Yamaha R7

Izgleda zanimljivo no ne znam koliko bi to bio "pravi R". MT07 ima super motor ali ne znam da li ostvaruje dovoljnu snagu za sport varijantu jedino ako im to nije ni cilj nego neki mix naked-a i sporta s sportskim izgledom
 
Koji je to qrac :mrgreen:

Ovi u Yamahi se narokaju bunike prije sastanaka o novim modelima, majke mi. Mislio sam da su ovi u Hondi prošvikali, ali ovi iz Yamahe pobjeđuju definitivno
 
Sto prije shvatimo da pravi R motori izumiru, to ce nam biti lakse...sva sreca pa ce uvijek biti polovnjaka sa max 40 hiljada km
 
Citam naslov R 7 ... reko evo starog stroja kad ono qurcina 👀

AFE88C6D-E914-4CCB-8E67-36B65AE32CB4.jpeg
 
Euro norme uništivaju cilu automoto industriju, kao i AMG aute, najnoviji C63 4 cilindra 😰😥. Jebala ih struja.
 
Znači,ovo će bit nekaj sličnije Kawi Ninja 650, Hondi CBR650 ili Apriliji RS660 nego original Yamahi R7.S jedne strane šteta jer je original R7 legenda,al s druge strane ima smisla,takvi motori su danas puno popularniji nego prave sportive.
 
Ekipa koja će to gledati ni ne zna za pravu R7. Ovo je "skalamerija", i smiješno je ako stvarno to nazovu R7.
 
ti kaj kupuju mt jamaha gofna se nisu ni rodili kad je R7 izašla

da se naći za oko 50 soma Eura, s time da se ona da vozit a ne samo da stoji ko cigla 998R i slične skalamerije


Srki
Debilko, kaj ti uopce znas o tome? R7 si vidio na slikama... ako ti je moon pokazao.😄 A i procjene za 998R su bile u skladu s vecinom tvojih tvrdnji, netocne.😊 Naravno, ni na njega nisi sjeo u zivotu.😎
 
  • Like
  • Haha
Reactions: e39 and MOONSHIELD
Stara R7 izgleda super, nisam ni znao za nju do sada.. ova nova R7 je kao odgovor Hondi CBR 650 R.
Polako gase R-ove i prebacuju se na ST..
1616963266218.png