×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Loko.

52472993664_fc42dec68a_b.jpg
 
čudno, jer ti ćavapi idu serijski... u želje se čeka maksimalno 15 minuti... i mi kad smo dobili porciju, pojeli za 15 min, nema pive, mrkli vodu, nemaš šta divanit i otišli ća mirni i spokojni na pivo u kafanu do. nije to ka ovi naš ST đir, jebate bija prošli vikend u jedan restoran (meni među dražima po cijenama i lokaciji al neću reklamirat) sjeli u 13h, jelo dobili u 14.30h, pa onda kava vo no, boktejebo skoro do 5 uri trajala ta muka...utrnija san...
isto da san u želje mora čeka uru vrimena, ne bi čeka...svaka njemu čast, al neka njega odo u neki do.... bit će Irme, to da se vratiš, najmjerno to oni.

U Zelji se ne jedu cevapi. Klasicna komercijala za turiste, kvalitet nula, vec dugo vremena…
Savjet za ubuduce - “Petica” (Ferhatovic) ili Specijal koji je oko 100m nize od Zelje 1 (y)
 
najgore je sta na tim mistima,nemos popit pivo uz cevape...nego se ekipa davi uz jogurt!? :mrgreen:

Tako je uvijek bilo. U cevabdzinicama, ascinicama, buregdzinicama se tradicionalno pije jogurt ili, rjedje, gazirani sokovi. Rijetko neko nudi pivo.
Namjerno kazem “uvijek” (u sta ulazi i period prije rata), jer nisam jednom cuo price gdje turisti odsustvo piva u cevabdzinicama vezu sa “vjerskim razlozima”, sto apsolutno nema veze sa realnoscu…
 
Pa mislim da treba posebna dozvola da se toci alkohol barem na zapadima😁 U NL u slicnim objektima isto nema alkohola jer gazde nece da se zayebaju s posebnim dozvolama(trebas i diplomu imat za prodavat alc) za jednu pivu sto ce mozda neko popit uz brzinski objed 🍻
 
Tako je uvijek bilo. U cevabdzinicama, ascinicama, buregdzinicama se tradicionalno pije jogurt ili, rjedje, gazirani sokovi. Rijetko neko nudi pivo.
Namjerno kazem “uvijek” (u sta ulazi i period prije rata), jer nisam jednom cuo price gdje turisti odsustvo piva u cevabdzinicama vezu sa “vjerskim razlozima”, sto apsolutno nema veze sa realnoscu…
Eh
Ali uz pivu do dvi dobijes kuraz pa skidas tablicu i picis 200😂🤪😎
U jogurt mozebitno dobijes litavicu pa trcis u kondut😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: El Mravac
U Zelji se ne jedu cevapi. Klasicna komercijala za turiste, kvalitet nula, vec dugo vremena…
Savjet za ubuduce - “Petica” (Ferhatovic) ili Specijal koji je oko 100m nize od Zelje 1 (y)
Po preporuci domacina isli u Želje 1, i u Sač na burek, u oba bilo odlično. Al za drugi put da znam✊
 
Je, mislin da je Norton Commando ovo.
To je bila uvik borba izmedju njega i Ljube ITOMA

Ivo sa Comandom a ljubo sa GT 550 i onda udri kod hotela Marjan i Ljubo brzi

Naravno Ivo probija na mozak i kupi kompletnu Dunstall garnituru za Nortona koja je kostala bogatstvo i opet dvoboj i nije uspija proc Suzukija nego su bili kolo u kolo.

Dobija je bija na mozak

A sta onda nije znao da je ITOM kupija motor u Bonere ducanu u italiji vozaca svjetskog prvenstva i suzuku je bija naturpijan :mrgreen:

Posli je Kurobasa kupio z1300

Zao mi ga je kako je zavrsija
 
Jurica i Oliver, motor je od Juricinog brata koji je inače vozija moto trke sa Aermachijem.🤔