×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

bricksrheavy said:
Ako se sitiš napiši koliko košta baždarenje (y)
Nista od bazdarenja manometara u Splitu, koliko sam saznao. Antipiros radi sve osim ovih za gume. Rekli su mi za neku firmu u ZG, moze se poslati postom pa ti vrate nakon bazdarenja.

U svakom slucaju, kupio sam jedan novi u InterCarsa....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Nista od bazdarenja manometara u Splitu, koliko sam saznao. Antipiros radi sve osim ovih za gume. Rekli su mi za neku firmu u ZG, moze se poslati postom pa ti vrate nakon bazdarenja.

U svakom slucaju, kupio sam jedan novi u InterCarsa....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koliko kn


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
bricksrheavy said:
Pa jeli se baš SVE mora slat u Zagreb :mrgreen:
Pazi
A mi smo drugi najveci grad u drzavi.....
Zamisli kako je onda u drugim gradicima


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
singlica said:
E jbg sad... oce to bit ovi tjedan..[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo da okončamo ovu litaniju.
U tome livon zavoju na kraju Rive Cjevko me stiga ili pokuša stić(ne mogu se točno sitit) i u tom manevru se prosuja ka pička, ja san se nekako škapula i panoramskom vožnjom završija krug(mislin da je cili krug oko 2km).
Kad je Grob vidija da niz Marmontovu dolazin prvi skoro je umra od sriće, uzeja je ovome šta se kladija lovu(danas bi to bilo 100 ili 200kn, ne mogu se baš sitit, i onda smo se išli počastit u Palme na dnu Prvoboraca(današnja Zvonimirova ) ja san uzeja dvi krempite i kolu a on neki alkohol.
To utrkivanje mi je bilo največa glupost u životu, a štaš, mladost ludost.
 
Več san se pripa da su mu krempite ispale  :LOL: :LOL:i da je zato rasteza. Živija Zog.Hondaš  :LOL: :LOL:
 
JosipS said:
Čudo da niste to zapili u po noge.

U po noge je bija zakon strunit koju zidarsku i štucigavat onog nervoznog domara šta je nosija očale. (y)
 
Zog said:
U po noge je bija zakon strunit koju zidarsku i štucigavat onog nervoznog domara šta je nosija očale. (y)

Hahahaha. I ekipu na balotama.
 
ferrari1984 said:
U prvu, bez diranja spojke i sa zadnjom kocnicom doziras tj. puštaš brzinu i nema problema za osmicu... Provjereno...
Mislim da je puno bolje/lakše sve dozirati sa spojkom, gas na nekim konstantnim niskim okretajima,
spojku onako srednje stisnuti tj. naći mjesto koje ti paše, kad nađe to mjesto to je to može ih napraviti 100 zaredom.
Kad motor krene padat u nagibu samo pustit spojku par mm da se motor malo ispravi, ako ide prebrzo na uspravnom dijelu u sredini
samo je stisnit par mm da uspori. Također provjereno bezbroj puta. I naravno stalno lagano dozirati zadnju kočnicu.
Ovaj tvoj način je dobar ako znaš i tebi vjerojatno više paše, ali za početnika je recept za pad, ako previše uspori u zavoju,
motor će mu počet skakat tu se već neće snaći i eto ga na podu.
Ako dozira sa spojkom uvijek je može pustiti da se ispravi i samo izaći iz osmice, a može i ići onoliko sporo koliko mu paše,
samo s gasom ne može ići sporije od neke točke bez da mu motor počne skakat, a mislim da bi mu to bilo prebrzo dok još uči.
 
t0malito said:
Mislim da je puno bolje/lakše sve dozirati sa spojkom, gas na nekim konstantnim niskim okretajima,
spojku onako srednje stisnuti tj. naći mjesto koje ti paše, kad nađe to mjesto to je to može ih napraviti 100 zaredom.
Kad motor krene padat u nagibu samo pustit spojku par mm da se motor malo ispravi, ako ide prebrzo na uspravnom dijelu u sredini
samo je stisnit par mm da uspori. Također provjereno bezbroj puta. I naravno stalno lagano dozirati zadnju kočnicu.
Ovaj tvoj način je dobar ako znaš i tebi vjerojatno više paše, ali za početnika je recept za pad, ako previše uspori u zavoju,
motor će mu počet skakat tu se već neće snaći i eto ga na podu.
Ako dozira sa spojkom uvijek je može pustiti da se ispravi i samo izaći iz osmice, a može i ići onoliko sporo koliko mu paše,
samo s gasom ne može ići sporije od neke točke bez da mu motor počne skakat, a mislim da bi mu to bilo prebrzo dok još uči.

U potpunosti se slazem sa tobom vezano za ovaj dio bez spojke koji sam ja naveo. Ipak za ovaj nacin bez spojke treba biti određena brzina da se motor ne ugasi... Za pocetnika je bolja varijanta sa spojkom, pa kad dobije samopuzdanje i brzinu onda se moze probat ovaj nacin bez spojke... Fluidnije sve ide bez spojke, samo doziras zadnju kocnicu gdje treba... I naravno, ne kumpluzis motor sta zna biti slucaj, pogotovo kod pocetnika...
Naravno, na ispitu nije bitan nacin na koji si izveo osmice, bitno ke jedino da ih izvedes.
 
MaRi0_St said:
virova ili ne, ne znan oce ti link sa facebooka radit al evo

https://www.facebook.com/croatiastart/videos/1654736371432709/

Ovi krugovi su ogromnimu odnosu na one na kojima sam ja polaga na vespi  :LOL:
Jel pise di koliki mora bit promjer :misli:
 
Deca said:
Ovi krugovi su ogromnimu odnosu na one na kojima sam ja polaga na vespi  :LOL:
Jel pise di koliki mora bit promjer :misli:
a mozes googlat koliki je promjer u pravilniku, imaš male i velike krugove ovisno o kategoriji
 
Zog said:
Evo da okončamo ovu litaniju.
U tome livon zavoju na kraju Rive Cjevko me stiga ili pokuša stić(ne mogu se točno sitit) i u tom manevru se prosuja ka pička, ja san se nekako škapula i panoramskom vožnjom završija krug(mislin da je cili krug oko 2km).
Kad je Grob vidija da niz Marmontovu dolazin prvi skoro je umra od sriće, uzeja je ovome šta se kladija lovu(danas bi to bilo 100 ili 200kn, ne mogu se baš sitit, i onda smo se išli počastit u Palme na dnu Prvoboraca(današnja Zvonimirova ) ja san uzeja dvi krempite i kolu a on neki alkohol.
To utrkivanje mi je bilo največa glupost u životu, a štaš, mladost ludost.
Koja su to vrimena bila..,. Dovoljne su bile krempite i kola...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Koja su to vrimena bila..,. Dovoljne su bile krempite i kola...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja nisan ima za krempite
A kola svaka 2 miseca


Sent from my iPhone using Tapatalk