to šansa
E da i Davisa se tu nešto pita
 
Ima li tko link s WSBK ne BSB :mrgreen: :misli:?

Izgleda da se Biaggi skršija, nema ga među prvih 10 :misli:, Melandri,Sykes,Davies prva 3.
 
Aprilia vodi.., ali Davies :mrgreen: (y)