yamaha xmax 300 trese voloan pri kocenju

marko329

Member
May 31, 2012
73
0
6
split
drugaru na jamahi xmax 300 2017(i ja posjedujem isti motor) malo trese volan pri kocenju prednjom kocnicom, trese pri brzini na oko 60 kmh....detaljno smo pogledali diskove i ustanovili da i na njegovoj i na mojoj i na zadnjem i na prednjem disku ima kao da su malo krivi, ono kad zavstis tocak cujes kad da malo takne pakne,,,,ali koliko se sjecam tako je bilo i na mom bivsem beverliju.....e sad ima li neko ideju sta bi moglo biti uzrok s obzirom da meni ne trese, a ni njemu ne trese zadnja nego samo kad koci prednjom kocnicom

ndagi8

New member
Aug 16, 2017
26
0
0
32
Brist
Pa i nema logike da ce tresti volan pri kočenju zadnjom kočnicom  :misli: uglavnom posto je 300 model kratko u ponudi prerpostavljam da je jos pod garancijom?  Odvedi na servis da to pregledaju, nisu kocnice nesto s cime bi se igrao.

strasilo

Motorator
Jul 11, 2005
22,767
107
63
pripizdina u Podravini
stari moj, nema šanse da ti trese ... to je ipak jokemaha Xmax 300 .. ako se tu išta trese, onda je to vama u glavi, nema šanse da je na toj kanti bilo šta neispravno i da nevalja ..

Čitaš li ti forume i šta "joke" piše ... takvo savršenstvo i po toj cijeni je jednostavno nemoguće da nešto nije kako treba ..

Pitaj korisnika "joke" ako meni ne vjeruješ .. :neznam: