Yamaha FZ6 dojmovi i pitanja

NoOne said:
Ha gle, i ja sam prošle godine dao 500 eura više jer sam znao što kupujem.  :wink:  :021:
Mogao sam i ja kupit za 4000e, pa bi možda kroz godinu dana uložio još 1000e

EDIT: Jer je terenski posao, 8 mjeseci gore, 4 mjeseca u hr, pa mi nije baš isplativo.

Godina, kilometri???
 
Ima li netko za FZS 600 2002g "puž" brzinomjera? Kako li se to već zove.. ono što ide u felgu  prednju i vrti se?? Meni su pukla ona dva "zubića" sto vrte to....

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk

 
RS 2000 said:
Nisam :)
Bacit ću oko

Poslano sa mog SM-A405FN koristeći Tapatalk
Kupovao ovdje par puta, dobra je stvar što za svaki pojedini artikal stavljaju stvarnu sliku dijela kojeg kupuješ pa se da ocjeniti u kakvom je stanju;

https://www.boonstraparts.com/en/part/yamaha-fzs-600-fazer-2002-2003-fzs600-speedometer-drive-gear-2002/000001018703
 
Takve stvari treba provjeriti i u ovlaštenom Yamaha dileru, cijena često zna biti ista ili čak manja nego na ebayu. Ja sam se npr iznenadio za membrane karburatora i razvodni lanac, na kraju kupio po istoj cijeni u Grigiću.
 
Ta nizozemska stranica je top ali jedan jedini dio koji meni treba oni nemajum. Treba mi drzac noge di je mjenjac.  :angry:
 
SpoRRi said:
Ta nizozemska stranica je top ali jedan jedini dio koji meni treba oni nemajum. Treba mi drzac noge di je mjenjac.  :angry:
Kad pogledam za mog fazera, taj držač se montirao na još ravno 53 modela yamahe u zadnjih 17 godina;

https://www.motorcyclespareparts.eu/en/yamaha-parts/4bh274510100

Tako da mislim da ne moraš potragu za polovnim ograničavat na "Oslonac za noge za fazera", trebali bi svi odgovarat :misli:
 
SpoRRi said:
Ta nizozemska stranica je top ali jedan jedini dio koji meni treba oni nemajum. Treba mi drzac noge di je mjenjac.  :angry:

Stranica se ažurira skoro pa svakodnevno ,tako da treba samo pratiti!
 
Bok,

Tražim savjet gdje jeftino nabavit neko komfort sjedalo za FZ6?

Razmisljao sam mozda kupit neko za 200-300kn pa poslat na tapeciranje i sl.
Razmisljam i o kupnji novog Shada i sl, ali nema nista ispod 250€...
 
Pa  iskreno nisam pratio dugo potrosnju jer mi tako u glavi manje trosi  :mrgreen: mislim da sam ja tako trosio otprilike sa svojim ali onako zivlje voznje nisam po gradu vozio ko babac nego vise drkario.
 
SpoRRi said:
Pa  iskreno nisam pratio dugo potrosnju jer mi tako u glavi manje trosi  :mrgreen: mislim da sam ja tako trosio otprilike sa svojim ali onako zivlje voznje nisam po gradu vozio ko babac nego vise drkario.
Ni ja dok je bilo mjesanog, bude oko 300 i moze jos, a sad mi pali vec drugi put na oko 180 ali je samo grad pa da pitam jel grad toliko cugne ili je vrijeme da ga se malo pregleda [emoji23]

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

 
Xilence7 said:
Ni ja dok je bilo mjesanog, bude oko 300 i moze jos, a sad mi pali vec drugi put na oko 180 ali je samo grad pa da pitam jel grad toliko cugne ili je vrijeme da ga se malo pregleda [emoji23]

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

300 km sam unvatio samo jednom kad sam odradio kilometrazu u komadu bez divljanja.. ma to ti je skroz okej kilometraza. Nemoj gledat potrosnju samo toci bolje ti je. Haha
 
SpoRRi said:
300 km sam unvatio samo jednom kad sam odradio kilometrazu u komadu bez divljanja.. ma to ti je skroz okej kilometraza. Nemoj gledat potrosnju samo toci bolje ti je. Haha
A svaki tjedan rezervar po gradu... [emoji2957] sad ce kisa cijeli tjedan pa na noge lagane [emoji28] ty

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

 
Xilence7 said:
A svaki tjedan rezervar po gradu... [emoji2957] sad ce kisa cijeli tjedan pa na noge lagane [emoji28] ty

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Ja svoga tocim svako 2-3 dana najcesce
 
Dragon Racing said:
Split.

Jos jedno pitanje za znalce, kada i zasto omekani prednja vilica? Uzeo sam svog sa 29tkm, sad je na 38tkm i od pocetka je takav. Pitam zasto jel ima veze sa stvarnim km ili je "gazen"? Jel ima neki interval ili se mjenja kad ulje izgubi svojstva?
Imam osjecaj kao da radi samo na oprugama.

Tko to dobro radi u Splitu i koja je cijena reparacije (ulje + semerinzi)?

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk