Yamaha Tmax 560

zasto moras? lipsi je tvoj
dis vozit stari model....
bez TFT ekrana
citan opis na yamaha stranici......mocni 560ccm agregat..... sve OK ali glavni konkurent ima 750 ccm i 10ks vise
istina i 15,20 kg vise......ali i sa brzinama a ne variomat
 
Meni osobno plus TFT ekran, felge i ugradjeni zmigavci u farovima i volan.
Redizajn prednjh plastika mi se nikako ne svidja, mix C600 i SRV-a ali treba svakako vidjeti uzivo.
Bocne plastike naginju kao model 2017-2019 i to je po mojem gustu dosta lose.
 
dis vozit stari model....
bez TFT ekrana
citan opis na yamaha stranici......mocni 560ccm agregat..... sve OK ali glavni konkurent ima 750 ccm i 10ks vise
istina i 15,20 kg vise......ali i sa brzinama a ne variomat
Boze oprosti doc isprid Tenisa u starom modelu...tako si moga i s vespom :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: seki22
Reka san ja da ce stariji poskupit s obzirom na dizaj novog
al da ce bas ovako poskupit nisam se nadao :ROFLMAO:
 

Attachments

  • max.PNG
    max.PNG
    31.8 KB · Views: 0
  • Haha
Reactions: Dene
dis vozit stari model....
bez TFT ekrana
citan opis na yamaha stranici......mocni 560ccm agregat..... sve OK ali glavni konkurent ima 750 ccm i 10ks vise
istina i 15,20 kg vise......ali i sa brzinama a ne variomat
Tft ekran ima i 560 plus celere. Nisam lud kupit kimko/bmw bastarda
 
... pa da iman ovog prije ja bi isto zaminia za ovog novog... izgleda mi bas dobro, pogotovo ovaj petrol zeleni... plus sta ima i ekran s garminom, felge sad konacno izgledaju odlicno, ima opet onaj naslon na sicu, dobia je pravi cep od benzine (ko je ima ove prije znat ce cijenit to :mrgreen: )...ne lajkam to sta su digli tezinu osnovnog modela sa 213kg na 218kg ako sam dobro vidio, to je i dalje debelo ispod konkurencije, ali vise bi voilio da su smanjili na 210kg :mrgreen:...
 
... pa da iman ovog prije ja bi isto zaminia za ovog novog... izgleda mi bas dobro, pogotovo ovaj petrol zeleni... plus sta ima i ekran s garminom, felge sad konacno izgledaju odlicno, ima opet onaj naslon na sicu, dobia je pravi cep od benzine (ko je ima ove prije znat ce cijenit to :mrgreen: )...ne lajkam to sta su digli tezinu osnovnog modela sa 213kg na 218kg ako sam dobro vidio, to je i dalje debelo ispod konkurencije, ali vise bi voilio da su smanjili na 210kg :mrgreen:...
Jebote nisan te pripozna
Totti mi govori da si to ti posli
Sta se desilo????
 
ma sigurno da oce...ali opet gubit novce na prakticki istom motoru
samo zbog toga sta ce selo rec nemogu razumit :mrgreen:
Dobro budimo realni
530 je kriminal…..jedino eventualno 2016 god kad izasla zadnja serija remenka sa USD vikicon i bez onog svitla naprid mada i ona ima guzicu kriminalnu
Nakon toga epska katastrofa sa dvoguznin….prestrasno…..jednostavno prestrasno…..
560 je poboljsanje u smislu zadnjeg kraja ali prednji ostaje uzas……
I da…..od Kralja instrument tabla blaga katastrofa
Sad ovi novi zajebali zadnji kraj tj smanjili ga….auspuh je standardno los
Prednji kraj opet cudan ali puni bolji nego prije
Insteument tabla tj tablet mi se ovako pari jako dobra….volan fantastican…..
Triba vidit samu izradu skutera jer obicno nije na razini
Realno najbolja plastika je bila na 2005-2007
Kralj je jos bia dobar
Nakon toga slijedi slobodan pad
 
... pa da iman ovog prije ja bi isto zaminia za ovog novog... izgleda mi bas dobro, pogotovo ovaj petrol zeleni... plus sta ima i ekran s garminom, felge sad konacno izgledaju odlicno, ima opet onaj naslon na sicu, dobia je pravi cep od benzine (ko je ima ove prije znat ce cijenit to :mrgreen: )...ne lajkam to sta su digli tezinu osnovnog modela sa 213kg na 218kg ako sam dobro vidio, to je i dalje debelo ispod konkurencije, ali vise bi voilio da su smanjili na 210kg :mrgreen:...
Garmin je plus pod navodnicima buduci da ce se morati placati mjesecno...
A o dizajnu je subjektivno ista pisati.
 
Jebote nisan te pripozna
Totti mi govori da si to ti posli
Sta se desilo????
... trening na najjace, posto je tmax najslabilji, vozac mora bit sta laksi da bi bio konkurentan po cesti... :mrgreen: ... sta je najgore i ja sam pripozna samo tottija iako sam pogleda cili stol kad sam prosa... :mrgreen:
 
... do 2017 se na t-maxovima mogao vidjeti uglavnom akrapovic... ali zahvaljujuci ruglu kojeg su napravili 2017 sad su konacno i svi ostali dosli do izrazaja... :mrgreen:
 

Attachments

  • 0070de60de2fb49b9a384c1a1dc3e73e.jpeg
    0070de60de2fb49b9a384c1a1dc3e73e.jpeg
    71.6 KB · Views: 0
... trening na najjace, posto je tmax najslabilji, vozac mora bit sta laksi da bi bio konkurentan po cesti... :mrgreen: ... sta je najgore i ja sam pripozna samo tottija iako sam pogleda cili stol kad sam prosa... :mrgreen:
Jebiga
Izgubilo se kila masu….
Aj bice prilike
 
... ovaj sc mu bas dobro stoji, ne bi se mislia sekunde...
... cak se nije toliko kila izgubilo, ali je sad svako na pravom mistu... :mrgreen: ...ako budete opet na istom mistu, javite, spustim se... :cool: