Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

črnomerec said:
ne zali se,probo sam stotinjak km i nakon osmice joj je super
Za suvozača je motor stvarno dobar.
Uloženo dobiveno je najbolja kupovina i to stoji.
 
Spori said:
Za suvozača je motor stvarno dobar.
Uloženo dobiveno je najbolja kupovina i to stoji.
ma definitivno sam odlucio,nedam za motor preko sto hiljada kuna,a rabljeno mozda bolje ali rabljeno
 
massa.st said:
Prodaja dalje je jako upitna stvar jer ce cijena opet ovisiti o stanju motora, km, opremi, jasno i godini ali mislim da ce najmanje utjecati na prodaju. Barem je kod mene tako.
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-mt-09-tracer-abs-2015-god-847-cm3-oglas-23477554
Evo ovaj motor je jeftiniji 2000 on novig sada na akciji, kada nije akcija jos i vise, platiš porez i imas jeben motor za dosta manje novaca.
Kako to misliš prodaja dalje je jako upitna stvar i onda napišeš među ostalim ovisit će o km,pa ako uzme ovoga imati će 9tkm više od novoga kad ga budeš prodavao,ili misliš da bi ovoga manje vozio?
Znači ovaj kod prodaje ima 9tkm više od novog,dvije godine je stariji ili pošto črni misli pričekati do poslije nove biti će tri godine stariji i biti češ drugi vlasnik. Ako misliš prodavati za cca 5g jedan ima 5g drugi 8g,taj drugi si drugi vlasnik i taj drugi ima skoro 10tkm više. Siguran sam da ćeš za tog novoga dobiti bar 1000eura više  (y)
A i kad nije neka razlika dozvoliš si gušt da budeš prvi vlasnik...
 
črnomerec said:
tvoja žena mi kaže da sam joj ovak bas taman :mrgreen:

meni je isto rekla kak je autom lupila nekog debelog ćelavog koji joj se počel nabacivat kak ima neki pajzl i bazen

umrla je od smijeha :LOL:  :LOL:




Srki
 
Dene said:
Da,a kad prodaješ ovaj će biti mlađi 2g i imati manje km pa dobiješ za njega bar 1000 eura više,a i prrije ćeš morati uložiti u staroga,gume,kočnice... pa na kraju dođeš na 500 eura a ovako si bar vozio novi motor,i šta kaže črni razlika je max 2000 eura a moraš platiti i prepis  (y)
Prodaja dalje je jako upitna stvar jer ce cijena opet ovisiti o stanju motora, km, opremi, jasno i godini ali mislim da ce najmanje utjecati na prodaju. Barem je kod mene tako.
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-mt-09-tracer-abs-2015-god-847-cm3-oglas-23477554
Evo ovaj motor je jeftiniji 2000 on novig sada na akciji, kada nije akcija jos i vise, platiš porez i imas jeben motor za dosta manje novaca.
Dene said:
Kako to misliš prodaja dalje je jako upitna stvar i onda napišeš među ostalim ovisit će o km,pa ako uzme ovoga imati će 9tkm više od novoga kad ga budeš prodavao,ili misliš da bi ovoga manje vozio?
Znači ovaj kod prodaje ima 9tkm više od novog,dvije godine je stariji ili pošto črni misli pričekati do poslije nove biti će tri godine stariji i biti češ drugi vlasnik. Ako misliš prodavati za cca 5g jedan ima 5g drugi 8g,taj drugi si drugi vlasnik i taj drugi ima skoro 10tkm više. Siguran sam da ćeš za tog novoga dobiti bar 1000eura više  (y)
A i kad nije neka razlika dozvoliš si gušt da budeš prvi vlasnik...
Mislim tako da za 10 godina amo reci da imaju isto km, razlika cijeni ce biti jako mala (ako je uopce bude) npr jos ako ako ovaj stariji ima nesto opreme a noviji nema jos ce se prije prodati stariji. Ja kada kupujem motor (a i vecina ljudi sta znam) zaboli nas tuki za godinu i km, gledam stanje motora, kako je odrzavan i opremu koju ima.
 
A razlika ovog i novog je 2000 kn (prepis necemo racunat) jer ima kufer i nosac a to je taman prepis. Za 5 godina kako god bude neces dobit za novog 20000 kn vise.
 
massa.st said:
A razlika ovog i novog je 2000 kn (prepis necemo racunat) jer ima kufer i nosac a to je taman prepis. Za 5 godina kako god bude neces dobit za novog 20000 kn vise.
Mislim da se taj motor neče prodavati za 10 nego za 5g a onda kod svakoga normalnog razlika dal je 5 ili 8g puno znači. Govorimo o istom vozaču da kupi jedan ili drugi motor tako mi nije jasno kako ne shvačaš da stanje ovog novijeg jedino može biti bolje i da će sigurno imati manje km za ovih 9tkm i da će biti jednako ili bolje održavan ako ima garanciju 4g. tj u ovlaštenom servisu itd a to svakom normalnom vrijedi bar tih 1000eura više. Svako normalan će dati 1000eura više za motor od 5g nego za motor od 8g bez obzira na opremu i još ako je ovaj od 5g od prvog vlasnika a drugi od drugoga
 
massa.st said:
Upitno je to sve al dobro nema smisla vise pricati, mozemo ovako jos 100 postova, svatko ima svoju viziju.
je,tako je,ja cekam boje za 2018 ,bio danas,znat ce u 12 mj. Nadam se da ce biti bijele,još kad bi bio sa zlatnim felgama :D
 
Koju boju, od Tracera900 :misli:
Neće ti bit ova cijena(-7000 kn), a sad imaš zeleno/siva i plavo/srebrena .... ova 2 desno

2017-Yamaha-Tracer-900-EU-Yamaha-Blue-Static-005.jpg
 
Grđa je ova zelena boja,isel sam je pogledat u ducan,još samo fali zvijezda i JNA natpis