yamaha r6

Opet OFF, ali odgovor SM-u... Prouci zakon, sa 14 godina nema voznje nicega, i to vec dosta godina, od donosenja novog, sada vec starog zakona 2004. g. mislim.

A sa 18 mozes voziti sta te volja, ako si polozio prije ovogodisnjeg novog zakona i upisao A kategoriju...


A sto se tice popravka motora, ako si ti kriv i osiguranje ne da nista, te ako nemas kasko, vidi koliko kostaju svi djelovi i da li ti je to isplativo. Vjerovatno bas i nije...
 
ok, oćeš reć da je on kad je bio u drugom sredenje (a i sad ide još o školu,pa računaj), i kad je imao 16-17 (znači cca 2006 godine, ti kažeš da je stari zakon vrijedio od 2004),  bio potpuno u pravu i legalno je vozio R6-icu sa xy konja??
i još se niko ne bi trebao tome čudit??

:misli: :misli: :misli:

očito ja krivo zaključujem...
 
tedy_r6 said:
evo da pocnemo danas kada sam isao u skolu kao uvjek kasnio sam i malo brze vozioi u trenutku kada sam preticao auto naglo je bez da pogleda i upali zmigavac skrenuo na moju traku s namjerom da skrene na neki put koji vodi u sumicu i naravno pokupio me a ja sam prosao super slomljena ruka i zglob na nozi i sav natucen...zabio se u stablo pa u zid s brzinom oko 160kmh..ali sve je u redu...pa evo neznam sta da radim s motorom do sada nije bio padan ima novi akrapovic 2008 i cuvao sam je kao zlato,,i neznam dali da je prodam razbijenu ili da je popravljam sta vi mislite o tome....ovako ovi su djelovi razbijeni:prednja va napukla,felga je pukla izgleda kao trokut,puknuo je nosac satova,prebja svjetla,grana od auspuha,kljun i ona plastika iznad je su pupucale cijele a zadnji kraj je lagano ogreban,motor pali bez beda i da diskovi su krivi i rucica kocnice...pa ima ko sta polovno za prodati...sta da radim?

-pitanje prvo.. ok on nije dao žmigavac.. dal si ga ti dao i dali ti je bila isprekidana crta ili si ga preticao preko pune??
-drugo...kako si mogao bilo di vozit 160?? ...pogotovo na nekoj cesti di je uopće moguće bilo kojim vozilom skrenut lijevo??

uzalud ti "nikad padano"... padano je sad i to malo žešće... zaboravi priče "motor pali iz prve", "original farba"... sjebana ti felga i diskovi = gometrija je sjebana isto (koliko god mi htjeli šutjeti o tome -napomena:brzina 160 )....
 
ovako idem u drugi razred srednje skole..a pao sam na cesti izvan grada i linija je bila isprekidana,ja sam preticao a ta stara zena od 57godina nije dala zmigavac i presjekla mi put..da sam vozio sporije se to nebi desilo ali sta je tu je...vratimo se na temu ima ko sta za prodati od dijelova za yamahu r6 2002godiste a oasu i od 2001...hvala (y)
 
SM Blade said:
prerada u streetfightera
r6 i streetfighter nikako neidu skupa, viruj mi ima san isti problem, znaci original ili nista...
a ti djelovi sta si polomija i je ono sta je najskuplje  :x
 
ma popravljaj to kakva prodaja.... (y)
Izgubit ces zivaca al mislim da se vise isplati popravljat osim ako nije totalna steta... ovo sta si ti nabrojo nije nista strasno!
 
ko prvo u SF nikako prerađivat... jer ako nekomu motoru ne stoji ta prerada, to je definitivno R6
ko drugo misliš li popravljat, najbolje kupit komplet motor stranih papira...
jer i polovni djelovi su skupi ko zlato... i neces ih baš lako nac za taj model
ko trece, mislis li ga pak takvoga prodavat, javi se na PP  :mrgreen:

ozbiljno...
 
SM Blade said:
ok, oćeš reć da je on kad je bio u drugom sredenje (a i sad ide još o školu,pa računaj), i kad je imao 16-17 (znači cca 2006 godine, ti kažeš da je stari zakon vrijedio od 2004),  bio potpuno u pravu i legalno je vozio R6-icu sa xy konja??
i još se niko ne bi trebao tome čudit??

:misli: :misli: :misli:

očito ja krivo zaključujem...


Sorry se kolega. Nisam naišao, ili nisam uočio na podatak o kojem se razredu srednej radi.
Ako je to 2. onda su zaista šanse za legalnu vožnju male...

Ispričajem se  (y)
 
Mislav RR said:
išao si u skolu a vozis R6?

ili pricas amaterske ribičke ili ti treba opalit dobru kaznu... :palacdolje:

Koji si ti VELIKI frajer......
Jos k tome i ljubomoran na klinca... :palacdolje:
Trebalo bi tebe opaliti.... :pelvic_thrust:

Popravi si to kad izvuces lovu od osiguranja.... (y)
 
thumbthisthreadisworthlpk4.gif
 
kober said:
Koji si ti VELIKI frajer......
Jos k tome i ljubomoran na klinca... :palacdolje:
Trebalo bi tebe opaliti.... :pelvic_thrust:

Popravi si to kad izvuces lovu od osiguranja.... (y)
jesan li ja ovde jedini koji misli da klincu od 16god nije mjesto na motoru od 130ks?
na nikoga ljubomoran nisan tako da to mozes iskljucit...
vozio sam dosta RR motora tako da...doviđenja zlato!
 
a sve je u glavi. ja sam upozna isto jednoga malca na R6, 17 god.
ali momak tako pametno razmislja i odgovorno da se zacudis...
od kad su krediti pristupacni...
ima u zadnje vrime više majmuna na motorima s 30g nego sa 17-18
 
Mislav RR said:
jesan li ja ovde jedini koji misli da klincu od 16god nije mjesto na motoru od 130ks?
na nikoga ljubomoran nisan tako da to mozes iskljucit...
vozio sam dosta RR motora tako da...doviđenja zlato!

Vau i RR motore si vozil...... :shock:
Nemas kaj kome soliti pamet,ak se njegovi roditelji ne uzbuduju i dopustaju mu da vozi takav motor,onda se nebi trebal niti ti.
 
godine nisu nikakvo mirilo da bi sudia svima, ljudi su razliciti, eto npr ja san svoju r6 uzea sa 18 i ziva je i dan danas... :)
 
@tedy_r6 : Prodaje moj poznanik R6-jedan model starija od tvoje,uglavnom zaribana masina ali sve ostalo ok,pa ako te zanima probam nabaviti broj?