www.serdarevic.com

Status
Not open for further replies.

drugabrzina

New member
Stranica postoji do kraja tjedna ce biti popunjena dok sredimo dokumentaciju..
www.serdarevic.com
 
Evo pregledo sam vise tema gdje bi mogao dati pohvalu na Serdarevica i nisam naso zgodniju od ove.

Naime na Falcu sam imao skupo placene LeoVince topove koji su nakon svakodnevne uporabe na V2 agregatu i svakakvih nepodopstina, sitnih i manjih nezgodica prestali biti za uporabu.

Moja nastojanja da ih popravim u LeoVince reziji su dozivjela totalni fijasko, ali to je vec druga tema :palacdolje: :palacdolje:

Ni sam ne znam kako sam dosao u kontak sa gospodinom Serdarevićem koji na sve moje upite o mogucnostima popravka, skracivanja, reparacije odgovara pozitivno. Ne moram vam ni reci koliko se covjek obraduje, kad nakon total neuspjeha, mu neko moze samo dio rijesiti, a ne sve probleme.

Zato iskrene i bez rezervne pohvale na firmu Serdarevic i od mene imate tople preporuke da im se obratite sa punim povjerenjem.


P.S. Samo za one koje zanima, moji topovi su reparirani, skraceni po mojoj zelji, opolirane i pokrpane kape i sve to za zbilja malo novaca. Ekstra dobro odradjen posao uz zbilja male novce (to tvrdim, jer sam obisao vise servisa koji nude slicne usluge)
 
Napokon da ste Ti i Spajić pokrenuli nekaj da vas mogu svi vidjet!
Di si mogu doć pogledat top?
 
drugabrzina said:
Stranica postoji do kraja tjedna ce biti popunjena dok sredimo dokumentaciju..
www.serdarevic.com

Je'l to meni ne rade slike ili ih još nema? Tjedan je odavno prošao  (y)
 
Sip said:
Evo pregledo sam vise tema gdje bi mogao dati pohvalu na Serdarevica i nisam naso zgodniju od ove.

Naime na Falcu sam imao skupo placene LeoVince topove koji su nakon svakodnevne uporabe na V2 agregatu i svakakvih nepodopstina, sitnih i manjih nezgodica prestali biti za uporabu.

Moja nastojanja da ih popravim u LeoVince reziji su dozivjela totalni fijasko, ali to je vec druga tema :palacdolje: :palacdolje:

Ni sam ne znam kako sam dosao u kontak sa gospodinom Serdarevićem koji na sve moje upite o mogucnostima popravka, skracivanja, reparacije odgovara pozitivno. Ne moram vam ni reci koliko se covjek obraduje, kad nakon total neuspjeha, mu neko moze samo dio rijesiti, a ne sve probleme.

Zato iskrene i bez rezervne pohvale na firmu Serdarevic i od mene imate tople preporuke da im se obratite sa punim povjerenjem.


P.S. Samo za one koje zanima, moji topovi su reparirani, skraceni po mojoj zelji, opolirane i pokrpane kape i sve to za zbilja malo novaca. Ekstra dobro odradjen posao uz zbilja male novce (to tvrdim, jer sam obisao vise servisa koji nude slicne usluge)

ovo je za svaku pohvalu. Popravci,modanje itd je stvar koja stvarno fali kod nas,ovo je bome dobra stvar. Ajde jos par sitnica da se dovedu u red (legalizacija topova i sl) i etoi prave domace firme (y)
 
drugabrzina said:
Stranica postoji do kraja tjedna ce biti popunjena dok sredimo dokumentaciju..
www.serdarevic.com
Imam pitanje, iz znatiželje  :D
Je li tko ikada naručio iz druge države vaš auspuh??
 
drugabrzina said:
ZA sad na desetke komada u Austriju,Italiju,Njemacku,Madarsku ne racunajuci balkan

samo naprijed  (y) 8)
 
jolly the roger said:
jel to znaci da imate homologaciju :misli:
To zanima i mene!
Ako uz ovakav dizajn imate i homalogaciju za cestovnu upotrebu (da ne zezaju policajci u susjednim zemljama) vjerujem da bi i potraznja za vasim topovima bila veca.
 
RAdi se na homologaciji,
jer vec sad je prevelika potraznja za nasim ispusnim sistemima a kad bi i to uskoro rijesili...:)
 
Čestitam na stranici ali jedna zamjerka.točnije web designeru...tipografiju obavezno posvijetlit jer ubija oči za poludit!  (y)
 
drugabrzina said:
RAdi se na homologaciji,
jer vec sad je prevelika potraznja za nasim ispusnim sistemima a kad bi i to uskoro rijesili...:)
Ne steti ako bude jos veca.  :wink:
 
Status
Not open for further replies.