×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

LALA3 said:
da bunit, ovo je ko dobitak na loto.. :mrgreen:
ja nisam nikad volio na onu bandu,nekako mi prirodnije bilo juznije..ima i ona,svaka tica svome jatu leti..
Jebote dokle smo dogurali
Veselit se sra mozes ucinit dir do Trogira[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Jebote dokle smo dogurali
Veselit se sra mozes ucinit dir do Trogira[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
bolje, kazu da je stvarno sretan onaj ko malo treba.. :misli:  :mrgreen:
 
U Zagori nikad više motora  :021: :021:  Uz Malačku pa dalje Zagorom, divota
 
seki22 said:
Nero
Provocira vec misec dana
Jer on je pravi biker.....
Svaku temu se javi.....a komentari ajme
Nesto je bia pocea u temi korona ali su ga brze bolje isprasili pa se vise nije javlja
Kad san ja prvi rek nekome da je retardiran....
Nikome.....
Samo on i onaj Marin neki (mislin da ima grb Hajduka u avataru ali nisan siguran) vridaju
Ovoga san uspia zapamtit radi 419 broja inace ne bi..........


Sent from my iPhone using Tapatalk
:B: :eek:hne:
 
ima li koja benzinska u splitu s ispravnin manometron za napumpat gume? na ini sucidar i kman ispucana criva, pustaju na sve strane...
 
MaRi0_St said:
ima li koja benzinska u splitu s ispravnin manometron za napumpat gume? na ini sucidar i kman ispucana criva, pustaju na sve strane...
Ako želiš biti siguran da točno pokazuje kupi si sam neki manometar,ove na benzinskoj svi bacaju i nikad ne znaš kako pokazuje
 
Dene said:
Ako želiš biti siguran da točno pokazuje kupi si sam neki manometar,ove na benzinskoj svi bacaju i nikad ne znaš kako pokazuje
Ja san bia gleda na Kmanu pritisak u gumama
Motor bia na full servisu par dana prije
I pokazuje tocno koliko triba bit u papirima

Vjerojatno na LukOilu ili Apiosu su noviji manometri
A imas i one na Croduxu(prije OMV) di namistis koliko zelis pa ti napuni.to nikad nisan volia jer onda neznas koliko je bilo.bar je tako davno bilo.neznan kako je sad


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
- manometri na pumpi često počnu puštat na spojevima pa prije pumpanja uvik prvo prstima zatvorit oni ženski dio šta ide na ventil i nadrukat pritisak, ako kazaljka počne padat  znači da pušta i ne miri dobro.

- tribali bi se po zakonu baždarit kvartalno ili polugodišnje (ne mogi se sitit točno). Na poleđini manometra mora bit žuta naljepnica sa oznakon kad je zadnji put baždaren, šta je "friškiji" datum veća je šansa da će bit točniji (y)
 
bricksrheavy said:
- manometri na pumpi često počnu puštat na spojevima pa prije pumpanja uvik prvo prstima zatvorit oni ženski dio šta ide na ventil i nadrukat pritisak, ako kazaljka počne padat  znači da pušta i ne miri dobro.

- tribali bi se po zakonu baždarit kvartalno ili polugodišnje (ne mogi se sitit točno). Na poleđini manometra mora bit žuta naljepnica sa oznakon kad je zadnji put baždaren, šta je "friškiji" datum veća je šansa da će bit točniji (y)

Da, trebalo bi tako. Ja recimo imam doma onaj mali portable manonetar, zatim onaj na kompresoru zraka i onaj na ventilima u gumama. Sva 3 pokazuju drukcije. Ne znam gdje otici da vidim i usporedim, treba mi neki referentni manometar ali da je bazdaren i sa certifikatom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Da, trebalo bi tako. Ja recimo imam doma onaj mali portable manonetar, zatim onaj na kompresoru zraka i onaj na ventilima u gumama. Sva 3 pokazuju drukcije. Ne znam gdje otici da vidim i usporedim, treba mi neki referentni manometar ali da je bazdaren i sa certifikatom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.antipiros.com/index.php/hr/djelatnosti/158-servisiranje-i-umjeravanje-manometara
 
Iman ovaj na slici već koju godinu i nisan primjetija razliku priko 0.1 - 0.2 bara u odnosu na manometar na pumpi
e6a528b30e79dc842e1b830a54fff4a6.jpg
 
smile 77 said:
https://www.antipiros.com/index.php/hr/djelatnosti/158-servisiranje-i-umjeravanje-manometara
Super ideja.

Odnijet cu im ova 2 na provjeru


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da... ma treba od nekud krenut... ovako je sve nabadanje ka corava kokos...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Da, trebalo bi tako. Ja recimo imam doma onaj mali portable manonetar, zatim onaj na kompresoru zraka i onaj na ventilima u gumama. Sva 3 pokazuju drukcije. Ne znam gdje otici da vidim i usporedim, treba mi neki referentni manometar ali da je bazdaren i sa certifikatom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Takvi ja iman u garaži. (y)
 
Getriba said:
Da, trebalo bi tako. Ja recimo imam doma onaj mali portable manonetar, zatim onaj na kompresoru zraka i onaj na ventilima u gumama. Sva 3 pokazuju drukcije. Ne znam gdje otici da vidim i usporedim, treba mi neki referentni manometar ali da je bazdaren i sa certifikatom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidi na LukOil pumpaman
Imas sad novu povise Bauhausa
Ili se zaleti u Kastela.Apios pumpa.ako tamo ima a reibalo bi imat
A imas i novu Tifon pumpu na ulazu u grad(nasuprot INE Smokovik)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Vidi na LukOil pumpaman
Imas sad novu povise Bauhausa
Ili se zaleti u Kastela.Apios pumpa.ako tamo ima a reibalo bi imat
A imas i novu Tifon pumpu na ulazu u grad(nasuprot INE Smokovik)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sve ok.

Ali, posto imam 2 manonetra za provjerit, najbolhe otic u Antipirosa na provjeru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Ja san bia gleda na Kmanu pritisak u gumama
Motor bia na full servisu par dana prije
I pokazuje tocno koliko triba bit u papirima

Vjerojatno na LukOilu ili Apiosu su noviji manometri
A imas i one na Croduxu(prije OMV) di namistis koliko zelis pa ti napuni.to nikad nisan volia jer onda neznas koliko je bilo.bar je tako davno bilo.neznan kako je sad


Sent from my iPhone using Tapatalk
Može biti da je dobar ali nikad nisi siguran,bolje je imati jedan doma za provjeru za kojeg češ sigurno znati