Yamaha R7

Sjećam se još testa iz Moto pulsa, gdje su Grigićeve OW01 i OW02 testirali.

F38080E8-97F0-405C-BF67-33778FFAEAB9.jpeg
54BEA30A-833F-43AC-819C-428822D40D1D.jpeg
 
Grigić je prodao svoju. Pokušavam se sjetiti kako se zvao onaj Slovenac kaj je često padao sa svoje, dolazio je na Grobnik s Mirkecom.
 
Debilko, kaj ti uopce znas o tome? R7 si vidio na slikama... ako ti je moon pokazao.😄 A i procjene za 998R su bile u skladu s vecinom tvojih tvrdnji, netocne.😊 Naravno, ni na njega nisi sjeo u zivotu.😎
R7 sam prvi put vidio uživo nedavno, pravi motor dan danas, za razliku od svinutog željeza od dukatija😂

nisam letil ko podguzna muha oko jamaha dilera, pa nisam vidio kad je bilo “in”🥳

fino motorče, iako me malo smeta negativna ocjena u Pulsu kaže “traženje komandi po noći”😂😂😂, zamišljam pijano govedo od Moona kak lupa čukljima po “komandama”🤮🤣



Srki
 
R7 sam prvi put vidio uživo nedavno, pravi motor dan danas, za razliku od svinutog željeza od dukatija😂

nisam letil ko podguzna muha oko jamaha dilera, pa nisam vidio kad je bilo “in”🥳

fino motorče, iako me malo smeta negativna ocjena u Pulsu kaže “traženje komandi po noći”😂😂😂, zamišljam pijano govedo od Moona kak lupa čukljima po “komandama”🤮🤣



Srki
ti mene barem možeš zamisliti, ja tebe definitivno ne mogu zamisliti na ničemu manje pederskom od efice..
 
Meni osobno R7 nije bio previse zanimljiv ni kad je bio novi jer je to bilo razdoblje vladavine R1 koja je pomela konkurenciju u svemu a klasu 750 ubila. U tom kontekstu je uopce bespredmetno raspravljati o motoru koji je jedne godine proizveden u 500 primjeraka i to po cijeni koja je gotovo svima bila astronomska. Ali... samo 20 godna kasnije belosvetski znalac zakljucuje, na daljinu, da se to da vozit za razliku od nekih drugih, opet na daljinu. Da nije smijesno bilo bi tragicno. 😂
 
R7 sam prvi put vidio uživo nedavno, pravi motor dan danas, za razliku od svinutog željeza od dukatija😂

nisam letil ko podguzna muha oko jamaha dilera, pa nisam vidio kad je bilo “in”🥳

fino motorče, iako me malo smeta negativna ocjena u Pulsu kaže “traženje komandi po noći”😂😂😂, zamišljam pijano govedo od Moona kak lupa čukljima po “komandama”🤮🤣



Srki
Krivo su stavili podatke za plus-minus na tom testu. Vidiš, takve stvari pamtim, a materi skoro nekidan zaboravio rođendan čestitati.
 
  • Haha
Reactions: e39

Hehe...koji blast from the past.
Zbog članaka u MP sam dovoljno dugo bio uvjeren da je R7 najjebeniji motor na svijetu. Nori Haga vozi praktički identičnog.
Malo me zbunilo kad sam vidio da bez racing kita nema neke brojke (kad si klinac kužiš da je tih 100-tinjak konja premalo), ali nisam dozvolio da me to bitno pokoleba u uvjerenju.
 
  • Like
Reactions: Nero
jbga da je bilo R7 u Pevecu, seljo bi i to kupio. ovak, nije tooo neki moootur....😂


Srki
 
 
...
 

Attachments

  • IMG-20210514-WA0025.jpg
    IMG-20210514-WA0025.jpg
    42.3 KB · Views: 0
  • IMG-20210514-WA0027.jpg
    IMG-20210514-WA0027.jpg
    47.6 KB · Views: 0
  • IMG-20210514-WA0026.jpg
    IMG-20210514-WA0026.jpg
    27.9 KB · Views: 0
  • IMG-20210514-WA0034.jpg
    IMG-20210514-WA0034.jpg
    56 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: Nero