Yamaha u 2009. (

izgleda da supertenere stvarno dolazi:
http://www.motorradonline.de/news/neuheiten-2009--yamaha.307875.htm

ukratko:
-kardan
-1200 ccm
-oko 120 KS
 
Super Tenerka i na crtežu i na slici ima ljevane felge. To bi trebalo značiti da baš i nije za jako izvan ceste?  :misli:

Kardan je plus, samo se nadam da neće biti mršava kao 660.

I vrijeme je da Varadero i Strom dobe japansku konkurenciju  (y)



 
Jutros sam upravo pricao sa Yamahinim zastupnikom u mome selu , pa je rekao da Superteneree dolazi ali je problem jos sa masinom jer se grije pa su jos u fazi sitnih promijena !

Nijedan motor do sada nije prosao testphasu kao taj jer ce biti izgleda najozbiljni konkurent BMW GS ( Hvala Bogu ) !

Laksi , jaci , jeftini  cijena oko 12000 € !

Rodio se R1 za putnike  (y)!


Vise poslje Intermota u Kölnu .......      V-Max stize za 20 dana pa cu biti pozvan kad ga dobije i naravno
slikati.... :D

 
Službeni poziv da budem u ponedjeljak u 21:00 na određenoj adresi došao mi je jutros so Yamaha Europem, a iz razloga;

PREDSTAVLJANJA KOMPLETNE LINIJE MOTOCIKALA I SKUTERA YAMAHA ZA SEZONU 2009

Dakle sve nedoumice koje sada imamo trebale bi biti riješene u utorak ujutro :mrgreen:
 
gastajbarter said:
de urgiraj tamo da bude i nova FJR...pliz,pliz

Da mogu urgirati, iskoristio bi to na realnu mogučnost, da dovedu u Europu Majesty 250 i BWS125

Za sve ostalo, pričekajmo utorak (y)
 
joke said:
Službeni poziv da budem u ponedjeljak u 21:00 na određenoj adresi došao mi je jutros so Yamaha Europem, a iz razloga;

PREDSTAVLJANJA KOMPLETNE LINIJE MOTOCIKALA I SKUTERA YAMAHA ZA SEZONU 2009

Dakle sve nedoumice koje sada imamo trebale bi biti riješene u utorak ujutro :mrgreen:

A GDJE JE UTORAK

nemoj samo fotić zaboravit

jer nam se lagano sere od ovolikog photoshopa 
dajte nam neke realne slike    plizzzz :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
 
Našao sam još jednu sliku na talijanskom forumu,kaže da će se zvat YBR 650 i da bi cijena trebala biti u rangu sa Kawasakijem ER-6.Znači oko 6000 e
 
MA-Zvone said:
Našao sam još jednu sliku na talijanskom forumu,kaže da će se zvat YBR 650 i da bi cijena trebala biti u rangu sa Kawasakijem ER-6.Znači oko 6000 e

E bome, ovo ne bi bilo loše..al u moru tih ps-a, više ne znaš ni što je pravo, a što nije..
...el imaš kakve spec.
 
ova yzf15, to je kolko znam za indijska i ina tržišta...



...mada bi i kod nas strašno išlo, pogotovo kad bi cijena bila ko i tamo
 
I još novosti iz Yamahe  (y)

Nakon dugo godina na tržište dolazi ovi custom XVS 950
Izlazu i  dva modela od 125 ccm , WR125R i WR125X
 
http://www.yamaha-motor-europe.com/products/information/mc_overview.jsp

YZF-R1
VMAX
XJ6 Diversion
XVS950A Midnight Star
WR125R
WR125X
Neo's 4-Stroke

Dakle nema ni TDM-a ni Fazera
 
Nike said:
http://www.yamaha-motor-europe.com/products/information/mc_overview.jsp

YZF-R1
VMAX
XJ6 Diversion
XVS950A Midnight Star
WR125R
WR125X
Neo's 4-Stroke

Dakle nema ni TDM-a ni Fazera

Ni Supertenere 1200  :mrgreen:
 
R1 još uvik sa underseat auspusima, izgledaju veliko, ali motor izgleda ludilo. Malo su boje falivene, ona crvena rama i zadnja vilica se nikako ne uklapaju :palacdolje: Iman osjecaj da ce puno bolje izgledat uživo nego na slikama.

182 konja , vjerojatno će to ić još gore sa aftermarket auspusima... (y)

A i fala bogu da je yamaha odlucila napravit nesto po pitanju 125ica, a ne ka sta je dosad bija XT sa 2 ventila po cilindru :palacdolje:
 
Hoće li i WR 125 bit povoljan ko što je XT i hoće li yamaha nastavit proizvodit XT-a? :misli:
 
VypeRS said:
R1 još uvik sa underseat auspusima, izgledaju veliko, ali motor izgleda ludilo. Malo su boje falivene, ona crvena rama i zadnja vilica se nikako ne uklapaju :palacdolje: Iman osjecaj da ce puno bolje izgledat uživo nego na slikama.

182 konja , vjerojatno će to ić još gore sa aftermarket auspusima... (y)

A i fala bogu da je yamaha odlucila napravit nesto po pitanju 125ica, a ne ka sta je dosad bija XT sa 2 ventila po cilindru :palacdolje:
Crvena rama  :povraca:
Ostalo je ok, mada bi radije da je spuh dole sastrane
 
:shock: a kod Diverzije pod ART OF ENGINEERING stoji slika sa već lagano ruzinavin diskom...  :LOL: :LOL: :LOL: