×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

čunjevi idu van crte na označena mista, tako da je dozvoljeno "gazit" crtu... nezgodan je poligon na lovrincu jer su osmicu stavili uz kornižu pa malo *ebe psihu, imaš osjećaj da ćeš zapet :mrgreen:
 
Ja i prijatelj jučer provali kraj stadiona, žutu veću osmicu ja bez problema a on na Hondi cbf 600 nikako iz nekoliko pokušaja, na kraju je reka da to nije problem ali da triba malo vježbat.
 
Zog said:
Ja i prijatelj jučer provali kraj stadiona, žutu veću osmicu ja bez problema a on na Hondi cbf 600 nikako iz nekoliko pokušaja, na kraju je reka da to nije problem ali da triba malo vježbat.

Nek malo proba drzat motor zadnjom kocnicom i gasom.
 
Bruno1 said:
Ae lako nama šta znamo a šta ovi šta tek prvi put sidnu na motor,gadno za 14 sati naučit sve
Sta znamo??!?!?!?
Ja ovo ne mogu ni bičikleton


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zog said:
Ko ga jebe, važno da san ja bolji. :mrgreen:
Jesi napravia osmicu sa njegovon hondom oli sa svojon[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
"Velika nagrada osmice"
-sa svojon, vidija da znan i mogu i to je to. :mrgreen:
 
Zog said:
"Velika nagrada osmice"
-sa svojon, vidija da znan i mogu i to je to. :mrgreen:
Ti si uspia a mali ti nije......
Nije dobro.....
Nije dobro nikako.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zog said:
Zadnji desetak dana ja ga učin, to mi je sin, savlada je kretanje, šaltanje viša-niža, zaustavljanje, sporu vožnju, malo je problem osmica ali sist će i to, i bilo je jedno izvrtanje, to je savlada odlično.


    Ne znam ti ni maloga ni ženu ali čini mi se da je "na mater". Jer da nije tako ne bi ga ti tek sad u njegovoj 25-oj učio vozit motor.  Ako ga ti naučiš da zna samo pola od onoga što si ti znao kad si polagao A kat znat će više nego mu triba.  Ni jedan instruktor ga neće naućiti prolazit kroz S zavoj kao što si ti prolazio S-ove na Baćama i u Ruže... Samo strpljivo, "sist će i to".    :wink: 
 
oceangoing said:
    Ne znam ti ni maloga ni ženu ali čini mi se da je "na mater". Jer da nije tako ne bi ga ti tek sad u njegovoj 25-oj učio vozit motor.  Ako ga ti naučiš da zna samo pola od onoga što si ti znao kad si polagao A kat znat će više nego mu triba.  Ni jedan instruktor ga neće naućiti prolazit kroz S zavoj kao što si ti prolazio S-ove na Baćama i u Ruže... Samo strpljivo, "sist će i to".    :wink:
Nikad nije kasno........
Ja san sa 27 polozia...
Dolazia sa skuteron od 500 ccm na voznju
Pa onda sa vespon radia pizdarije
Na kolo sa semafora....[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
I to ne namjerno[emoji23][emoji33][emoji33][emoji33]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
oceangoing said:
    Ne znam ti ni maloga ni ženu ali čini mi se da je "na mater". Jer da nije tako ne bi ga ti tek sad u njegovoj 25-oj učio vozit motor.  Ako ga ti naučiš da zna samo pola od onoga što si ti znao kad si polagao A kat znat će više nego mu triba.  Ni jedan instruktor ga neće naućiti prolazit kroz S zavoj kao što si ti prolazio S-ove na Baćama i u Ruže... Samo strpljivo, "sist će i to".    :wink:

Ja san bija i osta ziheraš po pitanju vožnje motora ali jedan put davno je pala "ozbiljna trka".
Ovi stariji su nas nagovorili i kladili se na nas, vozija se kružni priko rive pa uz realku, marmontova i opet riva.
Na mene se kladija jedan šta mu je nadimak "Grob" a na mog suparnika kojemu je nadimak bija"Cjevko"(ima je Tomos 15 SLC sa cjevastom ramom pa od tu i nadimak) kladija se neko od ekipe, ne mogu se sitit baš ko.
Krenemo tako nas dvojica od Fife, lomimo desni zavoj na početku Rive............
Nastavak ću ispričat drugi put. :)
 
Zog said:
Ja san bija i osta ziheraš po pitanju vožnje motora ali jedan put davno je pala "ozbiljna trka".
Ovi stariji su nas nagovorili i kladili se na nas, vozija se kružni priko rive pa uz realku, marmontova i opet riva.
Na mene se kladija jedan šta mu je nadimak "Grob" a na mog suparnika kojemu je nadimak bija"Cjevko"(ima je Tomos 15 SLC sa cjevastom ramom pa od tu i nadimak) kladija se neko od ekipe, ne mogu se sitit baš ko.
Krenemo tako nas dvojica od Fife, lomimo desni zavoj na početku Rive............
Nastavak ću ispričat drugi put. :)
I uletiš u zog za balote  :mrgreen:
 
Zog said:
Ja san bija i osta ziheraš po pitanju vožnje motora ali jedan put davno je pala "ozbiljna trka".
Ovi stariji su nas nagovorili i kladili se na nas, vozija se kružni priko rive pa uz realku, marmontova i opet riva.
Na mene se kladija jedan šta mu je nadimak "Grob" a na mog suparnika kojemu je nadimak bija"Cjevko"(ima je Tomos 15 SLC sa cjevastom ramom pa od tu i nadimak) kladija se neko od ekipe, ne mogu se sitit baš ko.
Krenemo tako nas dvojica od Fife, lomimo desni zavoj na početku Rive............
Nastavak ću ispričat drugi put. :)

  ajde, ajde, ne pravdaj se.... ziheraš? možda, mada bi ja više rekao samozatajan... s lakoćom si vozio idealne putanje kroz S da je to bilo milina gledat... 
 
Evo malo nastavak:
Krenuvši od Fife ja isprid Cjevka ulazin u zavoj na Rivi, cilu Rivu san koji metar isprid njega(valjda mi je brži motor Tomos SL,limena rama), prolazimo Rivu(duga ravnica) i u punoj brzini se približavamo uskom livon zavoju(onda je bija neki otočić na križanju)......
Posli ću nastavit.
 
E jbg sad... oce to bit ovi tjedan..[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk