×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

a iman već dosta "ekipa", ne triba mi još i motorna, motorizirana, motoristička ili kako već se to zove...
đir sa nekim ko mi paše tu i tamo i kad je meni ćif možda, ali malo sam i star za te moto klubove, druženja, prišivke, nepaše mi to sektaštvo... sjednem skvo i miran sam. ne znam, meni ona ne smeta, ako je netko falio u odabiru, jebiga...
Postoji samo moto ekipa😎
Koji klubovi,koje prisivke,koji diletini…koje kurci palci…..to nikad…..
 
  • Like
Reactions: Zog
Razumin šta oćeš reć...al ja neman moto ekipu, al iman điletin. Iz Dekatlona naravno😂
 
Ajukurac više😂
Znači jednom kad svane taj dan i kupim motor, moga bi imat i moto ekipu... Hm... Možda ipak ostanem na mopediću😂😂😂😂
 
Ajukurac više😂
Znači jednom kad svane taj dan i kupim motor, moga bi imat i moto ekipu... Hm... Možda ipak ostanem na mopediću😂😂😂😂
Nedaj se Ines
Nedaj se godinama moja Ines
jedan Intruder 1400🤪😎

ali isto ti se necu javit 😂🤪😜
Samo ako uzmes advenčur motor moze😂😂😂
 
Dermat, kupi K5, na njega stavi bočne kufere i maglenke za do kauflanda, moto ekipa će se skupljat oko tebe....
 
  • Like
Reactions: Zog
Ako uzmem te konfekcijske motore indtruder 1400,K5 i to utopit ću se u masu te moto ekipe. Ovako stršim. Baš stršim. I jebemese😂
 
Ako uzmem te konfekcijske motore indtruder 1400,K5 i to utopit ću se u masu te moto ekipe. Ovako stršim. Baš stršim. I jebemese😂
Sad si gotov kad bodul procita sta si napisa
A intruder 1400 je bas OK
Ti a san ti savjetovat 1800 ali kontan stara otribina…😂😂😂😂pa da kosti se ne protresu kad das gasa

nisan ubra koji moped vozis
Samo san skonta da je 250 ccm i neki choper castum ovo ono resicar
 
Dosta su Vam ti reflektori, ta svijetla, što većina Vas dotičnih ima na tim motorima.
 

Attachments

  • BB6868CE-E348-4242-8FF8-34A7A44CABB5.png
    BB6868CE-E348-4242-8FF8-34A7A44CABB5.png
    2.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79
Samo castum, tripice, đilet i tuta na glavu.
Nego, čini mi se malo 1800 kubika... jel ima koji za priporuku od 2000 kubika, triba bi mi vikendon kad iden do punca po uje i verduru lipo tamo do Duilova. Ima tu puta ikurcu.
 
Samo castum, tripice, đilet i tuta na glavu.
Nego, čini mi se malo 1800 kubika... jel ima koji za priporuku od 2000 kubika, triba bi mi vikendon kad iden do punca po uje i verduru lipo tamo do Duilova. Ima tu puta ikurcu.
Boa je VN 2000
Kramasaki
Ne preporucujen
 
predlažem da se promini ime temi recimo "seki odgovara" ili recimo "časkanje sa sekijem" ili " seki sve zna pitajte
Ako mogu pomoci forumskom kolegi da sa mopeda prede na motor zasto ne……..
Ode smo da si medusobno pomazemo
Ima zluradih i zavisnih ali boze moj…..kakva drzava takvi i ljudi….
 
  • Like
Reactions: Zog
ako nije tajna, koliku ces mu financijsku inekciju dati😂
Cca 25 kn…..
Ako covik nema za kavu
Uz motore tia bi ga pitat i o novom paru na glazbenom nebu……jer ako san skuznija dobro dermat je glazbenik……..😂
 
  • Haha
Reactions: josko