Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Ja imam ovaj. Dupli.
IMG_6666.png
IMG_6667.png
 
  • Like
Reactions: lepi42
Kakav je Tracer900 za visednevna putovanja u dvoje? Podrazumijevam 3 kofera ful napunjena, rostilj na kuferu isto cesto koristen, torbe na crashbarovima isto, dakle di se god moze stavit prtljaga...
za neka cestovna putovanja, planinice i to. Na Transalpu700 sam godinama i dosta je udoban, vuce on nas bez problema, al padne mi napamet neki upgrade sa vrimena na vrime... A Tracer mi je ok jel ima dovoljno snage, a nije neka mrcina od motora...
 
Kakav je Tracer900 za visednevna putovanja u dvoje? Podrazumijevam 3 kofera ful napunjena, rostilj na kuferu isto cesto koristen, torbe na crashbarovima isto, dakle di se god moze stavit prtljaga...
za neka cestovna putovanja, planinice i to. Na Transalpu700 sam godinama i dosta je udoban, vuce on nas bez problema, al padne mi napamet neki upgrade sa vrimena na vrime... A Tracer mi je ok jel ima dovoljno snage, a nije neka mrcina od motora...
900 koristim za solo voznje,a sa 700 odem na put od cca 8000 km,u dvoje,sa tri kofera...pa ti vidišŸ˜
 
900 koristim za solo voznje,a sa 700 odem na put od cca 8000 km,u dvoje,sa tri kofera...pa ti vidišŸ˜
Ma nemam Ŕto gledat, pada kiŔa pa samim tim meni i pizdarije napamet... Zamjena motora obicno su po glavi kad se motor ne vozi hahah Al ono Tracer900 mi je ok, samo neznam kakva je Ŕasija za to Ŕto mi treba... Ako sada sa 60ks putujem udobno, a i dosta je TA okretan motor ne znam... Pitam pizdarije hahaha
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Tracer 900 mi je bas isfucan motor, ni vamo ni tamo, za ljude koji bi tili vozit Xr-a 1000 a nemaju love, ko sta je Passat CC bia nazivan bracki Cls
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Tracer 900 mi je bas isfucan motor, ni vamo ni tamo, za ljude koji bi tili vozit Xr-a 1000 a nemaju love, ko sta je Passat CC bia nazivan bracki Cls
Ja sam izvagao cijenu, moju mogućnost iskoristivosti voznih svojstava motora, vrijeme provedeno vozeći se i odabrao Tracera.
Bio Tracer isfucan za nekoga ili ne boli me kiki.
XR je jumbo jet, a ja avion ne trebam, meni je moj Pipier Mr. Noa za moje potrebe top.
Moje osobno miŔljenje.
E da, pare nisu problem, para nema.
 
Tracer 900 mi je bas isfucan motor, ni vamo ni tamo, za ljude koji bi tili vozit Xr-a 1000 a nemaju love, ko sta je Passat CC bia nazivan bracki Cls
Ja sam izvagao cijenu, moju mogućnost iskoristivosti voznih svojstava motora, vrijeme provedeno vozeći se i odabrao Tracera.
Bio Tracer isfucan za nekoga ili ne boli me kiki.
XR je jumbo jet, a ja avion ne trebam, meni je moj Pipier Mr. Noa za moje potrebe top.
Moje osobno miŔljenje.
E da, pare nisu problem, para nema.
Ja se slažem s jednim i drugim :)
 
  • Like
Reactions: spalatum
Ja sam izvagao cijenu, moju mogućnost iskoristivosti voznih svojstava motora, vrijeme provedeno vozeći se i odabrao Tracera.
Bio Tracer isfucan za nekoga ili ne boli me kiki.
XR je jumbo jet, a ja avion ne trebam, meni je moj Pipier Mr. Noa za moje potrebe top.
Moje osobno miŔljenje.
E da, pare nisu problem, para nema.
Pa i nebi se slozia da je jumbo jet naspram tracera, samo bolji i mocniji motor, moj kom nije bia zlonamjeran samo moje osobno misljenje i zapazanje, vecina vozaca 90% vrimena nece iskoristit ni mogucnosti tracera, vrijeme provedeno je nebitno, stvar je gusta, kazem samo da vecina vlasnika tracera sa slinama u ustima gleda Xr-a..nista osobno
 
  • Like
Reactions: Spori
Pa i nebi se slozia da je jumbo jet naspram tracera, samo bolji i mocniji motor, moj kom nije bia zlonamjeran samo moje osobno misljenje i zapazanje, vecina vozaca 90% vrimena nece iskoristit ni mogucnosti tracera, vrijeme provedeno je nebitno, stvar je gusta, kazem samo da vecina vlasnika tracera sa slinama u ustima gleda Xr-a..nista osobno
Tako i ja,kad sjednem u gostioni ,a pojeo bi kilo janjetine ko ovi za susjednim stolom,ali nemam dosta,pa uzmem kilo odojka i zadovoljim sve moje potrebe uz litru i vodu,siti oni,a sit i ja!
 
Vozio bi i ja M3 i ferrarija i lamborghinija..
a i ducati v4r i superdukea ali nemam love jbg.. Malo ti je komentar bezveze..
Sta ste se uvatili jednog bezveznog komentara i misljenja, malo je tvoja usporedba bezveze, dapace previse bezvezeā€¦.razlika u cijeni ta dva motora (novo ili 2-3 godine rabljenog) i nije neka, da sad izvlacis neke usporedbe koje au neusporedive
 
Pa i nebi se slozia da je jumbo jet naspram tracera, samo bolji i mocniji motor, moj kom nije bia zlonamjeran samo moje osobno misljenje i zapazanje, vecina vozaca 90% vrimena nece iskoristit ni mogucnosti tracera, vrijeme provedeno je nebitno, stvar je gusta, kazem samo da vecina vlasnika tracera sa slinama u ustima gleda Xr-a..nista osobno
Ipak bi ja na Multicu. LjepŔa mi je od XR-a
 
Pozz, ima li tko da je preŔao viŔe od 50 tkm na Traceru 900? Ako da, kakav je Ŕto se tiče kvalitete, eventualnih kvarova elektronike ili agregata?