×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Nebi volija bit fetivi splićo. Dovoljno je poć na groblje Lovrinac i vidit di su se svi ''fetivi'' pokapali u jedan grob. Da nebi slučajno platili grobnicu ili svoje misto nego su se mišali svi u jedan grob. Jel škrtac ili redikul? :LOL:
 
Ima li na Šolti koja lipa plaža sa asfaltiranim pristupom? Ne mogu makadamom sa kruzerićem...
 
ovo nazalost sam triba pod navodnike stavit..dapace,ima sam frenda koji je bio bas podrugljiv i pun sebe, ruga nam se i drza se kao da je iznad nas(valjda tako odgojen),ima li su masu zemlje koju su rasprodali, a danas nema za papar..neradnici i jebivjetri teski..od fetivi vecih neradnika i filozofa nema..skuzija si, nisu mi mili.. 😂
ps.jasno,cast rijetkim izuzecima
Jedna generacija stiće, druga uživa a treća rastiće, neovisno je li neko vlaj ili fetivi
Da fetivi nisu bili vridni i radišni ne bi in pokoljenja imala šta za rasprodat.🤔
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
Nebi volija bit fetivi splićo. Dovoljno je poć na groblje Lovrinac i vidit di su se svi ''fetivi'' pokapali u jedan grob. Da nebi slučajno platili grobnicu ili svoje misto nego su se mišali svi u jedan grob. Jel škrtac ili redikul? :LOL:
Falija si, u te zajedničke grobnice su primištene kosti sa Sustipana, tako su odlučile ondašnje vlasti.
 
  • Like
Reactions: Branko-ST
U Splitu fetivi znaci da si redikul jerbo su se misali medusobno…
Ali to isto ne znaci da su Ravne Njive ili Mejasi Split
 
  • Like
Reactions: LALA3
Dermat
Jebo Soltu…..
Ajde do Karlobaga
polako, prvo nemam ni motor za điticu do Karlobaga. a i lagano mi je pun kua tih krajeva Senj, Otočac, Vratnik...cili godinu sam na terenu tamo. eto dokle je došlo, ja iz Splita zaželio se Šolte hahaha a stara kletva fetivih curama je "dabogda te Šolta dopala". pa shodno tome se idem sa ženom malo provozat, obanjat, pojist štogod...možda bude i sexa navečer hahaha
 
spomenen janjetinu, dvi strane odu.. spomenen fetive, opet dvi strane odu.. odsad mučin
 
  • Haha
Reactions: maRRin 06
polako, prvo nemam ni motor za điticu do Karlobaga. a i lagano mi je pun kua tih krajeva Senj, Otočac, Vratnik...cili godinu sam na terenu tamo. eto dokle je došlo, ja iz Splita zaželio se Šolte hahaha a stara kletva fetivih curama je "dabogda te Šolta dopala". pa shodno tome se idem sa ženom malo provozat, obanjat, pojist štogod...možda bude i sexa navečer hahaha

sta nisu brac ili hvar bolji za te kruzne otocke djireve?