Yamaha Majesty 400 - General Topic

Joke, šta je ono danas bilo isprid Cro-motoa?  :misli:
Neka skrivena mana bočne nogare na novom modelu, ili samo trenutak nepažnje?  :mrhappy:
 
Shepa said:
Joke, šta je ono danas bilo isprid Cro-motoa?  :misli:
Neka skrivena mana bočne nogare na novom modelu, ili samo trenutak nepažnje?  :mrhappy:
Ma vjerojatno je to bilo prirođena težnja majestya da zaliježe u ćošama, samo što se aktivirala u krivom trenutku...
 
Pisalo je u moto pulsu (mislim) da je mana majestiyu 400 to sto zapinje volan za koljena kod punog okreta volana,neznam jeli istina ili nije,ako je dali ovaj novi model sta ucinio po tom pitanju.Inace skuter je odlican (y)
 
Skuter je pravi, nema što.  (y) Ima li integralno kočenje i kakve su kočnice??
 
Osobno mi se kod ovog novog modela nikako ne sviđa rješenje zadnjeg LED svjetla, posebno u kombinaciji s bijelom bojom.
Cijeli skuter od straga izgleda nekako bezlično.
 
GoranST said:
Osobno mi se kod ovog novog modela nikako ne sviđa rješenje zadnjeg LED svjetla, posebno u kombinaciji s bijelom bojom.
Cijeli skuter od straga izgleda nekako bezlično.

da ti iskreno kazem i meni je taj detalj bezveze

corluka said:
Pisalo je u moto pulsu (mislim) da je mana majestiyu 400 to sto zapinje volan za koljena kod punog okreta volana,neznam jeli istina ili nije,ako je dali ovaj novi model sta ucinio po tom pitanju.Inace skuter je odlican (y)

zapinje za kolina ako si komad magarca  :mrgreen: :mrgreen:
 
Ja osobno ne znam kako se je sjedilo na starom i da li su zapinjala koljena ali na novom ja tih problema nemam. Trenutno mi je jedini "problem" razrada jer ispod 4 tisuce okretaja mi je brzina cca 50 na sat a fali mi jos 750 km ( 1000 km razrade ) do promjene ulja.  E pa sada, koliko se strogo treba drzati tog programa razrade??? Ili da i dalje trpim baotiane koji me prelaze i vlasnike s osmijehom na licu  :LOL: ???
 
nakon 300 km mozes slobodno vozit cca 100-110 samo nemoj vidat gas nego lagano odrzavaj
 
RI Sanjin said:
Ja osobno ne znam kako se je sjedilo na starom i da li su zapinjala koljena ali na novom ja tih problema nemam. Trenutno mi je jedini "problem" razrada jer ispod 4 tisuce okretaja mi je brzina cca 50 na sat a fali mi jos 750 km ( 1000 km razrade ) do promjene ulja.  E pa sada, koliko se strogo treba drzati tog programa razrade??? Ili da i dalje trpim baotiane koji me prelaze i vlasnike s osmijehom na licu  :LOL: ???

koliko san skužija za razradu...najbolje su ti međugradske ceste gdje ima i pravaca i krivina, tako da možeš ubrzavati i puštati gas kako bi bolje ulje podmazivalo...voziš normalno bez pretjerivanja, a nemoraš se ni linjat po cesti. najvažnija su otpuštanja gasa kada dolazi do kočenja motorom što rezultira boljem podmazivanju...
 
corluka said:
Marki nadam se da nisi mislio na mene,jer to ovi kazu u moto pulsu nisam ja sjedio na njemu (y)

ma nisam :mrgreen: :mrgreen:

evo ja sam ti visok 187cm i neman nikakvih problema (y) (y)
 
Dobro da si mi reko,nekako sam ga zaobilazio bas zbog toga,moja greska sto nisam sjedio na njemu,inace je super skuter (y) Ja sam visok 184 (y)
 
MARKI NEMOJ ZAJEBAVAT......pri punom okretaju volana ako ne izbacis koliko zapinje volan...bar meni....ja visok 190 cm
 
massa.st said:
MARKI NEMOJ ZAJEBAVAT......pri punom okretaju volana ako ne izbacis koliko zapinje volan...bar meni....ja visok 190 cm

A kad je to potreban i izvediv puni zaokret upravljača, a da pri tom nije potrebno koljeno izbaciti, odnosno čak i stopalo staviti na podlogu ili neposredno ponad nje  :misli:

Možda kad je skuter na centralnom osloncu, ali u vožnji je neizvedivo jedno s drugim
 
massa.st said:
MARKI NEMOJ ZAJEBAVAT......pri punom okretaju volana ako ne izbacis koliko zapinje volan...bar meni....ja visok 190 cm

kad sam procita tvoj post otisa sam vanka sist na skuter da jos jednom provjerim za nevjerne masse  :mrgreen: :mrgreen:

znaci,dok vozis sa ispruzenim nogama (a tako vozi 90% ljudi) pri punom okretaju volana, volan NE udara u kolina,
a ako ces ga vozit sa stopalima na donjoj podnici onda smeta pri punom okretaju,a ti mi sad reci kad si ti sa stopalima na donjoj
podnici se isa polukruzno okretat pa ti je udrilo kolino u volan  :misli: :misli: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
moj majesty gradska voznja 250 km sa punim tankom 14L ,prosjek 5,6L/100km,
vangradsku jos nisam mjeria
 
ako bas oces ja ne mogu vozit majesty sa ispruzenim nogana jer mi nema dovoljno mjesta za noge........ima mi vise mjesta za noge na starom t-maxu.........a to da urada volan u kolina to su rijetke situacije tak se polukruzno okrecem.....i to nije toliko bitno.......meni i nije toliko dobar polozaj na majesty sa mojih 190 cm....sto se tice potrosnje svaka cast......:)