yamaha r6

elektricar86 said:
@tedy_r6 : Prodaje moj poznanik R6-jedan model starija od tvoje,uglavnom zaribana masina ali sve ostalo ok,pa ako te zanima probam nabaviti broj?
sta je masini, cilindri popušili?
oce prodat mašinu za sitno :mrgreen:
 
Zildjian said:
sta je masini, cilindri popušili?
oce prodat mašinu za sitno :mrgreen:
Koliko mi je on objasnio,valjda se "raspao jedan cilindar" ,a sad na sta to tocno lici neznam.
Mogu probat pitat ako bi prodao samo masinu,ali javim ti sutra,sad nemam broj.
 
elektricar86 said:
Koliko mi je on objasnio,valjda se "raspao jedan cilindar" ,a sad na sta to tocno lici neznam.
Mogu probat pitat ako bi prodao samo masinu,ali javim ti sutra,sad nemam broj.
nema zurbe
 
Tolca said:
Generaliziraš!!

Taj klinac moze bit hladnije glave nego ti  (y)
pa moram priznat da jesam...
al ovo hladna glava...molim te obrati pozornost sa kolko se zabio u auto(160km/h ako ti se neda trazit)!
ako je to hladna glava onda san ja dizelska podmornica na nuklearni pogon lol :mrgreen:
 
Mislav RR said:
pa moram priznat da jesam...
al ovo hladna glava...molim te obrati pozornost sa kolko se zabio u auto(160km/h ako ti se neda trazit)!
ako je to hladna glava onda san ja dizelska podmornica na nuklearni pogon lol :mrgreen:
Sva srica da ti nisi nikad vozija 160.....
 
u cjeloj ovoj prici uopce nije bitno ni koliko ima godina, niti koliko je brzo vozio, niti to dali je hlade ili tople glave...

nego covjek je jednostavno trazi pomoc od forumasa, a vi to odma pretvorite u psiholosku nauku i glumite psihologe...  :palacdolje:


ako nitko nema nista pametno rec glede njegovog nadasve jednostavnog pitanja, bolje nek suti...
i naravno i ovo sto ja pisem je isto OFF topic, tako da necu vise...


i sretno sa sredivanjem ili prodajom pile  (y)
 
ako neko zna trebaju mi vilice prednja felga i to je to....sve je rjeseno...mislim da ovo sta pricaju pojedinci  za prebrzu voznju,,,kao da niko nikad nije vozio 160 to je za taj tako rec tek normalna brzina...ali sta ces desilo se nije se trebalo desiti,drago mi je sto sam ostao ziv...i to mi je skola... :misli:
 
SM Blade said:
prerada u streetfightera
  (y)  (y)
a bokte kolko ima ljubomornih ljudi. žalosno  :palacdolje:  :palacdolje:  :palacdolje:
 
Mislav RR said:
kaznu bi trebao dobit za neposjedovanje vozačke dozvole za takvu snagu motora!
i uopce necu ulazit u nikakve rasprave što i kako jer je ocito da R6 nije motor za nekoga ko ide u srednju skolu...
John Hopkins je vozio MotoGp a nije uopće imao položenu A kategoriju. Položio je tek nedavno :mrgreen:
 
Mislav RR said:
jesan li ja ovde jedini koji misli da klincu od 16god nije mjesto na motoru od 130ks?
na nikoga ljubomoran nisan tako da to mozes iskljucit...
vozio sam dosta RR motora tako da...doviđenja zlato!



i ja imam 16 godina pa vozim r6, pa se nisam polupo do sada, stvar je u tome da se prvo nauči par godina na slabijim motorima, i postepeno na jače...a i kad kupiš jače, ne odma po gasu....već sutradan! :mrgreen:
 
Brutall said:
i ja imam 16 godina pa vozim r6, pa se nisam polupo do sada, stvar je u tome da se prvo nauči par godina na slabijim motorima, i postepeno na jače...a i kad kupiš jače, ne odma po gasu....već sutradan! :mrgreen:

da bar ja imam takve starce...zavidim ti  :mrgreen:
 
yzf said:
jbg,a sta ces ako su starci luđi od tebe?   :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

iz iskustva ja to  :LOL:



pa očuh mi je prije vozio motore(dok se nij polupo), pa je presto i sad meni kupuje....to jest kupuje10-11 godina.... :mrgreen: