Yamaha u 2009. (

joke said:
nešto kao ovo na prvoj slici izgledno je, a tenere je več izašla
je meštre ,ali ne od 1200,ako je ovo točno ,onda je to taman šta Yamahi fali u tom segmentu,a ti bi moga malo ispitat tu informaciju
 
Model za 2009godinu ovi nesto pricaju o njoj ali nisam bas ni na vi sa turskim jezikom

www.ikiteker.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=202712



 
svi izgledaju dobro...da imam para i da izlazi definitivno bi uzeo hondu vfr  (y)

jedino mi se čini da je na yamahama malo kratak rep, i da će prilikom kiše prilična količina blata i vode završit na (su)vozačevim leđima...
 
vfr1000 za 2009 je izaslo vec toliko slika u godinu i pol ,a honda nista nije potvrdila  :misli:
 
to su samo neki od njih  :LOL:
 
floyd said:
Meni liči na onu apriliju futura RST

futura rst 1000 je bila odgovor talijana na vfr

motor je definitivno futuristički izgledao 2000 godine al nije uspio baš u prodaji kod nas
evo kod mene je jedna futura na dvorištu za prodaju

tenere su jako lijepo nacrtali  :slinavac: :slinavac:
a slika šta je sa X foruma je pušing pa stave 1200ccm i napred obične vilice kao sa 650 :palacdolje: :palacdolje:
 
brunost said:
ovi svijetlo plavi :lipotan:

meni ovaj zadnji zuti najrealnije izgleda da bi mogao biti u porodici vfr,ali honda je sluzbeno rekla da v5 motor nece ici u serijsku proizvodnju jer je pre skup i pre kompliciran za odrzavanje, sjetite se najave cbr 1000 rr sa v5 motorom, pa nista od toga  :mrgreen: honda je najavila isto tako da kad izade novi vfr nece imati v-tec i vracaju se na prenos radilica bregasta pomocu zupcanika a ne lanca ko na zadnjem modelu  (y) ali nisu potvrdili niti kubikazu motora,posto se xx vise ne proizvodi mogao bi vfr tu upasti sa 1200ccm ,ali to su samo nagadanja ,a i sumnjam da ce biti vise od 1000ccm jer onda vise nebi bila pod oznakom rc nego sc ,a svi vfr-i do sada su pod oznakom rc, rc24 do rc46 
 
ovo je jedina honda sa v5 motorom koja se navodno moze naruciti u cestovnoj izvedbi i limitirana je na 300 komada ,ali neznam dali je netko to kupio i dali se uopce moze kupiti  :misli:
 
opako izgleda ova supertenera!  (y)
...dva u redu kao i stara cini se?