Yamaha X-Max & X-City - General Topic

Dali je netko mijenjao gume na Cityu? Bijelo me gledaju kada kažem dimenziju. Nema ni u Pireliijevom katalogu tih dimenzija, a sada je Pirelli gore. Dimenzije su 120/70-16 i 140/70-15. :misli:
 
ja sam mjenjao plocice na 7800 km,sva sreca da jesam..kad ih je skinuo pito me kak sam kocil uopce...
to je valjda gradska voznja vrlo cesto u dvoje (y)
 
a to je napravljeno kad se suvozačica nasloni , naslonis se i ti i onda ti je glava lipo smještena između  :cice:
šalu na stranu moze li se nekako podešavat
 
Šteta,Givijev stvarno dobro izgleda...
Bradonja,sad bi i ja treba brzo prominit gume,imam 11000km... Meni odgovaraju Pirellijeve i volia bi njih ponovo stavit... Samo ne sviđa mi se šta kažeš da ih ne možeš nač... :?
Rocky,i ja san minja pločice na 7000km,zadnja mi je bila poprilično potrošena...
 
Kakvu onda ima svrhu taj naslon ako je predaleko za nasloniti se na njega? Ovako na prvu i ne izgleda lose!
 
izgleda daleko udobniji za leđa od ovog kapinog, ali javi tocno dojmove iz voznje (y)
btw jesi to ti piturava klišta u crveno
 
mislin da ne ceka pumpu nego semering od pumpe, a receno mu je bilo 10-15 dana(to je bilo prije cca tjedan dana ako san dobro poveza :mrgreen:)
 
honda xr said:
mislin da ne ceka pumpu nego semering od pumpe, a receno mu je bilo 10-15 dana(to je bilo prije cca tjedan dana ako san dobro poveza :mrgreen:)

ti se ne brini, za tebe čuvam jedan u škafetu  :mrgreen:
 
Rocky_st said:
... evo naslona... doša danas, ovo san na brzinu slika...



... ima ''samo'' jedan problem, ka šta se sa slike vidi, jako je daleko od suvozačevih leđa, tako da od njega nema neke koristi jer kad se suvozač nasloni onda ima po metra prostora između vozača i suvozača...

... evo još jedna slika da se vidi razlika originala i givijevog... moram priznat da je givijev ilitiga kappin bolje rješen jer je bliži suvozaču i ne bježi put vani, to vidim tek sad kad ih mogu usporedit jer je bilo nemoguće nać neku sliku originalnog naslona s boka dok ga nisan kupia...  :evil:    

osobno,Yamahin mi izgleda puno bolje od Givijevog.. (y)
a o funkcionalosti ne bih.. :mrgreen:  to prepuštam tvojoj suvozačici.. :mrgreen:

Joke..
one bisage kakve Bradonja ima..te idu i na Xmax?  :misli:
upiknuo bih si jedne..
u slučaju da pašu,imate ih na lageru ili se moraju naručiti? ako se naručuju,koliko ih se čeka?
 
Roki, pusti ti svoje price, daj detalje od suvozacice i naslona, da vidimo kako je to iz prve ruke :mrgreen:

ovako gledajuci bi rekao da original daje bolju potporu nego ovaj kapa/givi. ali opet cekam tvoja iskustva
 
marac_zg said:
osobno,Yamahin mi izgleda puno bolje od Givijevog.. (y)
a o funkcionalosti ne bih.. :mrgreen:  to prepuštam tvojoj suvozačici.. :mrgreen:

Joke..
one bisage kakve Bradonja ima..te idu i na Xmax?  :misli:
upiknuo bih si jedne..
u slučaju da pašu,imate ih na lageru ili se moraju naručiti? ako se naručuju,koliko ih se čeka?

Idu i na XMax, imamo ih odmah na lageru i možemo ih več sutra poslati.
 
Rocky_st said:
... 100% je udobniji od kapinog jer je viši...
... da, pitura san ih nedavno...

... naslon se nažaost ne može podešavat, ali pričekaj još koji tjedan kad nabavin stroj za rezanje i varenje pa ćeš vidit kako će bit lipo podešen... i niži i bliži suvozaču...  :mrgreen:

Pazi samo da možeš poslje sjedalo otvorit