Yamaha r6...prolupala

Koliko su učestali kvarovi na R6-icama tih "ranijih godišta" tj. da li je pouzdano kupiti ju?
 
učestali su i nije ih bas pouzdano kupit  :wink:
 
goodie said:
Koliko su učestali kvarovi na R6-icama tih "ranijih godišta" tj. da li je pouzdano kupiti ju?
Recimo da ih je zaista rijetko naći koje su dobre da nemoraš nekog vraga šarafit po njima.
A prava je istina da sve zavisi tko je bio vlasnik ili koliko je bilo vlasnika, odlični motori samo nježni i ako ga je netko razvaljivao a ujedno stedio na servisiranju rijetko koja preživi više od 40-ak soma km. Mislim da tko nije baš pri lovi a htio bi nešta imat za deranje za malo para gixer srad 600 ili K1 da je pravi izbor, a sad opet tko kako voli  (y) (y)
 
quegato said:
Koja je procedura na granici kod kupovine motora za djelove?   

      Najbolja ti je procedura da kontaktiraš nekoga tko inače dovozi aute iz inozemstva. On ti robu iskrca pred kuću za dogovorenu cijenu jer je doktor za odnose s carinicima, i to je to. Ne razbijaj glavu procedurama.
 
OldBoy said:
       Najbolja ti je procedura da kontaktiraš nekoga tko inače dovozi aute iz inozemstva. On ti robu iskrca pred kuću za dogovorenu cijenu jer je doktor za odnose s carinicima, i to je to. Ne razbijaj glavu procedurama.
Ok...jasno mi je!  :mrgreen:
 
kukac said:
čuo sam da i v max ima isto čudnih problema :misli:    znam jednog koji je takodjer prolupo na 30tkm...

na 30tkm jos nijedan nije prolupao....da nije bilo 130tkm
 
kukac said:
heh... ovaj je!

da nije to onaj onako srebreni sta je dosao iz cakovca u Osijek???