WSBK utrka Nurburgring 7.09-09.09.2012

papillon said:
Ma dobro,Talijani su uvijek u svom filmu ali ova dvojka Camier i Sykes su mogli dogurati do podija ali se uplašili Talijanskog motora sa Japanskom elektronikom  :no: 

Sumnjam da je na RSV4 ista japansko, eto svjecice..
 
Ljenamrcina said:
Sykes je najbolji vozač kojeg Kawasaki ima!
Tako je,to pokazuje u utrkama,a onda je svizac zamotao cokoladu

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2
 
Sa ovakvom strjelom od motora ima kratkorocno brzinu ali nema konzistencu.nabrzi Kawasaki je Kenan Sofoglu najvjerojatnije opet sampion u ssp.covjek testira 1000ccm i brzi je od svih
 
Kenan je Kenan, šta više reći o njemu. Zadnji njegov izlet u SBK nije baš bio slavan, doduše u to doba mu je i brat poginuo, pa nije bila baš njegova godina. U to doba je TenKate Honda bila top motocikl, a Kenanu jednostavno najbolje paše SS.
Tom Sykes je napravio jako puno na Kawasakiju i po meni je ove godine definitivno zvijezda WSBK, u superpolu je ili prvi ili tu negdje. No to je superpole gdje je dovoljno odvoziti jedan brzi krug. Očigledno da Kawasaki u kombinaciji s Pirelliljem ima problema u zadnjim krugovima utrke i mislim da nije do Sykesa. Fizički je više nego u dobroj kondiciji i cijele sezone je konstantan i što je najvažnije ne pada, osim kad ga netko drugi pomete.
 
Ljenamrcina said:
Kenan je Kenan, šta više reći o njemu. Zadnji njegov izlet u SBK nije baš bio slavan, doduše u to doba mu je i brat poginuo, pa nije bila baš njegova godina. U to doba je TenKate Honda bila top motocikl, a Kenanu jednostavno najbolje paše SS.
Tom Sykes je napravio jako puno na Kawasakiju i po meni je ove godine definitivno zvijezda WSBK, u superpolu je ili prvi ili tu negdje. No to je superpole gdje je dovoljno odvoziti jedan brzi krug. Očigledno da Kawasaki u kombinaciji s Pirelliljem ima problema u zadnjim krugovima utrke i mislim da nije do Sykesa. Fizički je više nego u dobroj kondiciji i cijele sezone je konstantan i što je najvažnije ne pada, osim kad ga netko drugi pomete.
Krivo si me svatija,ja svaku trku navijan za tog covika,i svaki put heben sebi mater sta ga prestizu svi odreda par krugova prije kraja,razocaranje...

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2
 
Velika šteta sto je Juan Lascorz nastradao teško jer bi Kawasaki bio puno jača momcad jos sa njime,ne umanjujuci Bazove sposobnosti kojeg obožavam i koji je čisti dokaz da Sykes mora biti do kraja utrke brz kao loris koji nikad ne gubi pozicije kako utrka ide kraju već naprotiv,prelazi prema naprjed(o kisnim utrkama da ne pričam...sve ste vidjeli).na Wikipediji piše da poslje voznje u Yamahi Sykes vise nije imao angažmana u wsbk već nazad u british campionship te da ga je Kawasaki spasio ,naravno te 2010nekonkurentnim motociklom ali ostatkom u najacoj  seriji.danasnji Kawasaki je po meni najjači paket na gridu i zato mislim...želim,da Tom mora to iskoristiti.eto...moje mišljenje
 
Mislim da pojedinci previše omaložavaju Syksa ( nisam njegov fan ) ali čovjek se vozi koliko mu motor dopušta. Za one koji neznaju a puno galame na ovom forumu jedna informacija . Kawasaki je na Showinom ovjesu što je po meni glavni uzrok što motor mijenja karakteristike tokom trke i pritom previše  uništava gume . Sličan problem je imala Ten Kate Honda dok su bili na prednjoj Showa vilici i stražnjem White Power amortizeru 2007/2008 . Nisu se mogli ni približiti postolju dok nisu i to usred sezone prešli na Ohlins. I gle čuda odjednom eto ih u vrhu. Ne tvrdim da je samo to uzrok jer može biti i drugih na pr. prejako ispoljavanje snage motora što je bio problem BMW-a dok to nisi ispeglali a i Suzukia  kada su to oni riješili jednostavnim smanjenjem snage pa je Haslam skoro bio i prvak.  Ima tu još dosta stvari koje utječu na sve to  ali ne možete sve svaliti na jadnog Sayksa. 
 
Sykes je dobar vozač, nitko ne svaljuje krivicu na njega. Cijeli tim se muči s setupom motocikla za utrku, ponekad upiknu kao u Moskvi, ali ponekad i čorava kokoš nađe zrno, pa mislim da koliko god imaju dobru podršku tvornice, da bi im dobro došlo neko osvježenje u timu. BMW-u je to uspjelo sa Melandrijem, koliko god je Corser bio dobar razvojni vozač ipak je Marco taj koji ga je doveo na podij.
Kako redovito pratim i BSB, Bazu zamjeraju napuštanje prvenstva na polovici. Mlad je i prihvatio je poziv Kawasakija nakon stradanja Laskorsa, ali to nije dobro za njegovu reputaciju i budućnost. Ide stopama Anthony Westa.
 
Ljenamrcina said:
Bazu zamjeraju napuštanje prvenstva na polovici. Mlad je i prihvatio je poziv Kawasakija nakon stradanja Laskorsa, ali to nije dobro za njegovu reputaciju i budućnost. Ide stopama Anthony Westa.

Mislim da ja neznam nikoga tko nebi prihvatio poziv u tvornički tim ..... u bilo kojem sportu vezanom za benzin .
 
Ljenamrcina said:
Sykes je dobar vozač, nitko ne svaljuje krivicu na njega. Cijeli tim se muči s setupom motocikla za utrku, ponekad upiknu kao u Moskvi, ali ponekad i čorava kokoš nađe zrno, pa mislim da koliko god imaju dobru podršku tvornice, da bi im dobro došlo neko osvježenje u timu. BMW-u je to uspjelo sa Melandrijem, koliko god je Corser bio dobar razvojni vozač ipak je Marco taj koji ga je doveo na podij.
Kako redovito pratim i BSB, Bazu zamjeraju napuštanje prvenstva na polovici. Mlad je i prihvatio je poziv Kawasakija nakon stradanja Laskorsa, ali to nije dobro za njegovu reputaciju i budućnost. Ide stopama Anthony Westa.

Šta se tiće osvježenja u timu tu si u pravu. Trebao bi im jedan novi vozač ranga Spisa kojeg su pokušali vrbovati i sve čekam koga če upiknuti jer ruku na srce Baz je dobar ali mu još treba vremena da stekne iskustvo .
 
ovo su sve lijepi primjeri,ali poglerajte razočarenje sezone Hiroki Aoyama pa tog čovjeka nema nigdje
 
bb1 said:
ovo su sve lijepi primjeri,ali poglerajte razočarenje sezone Hiroki Aoyama pa tog čovjeka nema nigdje

A koji je to drugi Ten Kate vozac ikad ista uradio  :misli:
 
Nekad je Ten Kate bio pojam trkace momčadi u obe klase kroz koju su prošli svi sampioni zadnjih 15tak godina
 
Szzi2448 said:
Nekad je Ten Kate bio pojam trkace momčadi u obe klase kroz koju su prošli svi sampioni zadnjih 15tak godina

Ajde kazi ime nekog drugog vozaca u Ten Kate timu koji je nekad nesta uradio. Bilo je dobrih vozaca koji su na drugim motorima utrke osvajali a kod TK svi iza 10 mjesta  :wink: