×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Dene said:
Može biti da je dobar ali nikad nisi siguran,bolje je imati jedan doma za provjeru za kojeg češ sigurno znati
Naravno
Slazem se.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Današnje punjenje baterija, oko 300 kilometara. (y)

49818772247_48b429b164_b.jpg


49817929313_bb5123e8e7_b.jpg


49817901518_7e021f0fd8_b.jpg


49818429636_8f22829605_b.jpg


49818725042_bf1ce34621_b.jpg
 
A šta  konplitzirate s tin manometrima... Prije vožnje gomme se mogu napumpat i provjerit sa imalo boljom pumpom za biciklu, a ako je baš problem sa drugom brojkom iza zareza, onda je i taj mali manometar dovoljan.
 
Je li ovo jezerce uz Cetinu? Ako je, kako se ono zove? Mauzolej Meštovićev poznam, mislim i Vrliku. Slike su  (y)
 
Ovo mora bit na hanu

6443a763c39a6cd9feb45c5792993085.jpg



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
alpine said:
A šta  konplitzirate s tin manometrima... Prije vožnje gomme se mogu napumpat i provjerit sa imalo boljom pumpom za biciklu, a ako je baš problem sa drugom brojkom iza zareza, onda je i taj mali manometar dovoljan.

pa nije komplikacija nego prvo san na autu vratia litnji set isa ih napumpat na kman (jug, prema izlazu iz grada), crivo zraka napuknuto, sutradan isa s motoron napravit djir stanen provjerit gume jer san ga zadnji put vozia prije misec dana a u medjuvremenu se prominilo godisnje doba, na sucidru na ini manometar pusta na sve strane i pokazuje tlak ispod 2 bara, napumpan na 2.4 po njemu motor tvrd ko kamen, uzmen doma tu "pumpu za biciklu" po njoj je guma na 3 bara  :LOL:

pod "ispravno" nisan mislia da je bazdaren na 2 decimale nego ono... da radi  :mrgreen:
 
ja uvik na lukoilu na sirobuji pumpam i uvik je dobar, provjerim sutra ili prije iduce voznje s malim digitalnim i uglavnom se u potpunosti poklapa, inini po gradu su uglavnom katastrofa osim ako su frisko popravljeni. bila je neka rasprava na forumu i uzea sam po preporuci s ebaya neki od 2 eura i stvarno me odlicno sluzi zadnjih godinu dana tako da toplo preporucam. neko je uspoređiva te digitalne s ovim profesionalnima pa mu je ispalo da je razlika 0.0nešto ne znam sad točno...
 
MaRi0_St said:
pa nije komplikacija nego prvo san na autu vratia litnji set isa ih napumpat na kman (jug, prema izlazu iz grada), crivo zraka napuknuto, sutradan isa s motoron napravit djir stanen provjerit gume jer san ga zadnji put vozia prije misec dana a u medjuvremenu se prominilo godisnje doba, na sucidru na ini manometar pusta na sve strane i pokazuje tlak ispod 2 bara, napumpan na 2.4 po njemu motor tvrd ko kamen, uzmen doma tu "pumpu za biciklu" po njoj je guma na 3 bara  :LOL:

pod "ispravno" nisan mislia da je bazdaren na 2 decimale nego ono... da radi  :mrgreen:

Sve pet, ja napumpam doma i auto i motor i bicikle sa pumpom za bajk, ali je dobra pumpa (sks rennkompressor)  i ima jako dobar manometar, koji sam bas nedavno provjerio s tim prirucnim..
2,4 i 3,0 0,.. To je prevlika razlika.
 
alpine said:
Sve pet, ja napumpam doma i auto i motor i bicikle sa pumpom za bajk, ali je dobra pumpa (sks rennkompressor)  i ima jako dobar manometar, koji sam bas nedavno provjerio s tim prirucnim..
2,4 i 3,0 0,.. To je prevlika razlika.
Jedan dan napumpam gumu na jednoj benzinskoj,2.3 i odmah vidim da nije to to,drugi dan idem nar i stanem na drugoj benzinskoj,tlak 2.5,skoro 2.6.
Jednostavno,večina bace te pištolje na benziskoj i normalno da ne pokazuju dobro i zato treba imati doma jedan za provjeru
 
t0malito said:
ja uvik na lukoilu na sirobuji pumpam i uvik je dobar, provjerim sutra ili prije iduce voznje s malim digitalnim i uglavnom se u potpunosti poklapa, inini po gradu su uglavnom katastrofa osim ako su frisko popravljeni. bila je neka rasprava na forumu i uzea sam po preporuci s ebaya neki od 2 eura i stvarno me odlicno sluzi zadnjih godinu dana tako da toplo preporucam. neko je uspoređiva te digitalne s ovim profesionalnima pa mu je ispalo da je razlika 0.0nešto ne znam sad točno...

Imaš li možda link toga šta si uzeja na eBay-u?
 
JosipS said:
Imaš li možda link toga šta si uzeja na eBay-u?
https://www.ebay.com/itm/Digital-Tire-Air-Pressure-Gauge-100-PSI-Tester-Backlight-For-Car-Bike-Motorcycle/323564809808?hash=item4b55f72e50:g:t18AAOSwqxdb99X0
ovakav je isti pa potraži najjeftiniji, laga san nije 2 eura nego 5  :grin:
evo danas san napumpa na lukoilu na sirobuji i odma tamo provjeria s digitalnim, isto ocitanje.
gore san se krivo izrazia, da je isto kad provjerim doma i na pumpi, vjerojatno je razlika ako se do pumpe gume malo zagriju, iako
ne znam baš koliko se mogu zagrijat od pujanki do sirobuje.  :misli:
 
Koliko ono danas motora po Dubcima i okolo? 100? 200? Vise?

Ima li tko mozda sliku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Koliko ono danas motora po Dubcima i okolo? 100? 200? Vise?

Ima li tko mozda sliku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cca 164 komada......
I 5,6 auta
Nije bilo mista za drzat socijalnu distancu pa smo samo proletili


Sent from my iPhone using Tapatalk