×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

evo se vratija ja iz Dubrovnika na sajlama od zadnje gume.

koliko se jos moze pric na ovoj gumi  :misli: :LOL:

prva slija gume u DU, druga u ST
 
eh i ja se motao tuda juce oko 12-14 ali sa 8 rota :D


reci mi ima li kakvih radova/semafora DU-ST, mozda u subotu napravim djir do ST
 
Evo nije baš 100% splitskidogovor,ali eto bilo je i Spličani,naime več tradicjonalno MKSjene organiziraju za kraj godine bacit đir motorima,ide se priko Trogira pa do Primoštena na kavu,Pored Sjena tu budu momci iz MK Fibre,Klisa, Malari i Moca iz Trogira,a bude i dosta slobodnih motorista,
 
na povratku se stalo u K.Gomilici u restoranu malo prigrist i u ugodnom društvu proveli još koju uru.
 
Evo pa slika sa vožnje 29.12.2007g



Dolazak u Moto Pub u Šibeniku,popila se cuga i ajmo dalje....

....................



.............

Ovdi neznam šta ova dvojica rade mislim da im je vruèe .... :lol: :lol:

......

BMW protiv Stromova  :lol: :lol: ma nemaju šanse  :gy: :gy: :gy: :gy:

.................


A ovo su tete koje smo skuvali da nam daju stol pošto nas je bilo puno  :icon_mrgreen:

................


A sad nagradno pitanje TKO SU OVA TRI LIKA IZ BAJKE  :lol: :lol:

.....

Sutra je novi dan i bit će sunćano pa ............
 
Danas je bio, a i jos uvijek je vrlo dobar i suncan dan,kao stvoren za jurcanje po okukama lijepo do sibenika a i nazad.Plenki,Sina i moja malenkost smo ispunili dio danasnjeg dana voznjicom sp-si-sp i bilo je odlicno,steta sto nam se jos netko nije pridruzio.
Evo slikice???
 
Pozdrav svima,danas je bio dobar dan i trebalo ga je sto vise iskoristiti sto je nadam se nama poslo za rukom, a valjda i jos kome, pa molim slike.
Evo nasih??
 
a poslje sam bio ja i kolegica jos jednom do makarske i vidio fjakase (pozdrav gospodi) na povratku kod omisa oko 16 30,isao sam prema makarskoj,vratio se oko 17 45.
 
imam ja par slika iz trilja, doduse bez "domacih zivotinja"...  :jesus: (skoro...)

 
Evo Rivi pa malo uživaj kad več nisi bio sa nama. :mrgreen:

.......

...................................
 
Uskršnji ponedjeljak u Trilju  :wink: hvala Nocnim Jahacima na svemu (y) cuga, klopa, drustvo - sve prva liga :naklon:

Malo dima, cisto da se zna tko je dosao...  :LOL:


Dva Vuka  peku janje  :LOL: per-la-finta  :LOL:






ovo, pa dva puta ovako  (y)




Bez puno komentara - Nocni jahaci, Vukovi Samotnjaci i jos par drugih i sve 5!  :wink:

 
nisam puno slikala ovaj vikend. vise sam se vozila
suza u cvijecu u Omisu




Malo iprid Crnca, malo u Kladnjicama, malo na Malackoj - ukratko svugdi pomalo
 
evo samo par slikica...

     
 
U nedilju nas 30-ak se dogovorilo na LukOilu, pa pravac Baška Voda na kavu. Nakon toga smo se popeli na pola planine u park prirode "Biokovo" i otišli na organiziran ručak u pravi planinski restoran. Posli smo išli se odmorit u poznati moto-kafić. Slike možete pogledat na www.cro-moto.com/content/view/1896/1742/