Yamaha Tmax 560

Ne slažem se ... ili XPro kao full race ili Akrap dvocijevac kao kombinacija homologiranog i glasnog ovisno o potrebi. Sve drugo su polovična ili međusobno uvjetovana rješenja.
Evo nekidan smo ugradili najnoviji SC neloš na oko ... blokadu je gotovo nemoguće skinut, katalizator isto...kvaliteta materijala ajme meni
 
DA-IM said:
koliko san vidio na fb po broju predujmova kralj ipak ostaje kralj  :cool:

I još ih se par javilo nakon objave .... dakle ukupno oko 15 komada a nezna se cijena ni točan datum dolaska.

I ono, čisto radi onih šta se usude komentirat nešto iz razloga šta imaju prste i tipkovincu .... u cijeloj 2019.(imamo izvješća do 10/2019, a službeni kraj sezone je ionako 9. mjesec) prodano je 5 "anti TMaxova" odnosno "Kalaša", odnosno Kimca AK550.
 
joke said:
I još ih se par javilo nakon objave .... dakle ukupno oko 15 komada a nezna se cijena ni točan datum dolaska.

I ono, čisto radi onih šta se usude komentirat nešto iz razloga šta imaju prste i tipkovincu .... u cijeloj 2019.(imamo izvješća do 10/2019, a službeni kraj sezone je ionako 9. mjesec) prodano je 5 "anti TMaxova" odnosno "Kalaša", odnosno Kimca AK550.

prvi u selu, nigdje na vidiku u gradu :)



Srki
 
joke said:
U glavnom gradu vožnje je prvi, u glavnom gradu hercegovaca naravno da nije

Nero said:
Sastanak oldtimeRR kluba.

mRB3kgp.jpg

Sve gori od Tmaxova  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
aprilliaaa said:
ovo je igra "pronađi yamahu"

prije aprilliu  :cool:
kad je mene kolega rejserr izaziva,kaže rajiću ja i ti do makarske,ko zadnji plaća večeru
aj bogati okani se poštena ćovika,basketa ili pikada može  :LOL: :LOL:
not my cup od tea  :cool:
al eto lipo ih je viditi 
 
11 smo ih prodali, kraj 1. mjeseca je rok isporuke ali s obzirom na broj prodanih teško da će stat u izlogu. Dakle odgovoro je, bit će u salonima, ali samo dok ih vlasnici ne preuzmu.
 
čini se da je danas bolje kupit tmaxa nego držat lovu na štednji
znači dolazi novi a ovaj još aktualni se prodaje za oko 10te i to sa oko 10,000km,
postaje tmax moneta koja ne gubi vrijednost i nije sklona raznim inflacijama  :cool:
 
Šta je tu novo  :misli: Tako je iz generaciju u generaciju ... otprilike koju godinicu nakon što smo mi otovorili i započeli sa programom otkupa rabljenih. Dakle cijelo jedno desetlječe je već tako.
 
Kralj je mrtav, živio Kralj!

:mrgreen:
28b501574c362032936a0e6b684a8713.jpg


Sent from my MI 9 using Tapatalk

 
Prvi sam mu prdnuo u sic!!!

:mrgreen:
 

Attachments

  • 560.jpg
    560.jpg
    374.9 KB · Views: 250