YAMAHA R1-2007(pukla na osam mjesta)

Status
Not open for further replies.
Ni najmanju namjeru nisam imao da se tema pretvori u neku svađu, možda sam samo htio previše saznat pa je stvar izmakla kontroli. Ne podcjenjujem ničiji posao al mi je tog bahatog ponašanja pun kurac, a možda sam samo krivo shvačen.  :neznam:

sretno svima u poslu  (y)
 
PeRo. said:
Ni najmanju namjeru nisam imao da se tema pretvori u neku svađu, možda sam samo htio previše saznat pa je stvar izmakla kontroli. Ne podcjenjujem ničiji posao al mi je tog bahatog ponašanja pun kurac, a možda sam samo krivo shvačen.  :neznam:

sretno svima u poslu  (y)
ne razumijem kojeg bahatog ponašanja  :misli: ... i Šile i drugabrzina su dali popriličan broj nesebičnih i kvalitetnih odgovora u kojima nisam niti naslutio bahatost ....  :misli:
 
strasilo said:
ne razumijem kojeg bahatog ponašanja  :misli: ... i Šile i drugabrzina su dali popriličan broj nesebičnih i kvalitetnih odgovora u kojima nisam niti naslutio bahatost ....  :misli:

svi ste naljutili peru a mene moderator opomijne
 
zvonko situm said:
...kao što jolly kaže-sve je to za kurac;

sile jel imas jos bradu?

kazem vam ja rog je zakon.znam za neke koje je auto pregazio pa rame nisu bile takve :wc:
 
...a kad nešto nije za kurac-onda se pozove jolly-a jer za njega je ovo "nešto superiorno":
 
...a to "američko savršenstvo" je i atestirano pa čak je i sa garantiranim porijeklom !!!
 
jolly the roger said:
http://www.wrenchscience.com/Ellsworth/Mountain_Bikes/Frames.html


"Today, Tony Ellsworth is building all his frames in the USA. In fact, he recently opened a new production facility in Vancouver, Washington."


slicno vrijedi i za alutech, banshee, nicolai itd

al sve je to zakurac spram šiletovih mrcina :LOL: :LOL: :LOL:
jolly...dijete...ti o biciklima znaš ono što napišu ispod slika i stave na internet...a ja siroče iz hobija slučajno popravljam ramove biciklova takmičarskim ekipama..  :misli:  pa ču te ubuduče pitat za pokoji savjet u vezi toga! jel mogu?
 
PeRo. said:
Otišli ste već u šumu po vrganje!

Trabunjate čak i o stvarima koja opće nisu povezana sa temom.

Ja još uvijek čekam odgovor...ajd da pojednostavim....Kako, Vi koji se bavite ravnanjem rama, izravnate ramu koja je lijevana i od krhkog materijala kojeg ako malo opteretiš (saviješ) pukne kao keramička pločica? prvo pitanje   ....a drugo, ponavljam: U kakvom obliku je ta vaša garancija?

Nemojte mi opet o kamjonima, autima i MZ-ima! Pogledajte 1. post u ovoj temi da se prisjetite o kakvoj je rami rijeć.
ovo tebi ne zvuči bahato? :misli: :palacdolje:
 
šile naj se živcirat radi bezveze  :wink:
 
r1 vtc said:
šile naj se živcirat radi bezveze  :wink:

sile je izgleda postao sminker.biciklici,pali se na b-kinga ..... :D
 
dajte ljudi.....sa motora presli na bicikle.... :misli: Ova tema ima vec 11 stranica...a bilo je dovoljna samo jedna da se tocno kaze sta se zeli....tko hoce neka ravna....ko ima love neka kupi novu ramu....i amen... :mrgreen: Trece varijante nema.... :x
 
bmw m 5 said:
dajte ljudi.....sa motora presli na bicikle.... :misli: Ova tema ima vec 11 stranica...a bilo je dovoljna samo jedna da se tocno kaze sta se zeli....tko hoce neka ravna....ko ima love neka kupi novu ramu....i amen... :mrgreen: Trece varijante nema.... :x
ma ima i treća varijanta ....  :wink:

ova ...  :mrgreen:
 
joly idi ti ljepo na neki "bicikl forum " a ne ovdje zajebavat majstore tipa Šile i Elvis... (y)
 
šile tikvane ja pricam o brdskim biciklima a ti o cestovnjacima :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ajde prije no sto bubnes prvo se educiraj

kod cestovnjaka se zanemaruje skoro svaka druga mogucnost opterecenja osim onih uzrokovanih voznjom (dakle i puko silazenje s trotoara moze bit kobno)

a scott i nije manufaktura nego veliki brand :wink:
 
i time bi zaključili priču

bmw m 5 said:
dajte ljudi.....sa motora presli na bicikle.... :misli: Ova tema ima vec 11 stranica...a bilo je dovoljna samo jedna da se tocno kaze sta se zeli....tko hoce neka ravna....ko ima love neka kupi novu ramu....i amen... :mrgreen: Trece varijante nema.... :x
 
Status
Not open for further replies.