Yamaha Majesty 400 - General Topic

marki

Member
Evo citam razne topice o GP-u,Xcitingu,T-maxu,SW-u.............i mislim se "zasto ne bi majesty ima svoj topic"  :misli: :misli:
Na trazilicu sam malo pregleda forum i vidim da nitko nije otvoria generalni topic o ovom modelu Yamahe. :shock: :shock:
Mislim da ovaj skuter zasluzuje svoj topic gdje bi vlasnici i wannabe vlasnici mogli izmjenjivat svoja iskustva...... (y) (y)
 
Meni osobno novi model super izgleda cak bolje i od staroga (sorry marki).....vidio sam ga i u zivo.......stariji model sam vozio jedno cijelo ljeto i ok mi je skuter stvoren za laganini turing, mista ispod sica ima i vise nego sto meni treba, a i uvjerio sam se da nije skup za održavat i reg nije nesto posebno......moje jedino mišljenje da je malo lijen ali to je sad vec moje mišljenje.......ukoliko ne nadjem polovnog t-maxa (novi model) mislim da bi lako mogao postat ponosni vlasnik novoga majesty 400 (naravno bijele boje :))
 
massa.st said:
Meni osobno novi model super izgleda cak bolje i od staroga (sorry marki).....vidio sam ga i u zivo.......stariji model sam vozio jedno cijelo ljeto i ok mi je skuter stvoren za laganini turing, mista ispod sica ima i vise nego sto meni treba, a i uvjerio sam se da nije skup za održavat i reg nije nesto posebno......moje jedino mišljenje da je malo lijen ali to je sad vec moje mišljenje.......ukoliko ne nadjem polovnog t-maxa (novi model) mislim da bi lako mogao postat ponosni vlasnik novoga majesty 400 (naravno bijele boje :))

e vidis meni je stari model puno lipsi od novoga  :mrgreen:
sta se tice voznosti cua sam da se nesto promijenilo u odnosu na stari model,pa kad netko
upuceniji naleti na ovu temu volia bi da to malo objasni, (y)

a sta se tice bile boje to je "splitsko stanje uma"  :mrgreen: ka i za oakley cvike jedno vrime  :LOL: :LOL:,djir koji ce proc  (y)
 
marki said:
e vidis meni je stari model puno lipsi od novoga  :mrgreen:
sta se tice voznosti cua sam da se nesto promijenilo u odnosu na stari model,pa kad netko
upuceniji naleti na ovu temu volia bi da to malo objasni, (y)

a sta se tice bile boje to je "splitsko stanje uma"  :mrgreen: ka i za oakley cvike jedno vrime  :LOL: :LOL:,djir koji ce proc  (y)

gledaj nije nemi ni stari ruzan.......cak mi se i nudi jedan model kao i tvoj a nije nesto puno novaca pa cu vidit sve.......za bilu boja a sta da ti kazem...."BILA BOJA JE BOJA........".........a i da bude neke druge boje nije ga tesko sa vrimenom pripiturat..........ali sve u svema svidja mi se motor........
i bas bi volija cuti nekoka ko ga ima dojmove i da li je velika razlika u starom i novom modelu.......mozda joke da kaze koju ric..... (y) (y) 8)

 
Posto sam danas vidia Joku na novom bilom Majestyu (naravno bez kacige :biker:)
bia bi red da napise mali osvrt na skuter  (y) (y) (y)
mene konkretno zanima da li je novi model ista vozniji od staroga,o estetici
bi mogli razglabat 100 godina,to je vec subjektivna stvar  :mrgreen:
 
ma njoke ga glanca negdi :LOL: jučer san mu dao opasku na šporke retrovizire s vanjske strane od mušica...a ostako je bilo upicanjeno
izgleda lipo, pogotovo mu dobro stoji ova bila boja. proba san i đir nekidan i cili je uglađen, negdi san napisa skuter za "gospodu" jer ima mista, dobra je i zaštita, lipuškasto izgleda i neće te iznenadit prilikom naglijeg starta...linearno razvija brzinu. jedino bi ga mrvu stanjija u zadnjem dijelu, jer mi se čini bespotrebno širok u bokovima.
 
aprilliaaa said:
ma njoke ga glanca negdi :LOL: jučer san mu dao opasku na šporke retrovizire s vanjske strane od mušica...a ostako je bilo upicanjeno
izgleda lipo, pogotovo mu dobro stoji ova bila boja. proba san i đir nekidan i cili je uglađen, negdi san napisa skuter za "gospodu" jer ima mista, dobra je i zaštita, lipuškasto izgleda i neće te iznenadit prilikom naglijeg starta...linearno razvija brzinu. jedino bi ga mrvu stanjija u zadnjem dijelu, jer mi se čini bespotrebno širok u bokovima.

morat cu i ja uzicat djir.......da vidimo malo razlike stari-novi......meni motor izgleda strava (bolje od staroga)......dobro si reka pogotovo u bijeloj boji.........:).........u biti svakom normalnom coviku trebao bi pruzit sve sta mu treba...mista ima dosta......dobro izgleda......ima dobru zastitu od vitra.....sve sta si i sam reka......samo mi uvik trazimo neke mane.....a presirok u bokovima....e spor start......itd.........nikad zadovoljni......:)
 
da bi bija objektivan moraš reč i šta ti se ne sviđa ili manje sviđa :wink:
a što se tiće ubrzanja i brzine mislim da ćes evelikoj večini ljudi koji preferiraju ovako nešto sviditi i bit će zadovoljni...to mi nije bila opaska.
 
novi model nisam vozija i ne mogu govorit....sta se tice staroga modela......meni osobno je prelijen.......i volim da bolje prima gas......ali to onda treba uzest klasu iznad.........polozaj u vožnji mi je pasao...ja sam dosa velik 190 cm i uspija bi se super napistit na motoru i zastita od vjetra je strava....jedino sto mi se jos ne svidja sto je po meni motor vise za laganini crusing nego za neku zescu voznju.........:)....a ja vise preferiram zascu voznju............ovo je idealan motor za obavljenje miljun sitnica po gradu jer stvarno ima dosta mista ispod sica.....i ono muz, zena, vikeng laganini crusing i uzivancija u voznji...........
 
massa.st said:
morat cu i ja uzicat djir.......da vidimo malo razlike stari-novi......meni motor izgleda strava (bolje od staroga)......dobro si reka pogotovo u bijeloj boji.........:).........u biti svakom normalnom coviku trebao bi pruzit sve sta mu treba...mista ima dosta......dobro izgleda......ima dobru zastitu od vitra.....sve sta si i sam reka......samo mi uvik trazimo neke mane.....a presirok u bokovima....e spor start......itd.........nikad zadovoljni......:)

zastita od vitra mu i nije bas bajna  :misli: :misli:
 
mogu ti rec i da kymco 500 ima izvrsnu zastitu od vjetra  (y)
sigurno bolju od majestya...
al nemojmo u off  :mrgreen:
 
meni osobno nema.......neznam zasto ali vozacu na majesty je super.......a suvozac malo pati jeb....tako je skoro na svim skuterima.......ako je tvornicki vizir.......
 
http://www.youtube.com/watch?v=m3nO5UrxMms
http://www.youtube.com/watch?v=0ylGPEJ1y-Y&feature=related