Yamaha FZ6 dojmovi i pitanja

Gdje mogu uzeti ovakvu boju?
ce6f1b3b76a01743ddb3627737b57b4c.jpg


Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

 
rebbit said:
Pa čekaj da padneš još koji put pa onda farbaj :D


(y) prva crtica me zivcirala kasnije me bolio pipi... no bez slidera vise ne vozim motor
 
SpoRRi said:
(y) prva crtica me zivcirala kasnije me bolio pipi... no bez slidera vise ne vozim motor
Skliznio mi dok sam ga prao, povukao i mene iz cucnja.

Dusa me zabolila. Jel ide prek slike u boje i lakovi ili ima pod nekom sifrom negdje na netu koja je to tocno boja?

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

 
Xilence7 said:
Skliznio mi dok sam ga prao, povukao i mene iz cucnja.

Dusa me zabolila. Jel ide prek slike u boje i lakovi ili ima pod nekom sifrom negdje na netu koja je to tocno boja?

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk


Ne znam koliko bi to u majstora kostalo s bojom i rukama. Ja bi mozda uzeo na tvom mjestu kinesko deklo i to si spremio. Ja sam uzeo polovno i bez crtice je bilo sto je opet moguce da je bojano i guess what? I to sam izgrebao  :LOL:


https://www.ebay.com/itm/184191574653


200 kuna lel
 
Xilence7 said:
Skliznio mi dok sam ga prao, povukao i mene iz cucnja.

Dusa me zabolila. Jel ide prek slike u boje i lakovi ili ima pod nekom sifrom negdje na netu koja je to tocno boja?

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk
Ovisi, ja sam jednom za ramu na ER5 (ožuljao kabel od kvačila boju) otišao u dućan boja i lakova, gdje mi je čovjek izašao sa mnom ispred i po paleti boja pronašao najbližu onoj na motoru, smješao mi u stroju dec-dva i naplatio nešto sitno.
 
Inače imam identičnu ogrebotinu na istom mjestu (prijašnji vlasnik) i nikad mi se nije palo na pamet zajebavat s tim jer nije toliko vidljivo, ali kad sam se bio izvrnuo na mjestu ( [emoji38] ), i izgrebao roll bar - kupio u boje i lakovi crni mat sprej, poprskao ga u čep i onda štapićem za uho (nisam imao kist) popravio.

Ne primjećuje se skoro ništa ali to je dijelom i zato što motor nikad nije čist :mrgreen:
 
Vidio sam brikijev motor i to nije ni blizu prljavo kako on tvrdi. Trebate vidjeti moga. Imam ga pet godina i jos nisam siguran koje su mi boje felge  :LOL:
 
Pozdrav svitu,

Da li netko ima na svom motoru Leovince Lvl One? Ja sam ga montirao pred 10ak dana, samo nikako skinuti db killere. Jesu ih stisli...
 
+marek+ said:
Jesu zavareni ili na šaraf?

Na šaraf. Odvidam ga, ali i dalje stoje ko zavareni. Probao uhvatiti kliještima i mrdati, cijeli motor mičem i ne pušta...
Čitao sam na nekom stranom forumu, lik je skinuo lonac i sa stražnje strane ga izbio drškom od metle. Stvarno mi se ne da sve ponovo rastavljati radi toga
 
probaj kad vučeš vući ga prema dolje, znači ne ravno, nego malo i prema dolje
idu jako duboko ti db killeri na fzg

mislim da ne bi trebalo skidati top da to izvučeš, jest da ide malo teže, ali trebalo bi se dati povuči
 
liberty said:
probaj kad vučeš vući ga prema dolje, znači ne ravno, nego malo i prema dolje
idu jako duboko ti db killeri na fzg

mislim da ne bi trebalo skidati top da to izvučeš, jest da ide malo teže, ali trebalo bi se dati povuči

Ok, tnx. Probat ću preko vikenda, kombinacija papagajke i kliješta
 
Nema šanse... Neće pa neće. Vanjski obrub sam iskrivio od stiskanja i potezanja. Jedino da na ovom Lvl One stvarno nisu zavareni. Ne bi smilo kad ima šaraf... Na slici se vidi mjesto koje izgleda kao mali var, ali nisam baš siguran
 

Attachments

  • InkedDSC_1391_LI (2).jpg
    InkedDSC_1391_LI (2).jpg
    263.9 KB · Views: 125
:misli: probat poslije vožnje kad se sve skupa zagrije, koliko se uopće ugrije sam ispuh :neznam: