×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

cevapi i ajvar pa onda davat ocjenu cevapa?
Konacno glas razuma ! (y)
Zna se sta je cevap - prilog luk ili kajmak (ko zeli), pice jogurt. I somun naravno :) Ili dobra lepina gdje nema somuna. Nikakvi pomfriti, ajvari, klinci palci. To je skrnavljenje cevapa.
I u meso za cevape ne ide svinjetina. Ne iz nekih vjerskih razloga (obicno se na to prvo pomisli) nego jednostavno jer nije to ta receptura. Ide kombinacija junetine/teletine/janjetine

P.S. Prije nego neko pokusa da krene u raspravu kako nisam u pravu, neka klikne na moj profil i provjeri lokaciju :mrgreen:
 
Last edited:
Konacno glas razuma ! (y)
Zna se sta je cevap - prilog luk ili kajmak (ko zeli), pice jogurt. I somun naravno :) Ili dobra lepina gdje nema somuna. Nikakvi pomfriti, ajvari, klinci palci. To je skrnavljenje cevapa.
I u meso za cevape ne ide svinjetina. Ne iz nekih vjerskih razloga (obicno se na to prvo pomisli) nego jednostavno jer nije to ta receptura. Ide kombinacija junetine/teletine/janjetine

P.S. Prije nego neko pokusa da krene u raspravu kako nisam u pravu, neka klikne na moj profil i provjeri lokaciju :mrgreen:
Uvik postoje modifikacije……
Poboljsanja izvorne ricete….ili pogorsanja……
Neko recimo stavi ananas na pizzu i zove to havajska….a boze moj…..
ja ljubljujen ajvar i bas mi ide u cevape…..opira san se kajmaku sta jest jest ali kad san prova svidilo mi se…..
Evolucijun….necemo bit fundamentalisti…..u tome jelte…
Kod motora se zna….nikakvi europski poluproizvodi….samo Japan😂😂😂😂
 
Uvik postoje modifikacije……
Poboljsanja izvorne ricete….ili pogorsanja……
Neko recimo stavi ananas na pizzu i zove to havajska….a boze moj…..
ja ljubljujen ajvar i bas mi ide u cevape…..opira san se kajmaku sta jest jest ali kad san prova svidilo mi se…..
Evolucijun….necemo bit fundamentalisti…..u tome jelte…
Kod motora se zna….nikakvi europski poluproizvodi….samo Japan😂😂😂😂

ajvar ti je ubacen u ponudu da zakamuflira staro meso jer smo mi kraljevi prevare, tako ako te put nanese put BiH ne trazi ajvar jer ces uvridit ljude.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
ajvar ti je ubacen u ponudu da zakamuflira staro meso jer smo mi kraljevi prevare, tako ako te put nanese put BiH ne trazi ajvar jer ces uvridit ljude.
Teta u Densija taman friske cevape stavljala pec…..
Densi je institucija…..neceju se zajebavat sa starin meson jer jednom kd zajebu aj ca…..
A tema je u spickin direvima jerbo naravski idemo sa motoricen tamo pa na Zvoncac na zidic…..motorici ovo ono….a posli u R&R
Ne pricamo i politici covidu nego o gas,kocnica, reli….….pimp my bike
I kako su Japanci zakon a europski motori ajme
Sad imamo jednog benvejca pa uvik gledamo u retrovizor oce stat….
I jos jedan ce ic u dir…..ako uspije doc od ŠI do ST…..kufer pun alata….😂😂😂😂
 
štaje ovo oli niko doma ne kuva
pa jbga seki zdravo se rani 🙃
Ma to petkon di koji put……jednom misecno…..kad je moto kafic dan svaki 3,4 put…..
Nisan ja ka ti svaki dan u Eureke….petkon R&R ili SM….i to mineralische wasser😂😂
Samo zdravo……….kilaza postojana…16-18 kg manje nego prije…..
Nego jesi se rjesia Integre i uzea obicnu Africu DCT…..bia bi red……
 
Ma to petkon di koji put……jednom misecno…..kad je moto kafic dan svaki 3,4 put…..
Nisan ja ka ti svaki dan u Eureke….petkon R&R ili SM….i to mineralische wasser😂😂
Samo zdravo……….kilaza postojana…16-18 kg manje nego prije…..
Nego jesi se rjesia Integre i uzea obicnu Africu DCT…..bia bi red……
izbilno bi razmislija kad bi me odera sa svojon:mrgreen::p
 
Ja te ne mogu oderat ni sa CBR 1000 a kamoli sa Africon……
Nije do motora nego do vozaca

ajatolah te skine i sa temakson😂😂😂😂
Uvik skromni Seki.👍
 
Konacno glas razuma ! (y)
Zna se sta je cevap - prilog luk ili kajmak (ko zeli), pice jogurt. I somun naravno :) Ili dobra lepina gdje nema somuna. Nikakvi pomfriti, ajvari, klinci palci. To je skrnavljenje cevapa.
I u meso za cevape ne ide svinjetina. Ne iz nekih vjerskih razloga (obicno se na to prvo pomisli) nego jednostavno jer nije to ta receptura. Ide kombinacija junetine/teletine/janjetine

P.S. Prije nego neko pokusa da krene u raspravu kako nisam u pravu, neka klikne na moj profil i provjeri lokaciju :mrgreen:

Legendo baci recept za prave sarajevske, da nas neuke naučiš nešto. :mrgreen:
 
meni najbolje radi zena..sama uzme meso, zacini, napravi..pusti ih da odstoje 1-2 dana..boljih mi nema na kugli