Yamaha MT10SP by YamahaPBS

Status
Not open for further replies.
a ja recimo ne kužim kak jedna navodno ozbiljna firma, koja je vjerojatno broj 1 u hr po broju prodanih motora, dopušta da ih po internetu reklamira i zastupa totalno nepismena osoba :misli:
 
MOONSHIELD said:
a ja recimo ne kužim kak jedna navodno ozbiljna firma, koja je vjerojatno broj 1 u hr po broju prodanih motora, dopušta da ih po internetu reklamira i zastupa totalno nepismena osoba :misli:
Ajd jedna pametna od tebe  :LOL: (y)  :mrgreen:

Sad će ti odg bit...nešta u stilu  da ovaj forum ni korisnici istog ne zaslužuju pravopis... ili ona njegova "ne bacaj bisere pred svinje"
 
Pravopis pa "nešta"  :misli:

Brale kakva reklama...reklama se plaća, ja sam ovdje godinama kao privatna osoba, bijah i moderator
 
MOONSHIELD said:
a ja recimo ne kužim kak jedna navodno ozbiljna firma, koja je vjerojatno broj 1 u hr po broju prodanih motora, dopušta da ih po internetu reklamira i zastupa totalno nepismena osoba :misli:

Ako nam ministri mogu biti polupismeni .....  :mrgreen:
 
joke said:
Pravopis pa "nešta"  :misli:

Brale kakva reklama...reklama se plaća, ja sam ovdje godinama kao privatna osoba, bijah i moderator

:LOL:  :LOL:  Zamisli... izjednačavanje lokalnog dijalekta  sa nepoznavanjem  gramatike(č/ć  ije/je) ... :LOL:

Joke  vježbaj...https://sjedi5.com/c-c-ije-je/
 
joke :misli:

koliko love je ona drnda što druka gas, da se motor kao zagrije, dok si srknem kavicu?  :mrgreen:


i da li to može npr. na daljinac, na već neki ugrađeni alarm  8) (y)
 
DADO+ said:
joke :misli:

koliko love je ona drnda što druka gas, da se motor kao zagrije, dok si srknem kavicu?  :mrgreen:


i da li to može npr. na daljinac, na već neki ugrađeni alarm  8) (y)

Jedna od najnepotrebnijih i najglupljih drndalica na Tom, nazalost, novonastalom ruglu od motora
 
:LOL: ma puno je tu nepotrebnih stvari :mrgreen: (y)
ako ćeš realno gledati, ali

eto, 'ko neka zayebancija – sjediš u bircu i lijeno pikneš daljinac,
a ono drugi  :shock: WTF?


:LOL:



... ako čovjeka veseli, što ne  :mrgreen: ;)
 
kronik said:
Jedna od najnepotrebnijih i najglupljih drndalica na Tom, nazalost, novonastalom ruglu od motora

Koji si ti faktor da znaš što je kome potrebno :misli: Ovo je jedna od najpotrebnijih stvari na ovom motoru s obzirom na način korištenja.
Motor se ne gleda iz svoje, nego iz perspektive vlasnika. To vrijedi i za odabir grafike
 
DADO+ said:
:LOL: ma puno je tu nepotrebnih stvari :mrgreen: (y)
ako ćeš realno gledati, ali

eto, 'ko neka zayebancija – sjediš u bircu i lijeno pikneš daljinac,
a ono drugi  :shock: WTF?


:LOL:



... ako čovjeka veseli, što ne  :mrgreen: ;)

Projekt je super realan kakav je mogao bit, paženo je na svaku sitnicu a izmjenjeno je sve što se moglo i trebalo izmjenit uz to da se pazilo na način korištenja
 
DADO+ said:
joke :misli:

koliko love je ona drnda što druka gas, da se motor kao zagrije, dok si srknem kavicu?  :mrgreen:


i da li to može npr. na daljinac, na već neki ugrađeni alarm  8) (y)

Na više mjesta u temi je definiran točan proizvod sa linkom na njega. Sve tamo piše. Naravno ako moderatori nisu obrisali. U svakom slučaju google i Translogic blipper
 
joke said:
Koji si ti faktor da znaš što je kome potrebno :misli: Ovo je jedna od najpotrebnijih stvari na ovom motoru s obzirom na način korištenja.
Motor se ne gleda iz svoje, nego iz perspektive vlasnika. To vrijedi i za odabir grafike

Joke ti si najbolji - „način korištenja“ 😂😂

Samo se pitam koji si ti faktor ......

Ma zapravo me niti ne zanima.
 
kronik said:
Joke ti si najbolji - „način korištenja“ 😂😂

Samo se pitam koji si ti faktor ......

Ma zapravo me niti ne zanima.

Voditelj najuspješnijih prodavaonica motora u državi i okolini tek nešto više od 2 desetljeća ... ništa dakle za temu o kojoj razglabamo.
 
kronik said:
Jedna od najnepotrebnijih i najglupljih drndalica na Tom, nazalost, novonastalom ruglu od motora
cekaj, vozis ovog bemveja na slici, a gadis MT-a.. :misli:
 
joke said:
Voditelj najuspješnijih prodavaonica motora u državi i okolini tek nešto više od 2 desetljeća ... ništa dakle za temu o kojoj razglabamo.

A i skromnost ti je vrlina!

Hvalite me usta moja kada nitko drugi neće
 
nemoj tako o magu prodaje, iza njega stoje horde zadovoljnih kupaca :mrgreen:
 
Ekstremno zadovoljan s Jokom i njegovom prodajom.

Preskrt sam za kupit novi motor, al dvaput je cak i mene notornog skrca skoro natjerao da udavim zmiju u dzepu i iskrcam pare.

Sve sitnice (dvije jetice i hrpu dijelova) je odradio maksimalno korektno. Uvijek ima testni motor ako te nesto zanima  (y)



Pa sad vi kako hocete :) O njegovoj komunikaciji na forumu se da raspravljati, al to bi mogao reci i za sebe, a i onda vecinu forumasa.
 
joke said:
Voditelj najuspješnijih prodavaonica motora u državi i okolini tek nešto više od 2 desetljeća ... ništa dakle za temu o kojoj razglabamo.

Reka bi Roko Prč, i onih u izgradnji. :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.