×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Slušaj ti, kaš dovest na makadam tu kravetinu da bi li kravetinu pa možemo vježbat dizanje motora kad se izvrne i to više puta.😩
Ne moze on dignit ni kad je na asvaltu, a kamoli na makadamu. Dobro si mi napisa “da san najeba ako ga upoznam”. Nisan ga u zivo upoNa, sva srica. Lik je naporan. Sve je najbolje, sta on vozi ili je vozija. Kazes mu ok. To je tvoje misljenje. A on, ko god drugacije misli, nije u pravu. Ma lik je ...

Gori je od Baduna/LAZUNA. AL GA EKIPA RASKRINKALA I SJEBALA LAZOVCINA PAR EXCELANCE
 
Slušaj ti, kaš dovest na makadam tu kravetinu da bi li kravetinu pa možemo vježbat dizanje motora kad se izvrne i to više puta.😩
Nece Kraljica da se ne ozlijedi😂
Ako bude srice iduce godine cemo rjesit nesto slicno pa cemo onda
 
Ne moze on dignit ni kad je na asvaltu, a kamoli na makadamu. Dobro si mi napisa “da san najeba ako ga upoznam”. Nisan ga u zivo upoNa, sva srica. Lik je naporan. Sve je najbolje, sta on vozi ili je vozija. Kazes mu ok. To je tvoje misljenje. A on, ko god drugacije misli, nije u pravu. Ma lik je ...

Gori je od Baduna/LAZUNA. AL GA EKIPA RASKRINKALA I SJEBALA LAZOVCINA PAR EXCELANCE
Aha
Sad smo poceli i konzumirat opijate....
Bice dobro.....
Kupi tracera 700 pa se vozi........
 
Tako onaj LAZUN ( iz omisa). Vice vuhuuu koji gust, a posta je najvece sprdnja na netu. Jer je sve izmislija i laga.
Neznan za toga iz Omiša ali ja san popodne napravija đirić i gušta, nisan ništa laga. :unsure:
 
Nike ti si samo 11 a Haile Selassie je 22, duplo vise znaci, a da te ne buni to 22 je bez glave a glava ko u ...ispuni sam.... :mrgreen:
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Dene and infinity
Malo posli Grebaštice laser (n) - naiša iza zavoja, pandur refleksno diga "pištolj" i kad je vidija da san na stromu odma spustija i puka od smija.

Moga se bar pretvarat da san opasan, zašta ja plaćan porez!?!? :mrgreen:
Zato ja tebe pustan uvik prvog😂🤪😜
 
Ka pravi prijatelj, tužno, tužno. :unsure: 😩
Prvo prebrz je za mene
Bia prije Fazer a sad Strom....tako da ga samo usporavan
Drugo omadijan bude kad san ja isprid njega jer se divi njoj i fantasticnom zvuku iste i ne moze se fokusirat na cestu
Trece ima super faking appove za kamere dok moj Garmin grom i pakao ima propuste.......
I cetvrto zna svaku cestu kao svoj dep......dok ja zaboravin doc i do Dicma😎
 
Seki vozi iza mene jer me snop fotona iz njegovih 1 gigawat Ledksenon maglenki doslovno gura naprid ka vitar u leđa šta je korisno kod priticanja :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Nero
Danas na drugu planinu
IMG_20210509_120200.jpg
po
IMG_20210509_120148.jpg
 
  • Like
Reactions: El Mravac
jutros udario priko dubaca na cistu pa za IM..malo iza sestanovca, pandur na bmw-"u ususret(u jednoj od onih sporiji čoša) a ja uredno(refleksno) pozdrav rukom..zaboli me ruka danas od pozdravljanja.. 😂
 
Jednom san isa gori sa auton
Spalia lamelu
Jedan na GS1200 oce krenit ali ne moze.ili ide nazad ili skakuce naprid ka klokan.....
Zamalo se zabia u auto sa strane
Ima od toga iohoho godina
Kad su bile padale zvizde pa ka ono suze nekog Lovre.....
Sad je asfalt do gori, ima usput neka staza za pješake, tu san se davno uspeja.
E ali Korešnica-Gornje Sitno, to je danas bilo zanimljivo, vidi se po motoru.
 
  • Like
Reactions: seki22
jutros udario priko dubaca na cistu pa za IM..malo iza sestanovca, pandur na bmw-"u ususret(u jednoj od onih sporiji čoša) a ja uredno(refleksno) pozdrav rukom..zaboli me ruka danas od pozdravljanja.. 😂

Maloprije je na Kuku bilo desetak zaustavljenih motora, i dva policijska BMWa. Treba se na makadam prebaciti.

img
 
  • Like
Reactions: xoox