Yamaha r6...prolupala

maRRio 8 said:
Pa '03 je ubrizgavanje, il si mislio ak uzme godinu koju je imao?
pa nema to veze, pridubnice pašu od stare.. i samo nabiješ karbove u njih...
 
Zildjian said:
pa nema to veze, pridubnice pašu od stare.. i samo nabiješ karbove u njih...
Pa šta misliš da na '03 mašinu stavi karburatore? Zašto ako uzme cijelu mašinu?
 
maRRio 8 said:
Pa šta misliš da na '03 mašinu stavi karburatore? Zašto ako uzme cijelu mašinu?
pa gdje da ukljuci ajnšpric, u koji đek?
 
pa vec kad uzima bolje da uzme kompletnu sa istalacijama ako vec ima instalacije ili? :misli:
 
ali zašto...
šta fali karbovima u odnosu na ajnšpirc

onda to povlaci svu elektroniku, dodatni trošak,
vjerojatno i satove, nebi mu ni filter sjeo kako treba...
nepotrebna zezancija
 
Ma ne znam ja šta se najviše isplati niti sam razmišljao o ovoj situaciji, kad se spominjala nova mašina ja sam automatski podrazumjevao sve. Ja osobno preferiram ubrizgavanje, al to niš ne znači. Dečko neka napravi kako hoće i kako mu se najviše isplati. (y)
 
maRRio 8 said:
Ma ne znam ja šta se najviše isplati niti sam razmišljao o ovoj situaciji, kad se spominjala nova mašina ja sam automatski podrazumjevao sve. Ja osobno preferiram ubrizgavanje, al to niš ne znači. Dečko neka napravi kako hoće i kako mu se najviše isplati. (y)
to stoji, ali ipak vec kad se stavlja novija masina hm hm ja bi rađe stavija i ajnšpirc lakse se igrati s njima a i mislim da bi bilo poprilicno vise konjića...
 
xxx said:
to stoji, ali ipak vec kad se stavlja novija masina hm hm ja bi rađe stavija i ajnšpirc lakse se igrati s njima a i mislim da bi bilo poprilicno vise konjića...
Slažem se ja, al ipak taj dečko sebi radi, pa zna šta mu najviše odgovara. Što se konja tiče, ne vjerujem da bi bila neka osjetna razlika osim da se na taj s ajnšpricom stavi PC i neki spuh.
 
naravno zato sam i napisa da se s time lakše igrati, samo sve to košta poprilično i kad sam to slažeš triba skupiti lovice. Pitanje koliko bi ga ispala reparatura te masine??? :misli:
 
OldBoy said:
       Ako ti ukupni trošak bude prelazio 1500 eur, razmisli da dovezeš drugu izvana (ima ih od 1500 do 2500 više od dvadeset na www.moto.it), uzmeš s nje što ti treba, a višak u oglasnik. Bit će ga dosta pa možda prođeš bezbolno.


ako kupujem motor izvana razbijen jel trebam platit carinu i ostale dađbine???i koje
 
urarmili said:
ako kupujem motor izvana razbijen jel trebam platit carinu i ostale dađbine???i koje
hm :misli: ako ga ne misliš registrirati i koristiti šasiju nađi nekog prijevoznika da ti ga prešverca, probaj pitati nekog na carini..
 
Ljudi savjetuju dobro  :mrgreen: dovezi si izvana jednu i riješio si sve probleme.
Meni je cbr-ka ulje trošila kao luda i kemijao sve sheme nakraju me najjeftinije izašlo kad mi tip iz švabije  dofurao 99.god za 1500 e + 250 troškova a još bila regana, skinuo table on ih poneo i odjavio ja uzeo mašinu i neke sitnice,  sve drugo prodao i vratio skoro svu lovu koju sam uložio.  (y)
 
Ghostrider-SB said:
Ljudi savjetuju dobro  :mrgreen: dovezi si izvana jednu i riješio si sve probleme.
Meni je cbr-ka ulje trošila kao luda i kemijao sve sheme nakraju me najjeftinije izašlo kad mi tip iz švabije  dofurao 99.god za 1500 e + 250 troškova a još bila regana, skinuo table on ih poneo i odjavio ja uzeo mašinu i neke sitnice,  sve drugo prodao i vratio skoro svu lovu koju sam uložio.  (y)

    I ti, i ja i još nekoliko nas koji to iz osobnog iskustva znamo savjetujemo, ali izgleda da ljudi ipak hoće po svome...
 
OldBoy said:
     I ti, i ja i još nekoliko nas koji to iz osobnog iskustva znamo savjetujemo, ali izgleda da ljudi ipak hoće po svome...
A gle 15 godina se natežem sa eR-ovima i svi koji su kao ti i ja znamo da je rastavljanje uvijek najskuplja opcija ali isto tako znamo da ono što se jednom rastavi i sastavi nikada više nije ono što je sastavio japanac, talijan ili neki peti, tako da što reći osim neka je sa srećom što god odlučio  (y) (y)
 
Ghostrider-SB said:
A gle 15 godina se natežem sa eR-ovima i svi koji su kao ti i ja znamo da je rastavljanje uvijek najskuplja opcija ali isto tako znamo da ono što se jednom rastavi i sastavi nikada više nije ono što je sastavio japanac, talijan ili neki peti, tako da što reći osim neka je sa srećom što god odlučio  (y) (y)
slažem se (y)
 
ima mu u nas masina za 1000e, mozda bolje kupit ovde, i otvorit je, nego
narucivat naslijepo iz vani
 
Zildjian said:
ima mu u nas masina za 1000e, mozda bolje kupit ovde, i otvorit je, nego
narucivat naslijepo iz vani
Slažem se u potpunosti, samo kad sam uzimao rekao sam samom sebi bolje dat još parsto eura gore pa uzet cijeli motor ( a višak dijelova prodam jer uvijek netko nešto treba ) koji mi dođe kući, sjednem na njega odvezem ga tu kod nas na brdo i proganjam, pa ga uvezem u radionu izmjerim kompresiju sve detaljno pregledam i onda platim, nego kupit mašinu koja je sama soma eura i još skinuta ( u biti može se to koliko toliko pregledat al.. što reći ), tako da čovjek će sam odlučit što mu je najbolje, nakraju o njegovoj se lovi radi. Nadam se da će uspijet povoljno proći jer bude mi žao da neko izvali puno love a može se koliko toliko povoljnije proći. Pozdrav  (y) (y)