×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Na ulazu u Pisak u smjeru MA policijski kombi, side unutra ne znan jeli snimaju ali san uspija zakočit pogledan celer 69 km/h (hehe) :mrgreen:

Sumartin mi navigacija javlja fiksnu kameru - zna li ko šta?
 
Danas do Vruje. U povratku kratko do Makarske na kafu i gas kuci. Ukupno 530 km. (y)Zanimljivo je bilo jutros u podnozju Igmana na 4 stepena, a meni mrsko bilo staviti termo podstavu…

995250C0-2DD7-4E36-B103-B7EF28D86B08.jpeg
 
Last edited:
Pogledaj sta je ovo smece napravilo od Vruje. Sad kad je sve izrova, zabranilo radove.

A stvarno jeste unisteno. Znam da je prije par godina nekakav lokalni tajkun tu htio praviti nesto i da su lokalci organizivali proteste, ali nisam upratio da su ga zaustavili nakon sto je sve vec prekopao. Stvarno steta…
 
A stvarno jeste unisteno. Znam da je prije par godina nekakav lokalni tajkun tu htio praviti nesto i da su lokalci organizivali proteste, ali nisam upratio da su ga zaustavili nakon sto je sve vec prekopao. Stvarno steta…
Lipi covik sa jos lipsim prijateljima a mi ovce ka i uvik

1666106358431.png
 
  • Like
Reactions: Dene
Jučer udrili đir Međugorje - Mostar - Čapljina ...... nego, pročitao sam ovde više puta kako su odlični (ili najbolji ćevapi) u Irme u Mostaru pa aj, amo i mi to pojist. Ma, nema teorije, nikakve. Mista ni za likariju, pitan konobara --- kaže on da iman malo milosti, da nema šanse više nikoga ne mogu uslužit tralalalala ...... sad mene zanima kako vi uvatite misto tamo?
Na kraju sili u neki Mostar food house pub i odlične ćevape izili. Ali kako probat u Irme :mrgreen:
:mrgreen::mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene
isto kao i u Željo 1 u Sarajevu... ima Željo 2 i 3, al kaže domaća raja (bar ovi moj domaćin Kemal), ajde u Željo 1...i tu uvik red, a u ova dva ima mista...
staneš i čekaš. i vridi saćekat. ide to... čekao 15 minuti, taman pivo snogu i pišanje odradijo. a nekidan sam bija u mostaru al sam doša overdoziran jagnjetinom i burekom iz jablanice i žilavkom...nidočega mi bilo nije...pa samo u maršala popijo pivo...
 
  • Like
Reactions: JosipS
Probali, kaže konobar da nema šanse (za jučer).
 
Jučer udrili đir Međugorje - Mostar - Čapljina ...... nego, pročitao sam ovde više puta kako su odlični (ili najbolji ćevapi) u Irme u Mostaru pa aj, amo i mi to pojist. Ma, nema teorije, nikakve. Mista ni za likariju, pitan konobara --- kaže on da iman malo milosti, da nema šanse više nikoga ne mogu uslužit tralalalala ...... sad mene zanima kako vi uvatite misto tamo?
Na kraju sili u neki Mostar food house pub i odlične ćevape izili. Ali kako probat u Irme :mrgreen:
:mrgreen::mrgreen:
Pa tamo okolo.,ispod.,iznad,gore i dole okolo mosta, ne dalje., Plata...Chevapi su za prste polizati,sta si zapea za Irmu...
 
Pa tamo okolo.,ispod.,iznad,gore i dole okolo mosta, ne dalje., Plata...Chevapi su za prste polizati,sta si zapea za Irmu...
Pa tija san probat toliko hvaljen ćevap. Jebeš platu, to jeden u Bakre u St. Oću Bosanski ćevap. U Bosni :)))))
 
Pa tija san probat toliko hvaljen ćevap. Jebeš platu, to jeden u Bakre u St. Oću Bosanski ćevap. U Bosni :)))))
moga si...eno ispod mosta,niz skale...nee mos falit.
 
Probali, kaže konobar da nema šanse (za jučer).
čudno, jer ti ćavapi idu serijski... u želje se čeka maksimalno 15 minuti... i mi kad smo dobili porciju, pojeli za 15 min, nema pive, mrkli vodu, nemaš šta divanit i otišli ća mirni i spokojni na pivo u kafanu do. nije to ka ovi naš ST đir, jebate bija prošli vikend u jedan restoran (meni među dražima po cijenama i lokaciji al neću reklamirat) sjeli u 13h, jelo dobili u 14.30h, pa onda kava vo no, boktejebo skoro do 5 uri trajala ta muka...utrnija san...
isto da san u želje mora čeka uru vrimena, ne bi čeka...svaka njemu čast, al neka njega odo u neki do.... bit će Irme, to da se vratiš, najmjerno to oni.
 
  • Like
Reactions: JosipS