Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Kad su bile gore tvornicke gume na 232 km/h nije vijugao a kad sam ih zamjenio s mitasom onda mi je vec na 220 poceo dosta trest. E sad moguce da je do loseg balansiranja a moguce jer sam dosta lagan pa zato trese ( s mitasom nisam probao u dvoje).

Kod sportske voznje iznad 140 km/h prilikom ulaska u zavoje i kasnog kocenja onda vijuga ali nisam ocekivao da ce ni biti bolje. Za tako nesto treba dati preko 120 tkn za novi motor ili kupiti mt09sp, z900SE i slicno.

Ma dobro onaj stari je ima wobble efekt na puno manjim brzinama zato san ga i proda.
Sigurno da ne triba ocekivat od njega cudesa al po ovome sta spominjes puno je bolje nego
je bilo ipak je to komplet novi motor.
 
  • Like
Reactions: ybr125
Ovaj ne vobla...
 

Attachments

  • 20210704_143802.jpg
    20210704_143802.jpg
    1.9 MB · Views: 0
Ma dobro onaj stari je ima wobble efekt na puno manjim brzinama zato san ga i proda.
Sigurno da ne triba ocekivat od njega cudesa al po ovome sta spominjes puno je bolje nego
je bilo ipak je to komplet novi motor.
Molim te pravilno se izrazi, nije stari nego prastari, jer stari model 2018- isto nije imao navedenih problema. :) :) :)
 
Zadro je stari Trejseraš, on je 2016 ili stariji model i nakon pokušaja ubojstva i kratke veze ga je proda. Sad povremeno naleti na temu, da vidi jel išta valja motor.
Taj woble o kojem on priča nije ni približan onom od 2017+, iako i dalje postoji.
 
al ima :mrgreen:
Zadro je stari Trejseraš, on je 2016 ili stariji model i nakon pokušaja ubojstva i kratke veze ga je proda. Sad povremeno naleti na temu, da vidi jel išta valja motor.
Taj woble o kojem on priča nije ni približan onom od 2017+, iako i dalje postoji.
da da moj je bija 2016 godina...ma malo uvik zugan o tom motoru:ROFLMAO: uvridilo me je koliko je bija nestabilan cak i uz tvrde opruge naprid i nazad.
 
Ja se s njim vozim, na ravnicama ne pokušavam ganjat, tako da nema problema.
 
900 GT mi se čini okej za u dvoje, samo je malo lufta za prtljagu kad se sve natovari. Vjerojatno bi presli max limit :mrgreen:
 
I meni su govorili vozi ga na nacin za koji je napravljen.
A tako san ga i vozija jer po cesti vozin ko curica pa mi je opet radija probleme.
Ma dobro nebitno stara je prica.
Svida mi se akrap na novome :cool:
 

Attachments

  • akrapovic-racing-carbon-complete-exhaust-yamaha-tracer-9-gt-2021.jpg
    akrapovic-racing-carbon-complete-exhaust-yamaha-tracer-9-gt-2021.jpg
    14.4 KB · Views: 0
  • Akrapovic-Yamaha-Tracer-9-2021-carbon-1.png
    Akrapovic-Yamaha-Tracer-9-2021-carbon-1.png
    184.2 KB · Views: 0
Taj efekt se vidi ako pustiš volan na neravnoj cesti. Ako je ravna i volan je na miru.
Drugo sve ok čak i pri većim brzinama.

Opet koliko motor košta i što nudi ok je.

A rejseri neka traže prave motore.
 
900 GT mi se čini okej za u dvoje, samo je malo lufta za prtljagu kad se sve natovari. Vjerojatno bi presli max limit :mrgreen:
Ovo o pretovaru mi je uvijek zanimljivo...ne kuzim kaj je to,tri kofera uvijek puna,u straznjem kad idemo negdje sa satorom zna biti krevet ua dvoje na napuhavanje,plus na njemu vezan ogroman ruksak i šator,žena zna i deku ubacit...po mojoj procjeni cca 50 kg tereta najmanje...ja stotka žena 50...tako smo i do kraja turske otisli,voznja identicna onoj kad sam sam i bez ijednog kofera
 
  • Like
Reactions: Majest
..ovak je natovarena bila honda,tako i svaki poslije motor,kao i tracer
 

Attachments

  • IMG-20211014-WA0009.jpg
    IMG-20211014-WA0009.jpg
    293.3 KB · Views: 0