Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

massa.st said:
Jesi bia vidit koji motor iz oglasa?
ne,našo se sa covijekom u zg,spustio bi ga sto e,ali sam ipak u konacnici odlucio uzeti novog,put,prijenos a motor ce.za dva mj. biti star 3g,akcija je u yamahi,plus dodatan popust preko poznanstva,rađe uzmem novi za malo više para
 
inace covijek garantira da je motor ko iz ducana,stariji lik,voznja sa ženom u krugu oko dubrovnika,pomorac
 
črnomerec said:
odusto od.rabljenog,za soma i pol više uzimam novog ispod čekića!
Ne znam šta ti je toliko dugo trebalo,kad vidiš cijene novog i polovnih i kad znaš da na polovne ide još 5% jednostavno isplati se kupiti novi. Daš malo više para ali je nov ispod čekića  (y)
 
Dene said:
Ne znam šta ti je toliko dugo trebalo,kad vidiš cijene novog i polovnih i kad znaš da na polovne ide još 5% jednostavno isplati se kupiti novi. Daš malo više para ali je nov ispod čekića  (y)
ma je,znam,pa tako sam i odlucio (y)
 
črnomerec said:
ne,našo se sa covijekom u zg,spustio bi ga sto e,ali sam ipak u konacnici odlucio uzeti novog,put,prijenos a motor ce.za dva mj. biti star 3g,akcija je u yamahi,plus dodatan popust preko poznanstva,rađe uzmem novi za malo više para
Ne znam sta je tebi malo vise para, ali sada kada je akcija razlika novih i polovnih je cca 2500 eura, neka je prepis 500 eura opet ostajemo na 2000 eura, a polovni uvik ima neki komad opreme koji kod novog moras kupit opet se vracamo na 2500 eura, kada nije akcija skoro 3500. Uglavnom masu love.
 
massa.st said:
Ne znam sta je tebi malo vise para, ali sada kada je akcija razlika novih i polovnih je cca 2500 eura, neka je prepis 500 eura opet ostajemo na 2000 eura, a polovni uvik ima neki komad opreme koji kod novog moras kupit opet se vracamo na 2500 eura, kada nije akcija skoro 3500. Uglavnom masu love.
razlika je som i po i za dva mj tri godine mlađi motor,pa soma i pol popijem i pojedem na tri jaca đira :mrgreen:
 
massa.st said:
Ne znam sta je tebi malo vise para, ali sada kada je akcija razlika novih i polovnih je cca 2500 eura, neka je prepis 500 eura opet ostajemo na 2000 eura, a polovni uvik ima neki komad opreme koji kod novog moras kupit opet se vracamo na 2500 eura, kada nije akcija skoro 3500. Uglavnom masu love.
Da,a kad prodaješ ovaj će biti mlađi 2g i imati manje km pa dobiješ za njega bar 1000 eura više,a i prrije ćeš morati uložiti u staroga,gume,kočnice... pa na kraju dođeš na 500 eura a ovako si bar vozio novi motor,i šta kaže črni razlika je max 2000 eura a moraš platiti i prepis  (y)
 
Dene said:
Da,a kad prodaješ ovaj će biti mlađi 2g i imati manje km pa dobiješ za njega bar 1000 eura više,a i prrije ćeš morati uložiti u staroga,gume,kočnice... pa na kraju dođeš na 500 eura a ovako si bar vozio novi motor,i šta kaže črni razlika je max 2000 eura a moraš platiti i prepis  (y)
Prodaja dalje je jako upitna stvar jer ce cijena opet ovisiti o stanju motora, km, opremi, jasno i godini ali mislim da ce najmanje utjecati na prodaju. Barem je kod mene tako.
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-mt-09-tracer-abs-2015-god-847-cm3-oglas-23477554
Evo ovaj motor je jeftiniji 2000 on novig sada na akciji, kada nije akcija jos i vise, platiš porez i imas jeben motor za dosta manje novaca.
 
orijenos je 500,dubrovnik je daleko,motor star tri godine,i vozio ga je neko,soma i pol maksimum i novi,sam mu skidaš junf