Yamaha MT-07

Jedno pitanje.

Na bajku sam do sada napravio 3500 km, a ulje bi trebalo promijeniti nakon zime (tako kažu). Idući redovni servis je tek na 10k, a vjerojatno ne smijem to sam napraviti zbog garancije. Da ga vozim u ovlašteni prije reda?
 
Jedno pitanje.

Na bajku sam do sada napravio 3500 km, a ulje bi trebalo promijeniti nakon zime (tako kažu). Idući redovni servis je tek na 10k, a vjerojatno ne smijem to sam napraviti zbog garancije. Da ga vozim u ovlašteni prije reda?
Ulje nemoraš mjenjat,ko ti je to rekao,mjenjas ako je prošla godina od zadnje izmjene,a nisi napravio cenera
 
Pozdrav ekipa,
Zanima me gdje ste uzeli vizire za vaše MT-e,
Po kojoj cijeni? I koji odabrati. Visoki, niski srednji? Tamni ili prozirni? Vozit će se uglavnom od Crikvenice do novog Vinodolskog te tu i tamo koji put dalji( to je barem plan ako položim sad 23.6) 😂
 
Jedno pitanje.

Na bajku sam do sada napravio 3500 km, a ulje bi trebalo promijeniti nakon zime (tako kažu). Idući redovni servis je tek na 10k, a vjerojatno ne smijem to sam napraviti zbog garancije. Da ga vozim u ovlašteni prije reda?
Ja ulje uvik minjan prije zime, odnosno prije onih 2-3 miseca kad motor miruje i rijetko se upali.
 
Pozdrav ekipa,
Zanima me gdje ste uzeli vizire za vaše MT-e,
Po kojoj cijeni? I koji odabrati. Visoki, niski srednji? Tamni ili prozirni? Vozit će se uglavnom od Crikvenice do novog Vinodolskog te tu i tamo koji put dalji( to je barem plan ako položim sad 23.6) 😂
Realno ni ne treba ti. Vozio sam MT iz 2019. sa niskim/srednjim vizirom i jedino što je radio je gurao zrak pod kacigu. Bez vizira je ok do nekih 90-100 km/h, kao i svaki naked.

Važnija ti je dobra kaciga, nego vizir. Mislim, možeš staviti onaj policijski, pa je kaciga manje bitna :mrgreen:

Veći je problem za dalji put to što se radi o MT-07 :mrgreen:. Kad ju usporedim sa CBF je ko bicikl.
 
  • Like
Reactions: thommy and gvo
Realno ni ne treba ti. Vozio sam MT iz 2019. sa niskim/srednjim vizirom i jedino što je radio je gurao zrak pod kacigu. Bez vizira je ok do nekih 90-100 km/h, kao i svaki naked.

Važnija ti je dobra kaciga, nego vizir. Mislim, možeš staviti onaj policijski, pa je kaciga manje bitna :mrgreen:

Veći je problem za dalji put to što se radi o MT-07 :mrgreen:. Kad ju usporedim sa CBF je ko bicikl.
Ja sam sa Shivera skinuo vizir jer mi se događalo upravo to da gura zrak pod kacigu,kad sam ga maknuo preporodio sam se...definitivno je bolje na nakedu bez tih malih vizira a veliki poružnjuju tako da....
 
Pozdrav ekipa,
Zanima me gdje ste uzeli vizire za vaše MT-e,
Po kojoj cijeni? I koji odabrati. Visoki, niski srednji? Tamni ili prozirni? Vozit će se uglavnom od Crikvenice do novog Vinodolskog te tu i tamo koji put dalji( to je barem plan ako položim sad 23.6) 😂

S nekim estetski prihvatljivim vizirom neceš dobiti apsolutno ništa, a ovi ostali deformiraju motor.
Bolje uzet Tracera ukoliko je touring primarna namjena.
Mada se i nakedom može ok krstarit po autocesti nekim normalnim brzinama, za magistralu je vizir realno nepotreban.
 
  • Like
Reactions: thommy
Primarna namjera je n.vinodolski-crikvenica. kak bi se reklo kuca poso poso kuća 😂
A mislim kacigu imam scorpion exo za sad na 90 šta sam se vozila po toj relaciji je super.