×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Jucer ujutro, Split kava i setnja Primosten, pa Sibenik, 75 katova navodno, pa Jadrija, vratio se preko Boraje, nesto prije 22.

Asfalt Boraja 99%, spustanje prema Trogiru sa punim mjesecem.

Jucer po spici, oko 16:45 prema Sibeniku, ali ovaj put Prgomet, samo zabava, jutros u 7 od Sibenika, loudilo, svjeze, nikog , tu i tamo par auta.

Rano jutarnja je top.
 
  • Like
Reactions: alpine
zornjak je (y), ne samo s motorom :mrgreen:. Prosle godine sam krenuo za ST iz Sv. Roka, u 5:30 ujutro; Sv. Rok, Gracac, Knin, Drnis, Split... cisti ZEN
 
  • Like
Reactions: hrvoje_marin
zornjak je (y), ne samo s motorom :mrgreen:. Prosle godine sam krenuo za ST iz Sv. Roka, u 5:30 ujutro; Sv. Rok, Gracac, Knin, Drnis, Split... cisti ZEN
To ja govorin svojoj ekipi
Ako se ide dalje(Slovenija,Austrija) da triba krenit u 4 ujutro
 
To ja govorin svojoj ekipi
Ako se ide dalje(Slovenija,Austrija) da triba krenit u 4 ujutro
to tebi dalje...Slovenija,Austrija...
 
a i taj nordkapp kao ono "ako nisi bija nisi vozija motor"... realno za otić gore trebaš imat minimalno 15 dana slobodno i par ijada eura u žepu...ne može to svako priuštit... ja prvi ne mogu uzet slobodno 15-20 dana i odlepršat negdi, takvi mi je posal i posložen život...
 
a i taj nordkapp kao ono "ako nisi bija nisi vozija motor"... realno za otić gore trebaš imat minimalno 15 dana slobodno i par ijada eura u žepu...ne može to svako priuštit... ja prvi ne mogu uzet slobodno 15-20 dana i odlepršat negdi, takvi mi je posal i posložen život...
Ma to san samo reka onako
20-22 dana i 4500 eura kako san cua
Ma to je meni previse dana……zena bi me obisila
 
Ma to san samo reka onako
20-22 dana i 4500 eura kako san cua
Ma to je meni previse dana……zena bi me obisila
a, e...dana ili šoldi... ! ... kuhac, za toliko soldi ja bi obisa cilu Europu...
 
Ovu kompoziciju san nazva "Magarac i Ovce" - rani Brickowitz, Lito '23

Screenshot_20230709-111114_WhatsApp.jpg
 
Čevapi su najbolji u Splitu jer u njima ima i svinjetine.:unsure:
 
  • Like
Reactions: e39
Jebeš gramatiku, to za Bosnu je mit, a najispravnije bi bilo ; ćevapćići.:unsure:
Ćevapčići...al moram se slozit, nije to vise kao prije...bio pred malo u Bihacu i cevapi daleko bolji u Rijeci( kukuljanovo) u Mc cevap i na jos nekim mjestima
 
  • Like
Reactions: Zog