Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Vožnja na otvorenom, srednji tempo 6.5, a kad se vozi bome 8.
Svaki motor troši isto , samo je tank drugačiji.
Najjači je bia Dorso, 9 L tank i domet 90-100 km :ROFLMAO:
 
Pitanje
Svitla na novome Traceru
Kako i sta
Vidia jednog Tracera i gori mu samo jedno svitlo ono ispod….kontan maglenke
Govorin coviku da mu ne radi jedna maglenka a on kaze to je kratko svitlo…ako san ga dobro skuznija…bili na semaforu….
 
...evo tu mi radi kratko
 

Attachments

  • IMG-20210704-WA0006.jpg
    IMG-20210704-WA0006.jpg
    157.6 KB · Views: 0
A gdje su kornering lajts???
Ahhh daaa iznad dnevnih svijetala.
Ups.
 
Okrenula Yamaha 12 000 km u malo vise od 4 mjeseca, ocekivano bez kvarova 🇯🇵.

Zadovoljan sam s motorom u svakom pogledu. Do 180 km/h stvarno čupa a više mi ni ne treba za plominku. Kočnice i ovjes na vecim brzinama ( iznad 140 km/h) bi mogli biti i bolji ali ocekivati to za takvu cijenu je nerealno. Udobnost 4/5, potrošnja od 3 do 6 litara (sve zavisi o ručici gasa).

Neka me nastavi ovako voziti dalje ja zadovoljan 😁🏍
Ma nije ti skupo stavit bolji zadnji amortizer a i prednje opruge isto. I imas duplo bolji motor. To bi stavija prije nego akrapovica
 
  • Like
Reactions: leCo
Okrenula Yamaha 12 000 km u malo vise od 4 mjeseca, ocekivano bez kvarova 🇯🇵.

Zadovoljan sam s motorom u svakom pogledu. Do 180 km/h stvarno čupa a više mi ni ne treba za plominku. Kočnice i ovjes na vecim brzinama ( iznad 140 km/h) bi mogli biti i bolji ali ocekivati to za takvu cijenu je nerealno. Udobnost 4/5, potrošnja od 3 do 6 litara (sve zavisi o ručici gasa).

Neka me nastavi ovako voziti dalje ja zadovoljan 😁🏍

Da li vijuga na vecin brzinama ?:sneaky:
 
Ma nije ti skupo stavit bolji zadnji amortizer a i prednje opruge isto. I imas duplo bolji motor. To bi stavija prije nego akrapovica
Vjerojatno set od ohlinsa dode nekih 10 000 kuna sta i nije bas malo 😏. Da sam htio bolji ovjes, bolje bi bilo da sam uzeo GT pa bi odmah dobio kayabu.

Da li vijuga na vecin brzinama ?:sneaky:
Kad su bile gore tvornicke gume na 232 km/h nije vijugao a kad sam ih zamjenio s mitasom onda mi je vec na 220 poceo dosta trest. E sad moguce da je do loseg balansiranja a moguce jer sam dosta lagan pa zato trese ( s mitasom nisam probao u dvoje).

Kod sportske voznje iznad 140 km/h prilikom ulaska u zavoje i kasnog kocenja onda vijuga ali nisam ocekivao da ce ni biti bolje. Za tako nesto treba dati preko 120 tkn za novi motor ili kupiti mt09sp, z900SE i slicno.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac