×-×-× Splitski dogovori za đireve ×-×-×

Danas opet semaforasenje po gradu i malo photomodeling ovo ono… Dan top, grad pun…☀️🏍👸🏼
 

Attachments

  • F371EEDA-31B2-4F4E-A5EE-AD0E4ACE00F9.jpeg
    F371EEDA-31B2-4F4E-A5EE-AD0E4ACE00F9.jpeg
    150.5 KB · Views: 0
  • A650059A-B1D0-44B8-8AE8-5F740B3A7053.jpeg
    A650059A-B1D0-44B8-8AE8-5F740B3A7053.jpeg
    152.9 KB · Views: 0
Jašta... Baš lijepo figura K6, plavojka i Split u pozadini... top kombinacija...
Skromno, a dobro...
 
Last edited:
al stvarno,oprema je super...sto je-je... bar za photoo...
 
Za one kojima nije hladno danas, tu je civilni Ford s kamerom u Pisku, i na proširenju prije Dubaca zaustavljaju... Sigurnost i povjerenje!
 
Baš ih danas nebi očekiva jer je ladno pa računaš biće manje motora ne isplati in se izlazit - ali su možda BAŠ zato i postavili čeku (n) ima bit da su čitali Sun Tzua nije dobro :mrgreen:
 
Road block, represija na max, 4 znamenkaste kazne, trpanja u aute.

S obzirom kako je izgledao prošli vikend na Vruji, ništa čudno...

Sutra će vjerojatno članak o povećanju sigurnosti u prometu, prihodu od kazni i sličnim sranjima za zadojene ljude.

Ipak je tamo ograničenje čak 60 km/h, tolike gustoće naseljenosti nema ni u New Yorku.
 
Donekle i razumijem frustracije organa reda u nemogućnosti ili sposobnosti obračunavanja s pravim problemima i kriminalom negdje se moraju ispucati.
 
  • Like
Reactions: stipe_zxr
S obzirom kako je izgledao prošli vikend na Vruji, ništa čudno...

Sutra će vjerojatno članak o povećanju sigurnosti u prometu, prihodu od kazni i sličnim sranjima za zadojene ljude.

Ipak je tamo ograničenje čak 60 km/h, tolike gustoće naseljenosti nema ni u New Yorku.
A ja bi da i sve sta nije na struju a prodje tu i proizvode zvuk bucniji od kotrljanja gume asfaltom iskljucio ne samo iz prometa nego odma u gulag. U gulagu bi bilo rezaliste I tu bi zatvorenicima dao komad pamuka (klasicna pila mi je malo prebucna) da pilaju rame tih bucnih jurilica.
Sad ce neko rec da sam supak Ali tako je kako je i mislim da je to u redu jer se ja tu ne vozim baš. 🤣🤣🤣
 
Last edited:
S obzirom kako je izgledao prošli vikend na Vruji, ništa čudno...

Sutra će vjerojatno članak o povećanju sigurnosti u prometu, prihodu od kazni i sličnim sranjima za zadojene ljude.

Ipak je tamo ograničenje čak 60 km/h, tolike gustoće naseljenosti nema ni u New Yorku.
Dok ne diraju dionicu Bisko-Sestanovac-Vrulja i nazad dobro je
To je bitno