www.serdarevic.com

Status
Not open for further replies.
Meni ovdje i dalje nesto jako smrdi  :mrgreen: bez zaje*ancije... Drago mi je sto je malaguti dobio napokon top, zao mi bilo covjeka ali
je nesto def. trulo u drzavi danskoj  :palacdolje:

Zasto bi "mijenjao cijeli plast" ako je samo placena kapa i vuna?

Meni se cini da je decko dobio potpuno novi top a tetrjeb se morao oprostiti od starog iz nama nepoznatih razloga ili dugova prema
serdarevicu... da ne bi ispao totalni papak kupio je decku novi top o svom trosku ali ocito nikada necemo znati pravu istinu dok jedan od
njih ne proguta govno i napokon kaze cijelu istinu kako je i sto je bilo...

Meni je svejedno da li ce oni to napravili ili ne ali bilo bi lijepo da se rascisti situacija pa da vidimo tko je zasluzan za ovaj cirkus, u suprotnom se obojici isto pise  :wink:
 
IgorZ said:
(y)

+
da nema ove teme ovdje nikad više malaguti nebi vidio taj auspuh :wink:
Definitivno najbolji zaključak  (y)

cRuNk said:
Meni ovdje i dalje nesto jako smrdi  :mrgreen: bez zaje*ancije... Drago mi je sto je malaguti dobio napokon top, zao mi bilo covjeka ali
je nesto def. trulo u drzavi danskoj  :palacdolje:

Zasto bi "mijenjao cijeli plast" ako je samo placena kapa i vuna?

Meni se cini da je decko dobio potpuno novi top a tetrjeb se morao oprostiti od starog iz nama nepoznatih razloga ili dugova prema
serdarevicu... da ne bi ispao totalni papak kupio je decku novi top o svom trosku ali ocito nikada necemo znati pravu istinu dok jedan od
njih ne proguta govno i napokon kaze cijelu istinu kako je i sto je bilo...

Meni je svejedno da li ce oni to napravili ili ne ali bilo bi lijepo da se rascisti situacija pa da vidimo tko je zasluzan za ovaj cirkus, u suprotnom se obojici isto pise  :wink:
:eek:hne:   :LOL:
 
Sta sad svi filozofirate?? Covjek je dobio top i svi vi nesto naucite iz ovog iskustva (y) Cemu sad bezvezno iznasanje vasih osobnih misljenja i komentara?? zajebavanja i podjebavanja!

Bandit said:
Ono kaj je meni osobno krivo je da se ljudi ne žele zamjerati nekome i ne žele podijeliti svoja loša iskustva...
(y) (y)
To i mene nervira! Ako me netko zajebo! ili navlacio! ili prevario! onda to i priznam, nije me sram!! Nerviraju me ovi koji bi svoje vlastito :wc: pojeli :palacdolje: Ljigavci koji zele sa svima bit dobri i svakome lizu guzicu. To nisu ljudi to su ljigavci a s takvim osobama ne zelim imat nista! Jer to nisu ljudi to su kaputasi koji pricaju kako vjetar puse :palacdolje:

A i trebao bi prekinut ovu raspravu sa brisanjem postova ili jednostavno te koje bi pobrisao prebacit u birtiju a ovdje ostavit ono bitno.
 
Jesam već, i mislim da je tvoj post ostao...ali je onda malaguti dobil auspuh pa se tema malo rasplamsala...al bu opet počišćena do onog tvog posta.
 
Mile said:
Sta sad svi filozofirate?? Covjek je dobio top i svi vi nesto naucite iz ovog iskustva (y) Cemu sad bezvezno iznasanje vasih osobnih misljenja i komentara?? zajebavanja i podjebavanja!
(y) (y)
To i mene nervira! Ako me netko zajebo! ili navlacio! ili prevario! onda to i priznam, nije me sram!! Nerviraju me ovi koji bi svoje vlastito :wc: pojeli :palacdolje: Ljigavci koji zele sa svima bit dobri i svakome lizu guzicu. To nisu ljudi to su ljigavci a s takvim osobama ne zelim imat nista! Jer to nisu ljudi to su kaputasi koji pricaju kako vjetar puse :palacdolje:

(y)
a da ne govorim kako neki stalno mijenjaju mišljenja
i paze da li će ostatak ekipe počet pljuvat ili pljeskat, pa da se i sami pridruže vodečoj struji :palacdolje:
 
Status
Not open for further replies.